![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
periculoasa tigarea aia(mult fum a mai scos):shock:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
da da
NO SMOKING |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Premile restante au fost inmanate in aceasta saptamana nominalizatilor.
-Multumim pt participare si va asteptam la urmatorul eveniment. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Florica premiile au venit dar pana cand vine urmatorul eveniment.:drunk: sper sa nu ne ti prea mult in stare de ebrietate :lol: oricum noi:dribble: pana atunci.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
in curand apare si montajul meu ... :D .... byNSL
e gata.. dar... face figuri forumu ... si nu merge sa`l urc... ma duc acu la cineva.. sa incerc |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari organizatorilor au facut un show super tare.Sa nu uitam si de participanti fara care spectacolul nu exista.Felicitari si paste fericit tuturor
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
un wallpaper..:-P felicitari castigatorilor..:)poate facem si calendar cu burnoutul asta ...:oops: :bunch:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Super frumos, dar la viteza cu care dau jos de pe net...in 2-3 zile vad toate filmuletele :)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Voi sunteti nebuni fratilor. Dupa masini in primul rand si in al doilea dar nu si ultimul dupa show. Si cand e vb de show stiti sa faceti ca sa aiba lumea ce admira....cand omul isi forteaza masina la maxim...numai am cuvinte. Bravo.....un om cu o adevarata pasiune. Fiarele se repara, imaginile raman sa le privim iar, iar si iar pana nu ne mai saturam
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Naitzu...e a ta nova aia alba?? care a fost in salon???
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nu e a lui Lucian
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning