Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

bmwh548 30-03-08 13:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Daca citesti topicul cu vreo pagina in urma ai sa vezi. Ieri am prins un frumos exemplar american in campusul studentesc.

D3m0N 30-03-08 14:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
a venit vreo una pe la vreoun student:)))

limuzina 30-03-08 18:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
L-am vazut si eu Duminica trecuta pe Copou!

radar 30-03-08 23:10

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Porsche-ul Cayenne

D3m0N 31-03-08 08:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
era pe stefan ieri ... am vrut sa`l pozez sii eu ... da m`am razgandit...:)

silviu_fxx 31-03-08 15:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by radar (Post 1456893)
Porsche-ul Cayenne

Cred ca celalalt Porsche Cayenne a fost vandut. Era modificat de Magnum si avea aceleasi nr de inmatriculare.

D3m0N 31-03-08 20:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da ... a avut unul clasic... tot cu numarul asta...l`a vandut.. a comandat cayenne`ul anterior dar a cerut sa fie dus de la porche direct la magnum si sa il tuneze... l`a vandut.. si cu asta acceasi poveste...:P

bmwh548 02-04-08 12:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Astazi la Astoria...dar mai bine las pozele sa vorbeasca.

limuzina 05-04-08 22:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am fost si eu azi pana acolo special sa vad porscheul!L-am vazut din parti,nu mai era!

TuningBoy 05-04-08 22:56

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
lam vazut de mai multe ori:D..am un prieten care lucreaza acolo

TuningBoy 05-04-08 22:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
si cayenne-ul ala lam vazut de acum o luna:D..il conduce un domn...[baiat nu'i]

D3m0N 06-04-08 20:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
azi la traian ... un bentley continental gt crem cu numere provizorii de bucuresti .... si pe stefan a trecut un ford mustang cabrio ... negru cu prelata crem cu numere provizorii de iasi .... nu am apuc sa fac poze:(

limuzina 07-04-08 15:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1469536)
azi la traian ... un bentley continental gt crem cu numere provizorii de bucuresti .... si pe stefan a trecut un ford mustang cabrio ... negru cu prelata crem cu numere provizorii de iasi .... nu am apuc sa fac poze:(

Mustangul ala a stat 3 zile in fata la maternitate iar azi era in fata la hotel traian!Acel bentley poate fi vazut foarte des in tatarasi!Mustangu din cate am vazut eu avea numere de vaslui nu iasi!

D3m0N 07-04-08 15:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
esti copil....dak am zis ca bentley`u era crem .. nu are cum sa fie ala din tatarasi ca ala e gri ...si de treaba cu vs si is ... sa te uiti mai atent...

limuzina 07-04-08 16:06

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Vorbesti doar sa te afli in treaba!Uitate cu o pagina inapoi sa vezi un bentley crem care sta in tatarasi!Propietarul e patronul de la flux si are un bentley crem NU gri cum visezi tu iar numerele la mustang sunt de Vasuli!De bentley-ul gri nici nu am habar!


All times are GMT +2. The time now is 15:54.

- Copyright 2026 4Tuning