![]() |
Re: Proprietari de vw vento
buna tuturor! am nevoie urgent sa imi spuna cine stie, ce ulei trebuie sa pun la un vw vento din 94 pe benzina motor de 1800 parca, acum am luato si are 12 mii de km de la ultimul schimb, sa innegrit uleiul! ajutati-ma!
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
asteptam mai multe date despre masina ta(cod motor,nr.km.,.....)si niste poze cu ea sa admiram si noi. scuze daca nu sunt in asentimentul colegilor.! |
Re: Proprietari de vw vento
am uitat sa mentinez ca la 10000km o sa-i fac shimbul de ulei si filtrul.
:peace: |
Re: Proprietari de vw vento
pai are deja vreo 12 mii de km, de aia disper, si nu am stiut nici ce ulei sa ii pun, maine trebuie urgent sa il schimb, sa vad cat dureaza, sa innegrit uleiul, sper sa nu o stric :(
masina este recent adusa din spania de tatal meu si o tin cu acte si numere de spania , nu am de ales deocamdata, si as vrea si eu sa aflu cate ceva despre masinuta din acte, doar ca nu inteleg ce naiba scrie aici :))) |
Re: Proprietari de vw vento
aaa si daca stie cineva, ce trebuie sa fac daca cineva mia stricat iala de la usa masinii de la volan, a vrut probabil sa o ia, nu stiu, ca acum trebuie sa deschid din dreapta mereu, unde ar trebui sa ma duc sa o repare, si nu ma refer neaparat la un centru fix, ci la ce fel de om, mecanic electrician sau ce?
|
Re: Proprietari de vw vento
giorgiana, ai p.m.
|
Re: Proprietari de vw vento
dragosm3
e ff frumoasa masina!!! imi plac jantele.... daca are cineva jante pe 15' cu motor de 75Cp,se simte ceva diferenta fata de rotile de 13' sau 14'!!??? |
Re: Proprietari de vw vento
dragosm3
e ff frumoasa masina... imi plac jantele!! cine are jante pe 15' cu motor de 75cp,se simte ceva diferenta fata de rotile de 13' sau 14'!!?? adik merge mai greu sau ceva..... |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
eventual pe 17 deja se simte |
Re: Proprietari de vw vento
salut dragosm3 !
faina masinuta,ce an este ,cod motor ? |
Re: Proprietari de vw vento
salut dragosm3 !
faina masinuta,ce an este ,cod motor ? unde i-ai dat 180 ? |
Re: Proprietari de vw vento
salut dragosm3 !
faina masinuta,ce an este ,cod motor ? unde i-ai dat 180 ? |
Re: Proprietari de vw vento
10 Attachment(s)
vento 1.8 90cp suspensie KW spate reglabila si roti 15 si cam atat :)
|
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
si sa ma laud putin :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:59. |
- Copyright 2026 4Tuning