Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

florinzapo 10-03-12 15:39

Re: autodata cine are ?
 
ajuta-ma si pe mine parula66,te rog .

takashi1 14-03-12 18:39

Re: autodata cine are ?
 
multumesc @parula66

florinzapo 14-03-12 21:02

Re: autodata cine are ?
 
multumeeesc parula66. numai bine !

boghymark 14-03-12 21:48

Re: autodata cine are ?
 
parula66 multumesc mult pt ajutor,apreciez promtitudinea cu care mi-ai raspuns la cerere.

idecebalvs 15-03-12 06:26

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc frumos, parula66. Acum sunt lamurit.
Foarte rapid cu raspunsul.:peace::peace::peace::peace:

trakker 16-03-12 10:12

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc, parula66.

o n i x 16-03-12 19:37

Re: autodata cine are ?
 
2 Attachment(s)
buna seara!
in concluzie are cineva o rezolvare pentru problema asta:am instalat 3.38 pe win7 32biti,mi-a dat eroarea din prima poza,am facut ce a zis un coleg mai inainte ``pe windows 7 mi-a dat eroarea "runtime error 217 at 004BB10D", daca vi se intampla si voua acelasi lucru, deschideti Command Prompt ca si administrator (click dreapta si dati "Run as administrator) apoi tastati “cd c:/adcda2” dupa care tastati "regsvr32 ChilkatCrypt2.dll" si dati Enter`` si a dat eroarea din poza 2.
multumesc!

iulianp 17-03-12 16:18

Re: autodata cine are ?
 
salut
sunt new pe forum si va rog sa-mi dati si mie autodata3.38

specific ca urmeaza sa o instalez pe xp
multumesc

iulianp 18-03-12 15:30

Re: autodata cine are ?
 
cu multumiri maxime Parula66

tks:D

florinzapo 18-03-12 18:52

Re: autodata cine are ?
 
multumiri supreme parula66 !!

muriel11 18-03-12 20:27

Re: autodata cine are ?
 
Vreau si eu autodata....in engleza, romana, nu conteaza. Cine ma poate ajuta va rog PM!!!

[email protected]

blondu1992 19-03-12 10:52

Re: autodata cine are ?
 
Cine imi poate spune si mie de unde pot lua autodata ??? (pt windows xp) multumesc anticipat

SpeeDBreaker 19-03-12 18:12

Re: autodata cine are ?
 
3.38 careva?:D are?

adelin92 21-03-12 11:20

Re: autodata cine are ?
 
vreau si eu autodata va rog....sunt nou pe aici si am mare [email protected]..

Rotty 21-03-12 11:39

Re: autodata cine are ?
 
cum fac sa sterg autodata stiu ca tre sa sterg un registru ceva un fisier de undeva :-? am dat uninstall si vreau sa instalez iar ca o instalasem cu volanu pe dreapta ...


All times are GMT +2. The time now is 19:57.

- Copyright 2026 4Tuning