Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

pimp_lex 18-02-04 17:22

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Mersi 'pimp' de masinute dar sa stii ca dupa mine Lexusus cam copiaza Mercdesu,tu ce zici??????

la ce , la Design? pai numai la LS linia designului e oarecum asemanatoare cu S-class dar cam acolo mi se pare ca se opreste asemanarea......restul modelelor nou nici o treaba cu mercedes......

FSF 18-02-04 22:00

Da mai la design ma refeream...

pimp_lex 19-02-04 07:43

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Da mai la design ma refeream...

pai da, ti-am raspuns parerea mea

Marian20 19-02-04 15:55

pimp no offense dar lexus are cam toate modele copii ale altor masini dupa mercedes si bmw ce stiu eu si poate or mai fi si altele....

FSF 19-02-04 21:59

Sa stii ca lexus nu prea are ORIGINALITATE....

xbogdanel 19-02-04 22:02

pimpdenali.jpg
super bestial...sincer asta e visu meu...un tanc d'asta...yupiii...sunt fericit!!!!!

catalin rs4 19-02-04 22:11

mey mie imi place mult lexus ..o masina cu stil.. 8) daca intelegeti ce vreau sa spun chestia cu copiatul...nu stiu ce sa zic..

Turbo110 19-02-04 22:28

:D
 
Frate eu nu stiu decat ca limuzina de la lexus este luata cu S vezi ! ( scuze pimp dar nu stiu cum ii zice )
Si nu cred ca IS 300 seamana vreun pic cu C-Klasse sau Seria 3 !
Despre lexus am numai cuvinte de lauda !
Mie imi plac foarte mult !

pimp_lex 20-02-04 16:29

Quote:

Originally Posted by \"Marian20\"
pimp no offense dar lexus are cam toate modele copii ale altor masini dupa mercedes si bmw ce stiu eu si poate or mai fi si altele....

o sa fac un thread in care sa dezbatem acest subiect.......eu nu sunt deloc de aceasta parere

cj82ufo 22-02-04 03:47

este un model de lexus ce seamana leit din lateral cu s klasse modelul vechi
ala din 95 parca
fsf is de aceeasi parere cu tine in privinta asta

pimp_lex 22-02-04 18:38

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
este un model de lexus ce seamana leit din lateral cu s klasse modelul vechi
ala din 95 parca
fsf is de aceeasi parere cu tine in privinta asta

vezi ca am facut topic pe subiect:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=879

Anonymous 22-02-04 19:34

1 Attachment(s)
vise vise kkaneam pe ele de vise
Da chestia ciudata e : ele ne tin in viata

fratele lu` alex GMZ 22-02-04 19:39

mai sus sunt eu
uitasem sa ma loghez
se mai intampla :)
auziti mai e vreo :arrow: de curand ca am auzit un :mrgreen: ca sar putea sa fie si vreau si eu sa :arrow: la :arrow:

FSF 24-02-04 22:10

3 Attachment(s)
Mai am aici ceva masinute frumoase....

teddy 28-02-04 00:07

3 Attachment(s)
cateva din preferatele mele.
a, si bine v-am gasit...


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning