Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

SHOGUN-A8 10-09-08 13:52

Re: Roman
 
Cine stie a cui este Supra rosie tunata care a aparut in Roman? :-?
Sper sa reusesc sa-i fac poze zilele astea...:D

morpheusmaster 10-09-08 13:58

Re: Roman
 
Mai mult ca sigur este a tipului care a avut bmw albastru decapotabil ;)...am vazuto aseara, iesea din favorit...de aici trag concluzia...oricum arata mortal si se aude beleaaa

stefan_88 10-09-08 14:06

Re: Roman
 
pai .... sa faceti si voi niste poze ...:)....sa vedem si noi ...

morpheusmaster 10-09-08 14:07

Re: Roman
 
e nefesista rau masina :))

stefan_88 10-09-08 14:10

Re: Roman
 
morph....u cand mai ajungi pe la noi ?.....

morpheusmaster 10-09-08 14:41

Re: Roman
 
ne vedem la bucuresti de acum...nu mai ajung :) prin piatra

nck_xx 10-09-08 16:16

Re: Roman
 
E super tare daca a aparut in Roman o Supra. Daca e a tipului care a avut acel bmw decapotabil inseamna ca a renuntat la impreza ca in ultima vreme il vazusem parca cu o impreza albasta.
Abia astept sa o vad si sper sa ii fac si niste poze:-)

26WRC 10-09-08 18:19

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744098)
ne vedem la bucuresti de acum...nu mai ajung :) prin piatra

cum nu mergi la 1 an de nsl?...:rolleyes2

26WRC 10-09-08 18:20

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1744322)
E super tare daca a aparut in Roman o Supra. Daca e a tipului care a avut acel bmw decapotabil inseamna ca a renuntat la impreza ca in ultima vreme il vazusem parca cu o impreza albasta.
Abia astept sa o vad si sper sa ii fac si niste poze:-)

ce supra?? tipul cu bmw'ul decapotabil nu a avut nicodata impreza,are o calibra rosie

e vreo supra prin roman??

morpheusmaster 10-09-08 18:52

Re: Roman
 
Da man :)) check the street's ;) THERE'S A RED SUPRA OUT THERE!!! BEWARE!!! Da mah e o supra rosie...noi ce tot vb aici?

morpheusmaster 10-09-08 18:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1744663)
cum nu mergi la 1 an de nsl?...:rolleyes2

Nu man, nu merg...n'am avut practic o treaba cu nsl si chiar nu am ce cauta acolo ;)

26WRC 10-09-08 18:55

Re: Roman
 
misto...misto misto...


unde s'o caut si eu in seara asta?

aleks 10-09-08 18:55

Re: Roman
 
pai ai la membership: [NoSpeedLimit Romania Club]

26WRC 10-09-08 19:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744764)
Nu man, nu merg...n'am avut practic o treaba cu nsl si chiar nu am ce cauta acolo ;)

pai seman'si niste acte... baietii aia de care zici tu ca n'ai nicio treba cu ei ma intrebau de fiecare data de tine..eu le spuneam ca ai avut ceva treba si n'ai putut veni nici de data asta, dar o sa te revansizi tu...urat oricum...:no:

morpheusmaster 10-09-08 19:39

Re: Roman
 
Am sa vad man ce pot sa fac...acum am prea multe pe cap...adica 1 si mare :)) in 20 zile tre sa fiu la facultate iar eu nu am unde sa stau...n'are asta imp dar ca sa nu mai promit si de data asta si sa o dau in strachini mai bine spun ca nu pot veni si sa vin cu tine ;) cand mergi decat sa iti spun ca merg si dupa sa iti spun "coane sunt in bucuresti...nu pot..." asa ca vedem noi...the sun will shine. Crezi ca eu nu vreau sa merg sa le arat la baieti la c'am muncit toata vara???


All times are GMT +2. The time now is 19:01.

- Copyright 2026 4Tuning