![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Daca citesti topicul cu vreo pagina in urma ai sa vezi. Ieri am prins un frumos exemplar american in campusul studentesc.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
a venit vreo una pe la vreoun student:)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
L-am vazut si eu Duminica trecuta pe Copou!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Porsche-ul Cayenne
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
era pe stefan ieri ... am vrut sa`l pozez sii eu ... da m`am razgandit...:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
da ... a avut unul clasic... tot cu numarul asta...l`a vandut.. a comandat cayenne`ul anterior dar a cerut sa fie dus de la porche direct la magnum si sa il tuneze... l`a vandut.. si cu asta acceasi poveste...:P
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Astazi la Astoria...dar mai bine las pozele sa vorbeasca.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am fost si eu azi pana acolo special sa vad porscheul!L-am vazut din parti,nu mai era!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
lam vazut de mai multe ori:D..am un prieten care lucreaza acolo
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
si cayenne-ul ala lam vazut de acum o luna:D..il conduce un domn...[baiat nu'i]
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
azi la traian ... un bentley continental gt crem cu numere provizorii de bucuresti .... si pe stefan a trecut un ford mustang cabrio ... negru cu prelata crem cu numere provizorii de iasi .... nu am apuc sa fac poze:(
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
esti copil....dak am zis ca bentley`u era crem .. nu are cum sa fie ala din tatarasi ca ala e gri ...si de treaba cu vs si is ... sa te uiti mai atent...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Vorbesti doar sa te afli in treaba!Uitate cu o pagina inapoi sa vezi un bentley crem care sta in tatarasi!Propietarul e patronul de la flux si are un bentley crem NU gri cum visezi tu iar numerele la mustang sunt de Vasuli!De bentley-ul gri nici nu am habar!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:54. |
- Copyright 2026 4Tuning