Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

Lauryn 24-09-08 18:51

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...=G%3A403603978 un adevarat macho

Sasha 29-09-08 19:54


s3xy

3u cu ciucalata meah kiss si ubhe b3b3 meah:X:X:X:X

Sasha 30-09-08 13:31

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
BeBeLuShA rosie ca focul =))

http://hi5.com/friend/photos/display...nerId=59610899

Sasha 02-10-08 13:50

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
that's better???:>
https://photos4.hi5.com/0012/065/415/0ter2E065415-02.jpg
https://photos3.hi5.com/0014/195/382/todFki195382-02.jpg
https://photos4.hi5.com/0048/207/815/88adnT207815-02.jpg
https://photos4.hi5.com/0052/142/271/j2bC6T142271-02.jpg


P.S. ultima poze probabil e pt Vogue ceva :lol::lol::twisted:

aleks 03-10-08 20:15

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
am de facut un anunt extrem de important!!!
pentru cei care si-l aduc aminte din 2006-2007 pe userul mafiotul, cel care le facea pe colegele noastre de forum c_ve, proaste, etc, etc, cel care le-a injurat sau umilit cam pe fiecare in parte, si pe multi dintre baieti( pe Gabi cel putin albie de porci l-a facut), i-am gasit profilul de hi5 :D:D:D
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...erId=107152226

Sindrom 04-10-08 13:11

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
eu primu lucru care l-am observat e ca e poponar emo
si un report abuse nu strica.


http://www.hi5.com/friend/photos/dis...umId=230632310

.................................................. ...

Sasha 09-10-08 12:32

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
:woowoo: http://hi5.com/friend/photos/display...erId=209137758

Alex2Fast4U 09-10-08 13:31

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Asta-i cel mai gangsta lucru pe care-l poti face pe profilu tau de seruscinci...
Nu uitati sa completati in oracolu` fetei... :rolleyes2: :blowme:

http://hi5.com/friend/photos/display...umId=166928748

Si numai ca sa vedeti ce genii sunt in Romania.. va prezint preferatul meu din lista de "oracolisti" sau care o fi denumirea.. :lol:

╚»♥RapiD TeiuBEsCﻉ ▀▄ spune:
Publicat la 17.06.2008 15:03

1*BunZa
2*ANdZy
3*20 ani,27 Aprilie 1988
4*[[ TauR ]]
5*Stii u
6*Da am,ma inteleg ff bn [[Mii]]
7*EngLisH & EsPaNa...
8*Ejti o fata Buna De Treaba...Simpatik & DRagutZQ [[ U ]] :D ;)
9*Nooo[[[Nooo]]] :-"
10*Nu am :| Imi Plx [ PapaGalz] [:x]
11*Yess...Fotbal,FotografiZ, Mai Departe Asa...:P
12*AmintiriLe Mele a RamaX..[Nu Zik] :| :P
13*Niciodata Nu Ma [ Inselz] :)
14*Waa..Ai ID-U MIU :)) =)))

Daca ati reusit sa descifrati tot in mai putin de 1 min... lasati-o mai moale cu netu` ca ucide gramatica :lol:

Sasha 09-10-08 13:34

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1800544)
Asta-i cel mai gangsta lucru pe care-l poti face pe profilu tau de seruscinci...
Nu uitati sa completati in oracolu` fetei... :rolleyes2: :blowme:

http://hi5.com/friend/photos/display...umId=166928748

Si numai ca sa vedeti ce genii sunt in Romania.. va prezint preferatul meu din lista de "oracolisti" sau care o fi denumirea.. :lol:

╚»♥RapiD TeiuBEsCﻉ ▀▄ spune:
Publicat la 17.06.2008 15:03

1*BunZa
2*ANdZy
3*20 ani,27 Aprilie 1988
4*[[ TauR ]]
5*Stii u
6*Da am,ma inteleg ff bn [[Mii]]
7*EngLisH & EsPaNa...
8*Ejti o fata Buna De Treaba...Simpatik & DRagutZQ [[ U ]] :D ;)
9*Nooo[[[Nooo]]] :-"
10*Nu am :| Imi Plx [ PapaGalz] [:x]
11*Yess...Fotbal,FotografiZ, Mai Departe Asa...:P
12*AmintiriLe Mele a RamaX..[Nu Zik] :| :P
13*Niciodata Nu Ma [ Inselz] :)
14*Waa..Ai ID-U MIU :)) =)))

Daca ati reusit sa descifrati tot in mai putin de 1 min... lasati-o mai moale cu netu` ca ucide gramatica :lol:


Quote:

KiSsS♥♥♥Ejti al meo si Sunt a ta♥♥♥KiSsS
haahahhah

Le: http://hi5.com/friend/photos/display...erId=206096234 ita na la ea :lol:


Le2: http://hi5.com/friend/photos/display...erId=178433334 inca un specimen care se crede sexy si rea =))))

Sasha 10-10-08 19:34

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
un ... I don't know :|
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...nerId=70922619

Sasha 11-10-08 17:17

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
another macho :lol:
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...00.Dl2Na642359


si vedeta playboy http://www.hi5.com/friend/photos/dis...00xKyBSh007390

Sasha 13-10-08 12:00

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://hi5.com/friend/photos/display...erId=107767548 pe langa ca e prost mai si semnalizeaza:lol: cica
Quote:

“Cip&Dayl”
=)))
te doare mintea...

CmI-user 18-10-08 12:23

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...erId=350068842 oare cati , oare cati mai sunt :)):)):)):))

CmI-user 18-10-08 18:58

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://ispita-2009.hi5.com/friend/ph...umId=227063160
piti cu mult par :D:D:D

markizu 22-10-08 23:53

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...nerId=45285410

voi comentati .... ca are nevoie de incurajari ...
poate il stiti unii dintre voi (din bacau ) ;-)


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning