![]() |
Re: autodata cine are ?
ajuta-ma si pe mine parula66,te rog .
|
Re: autodata cine are ?
multumesc @parula66
|
Re: autodata cine are ?
multumeeesc parula66. numai bine !
|
Re: autodata cine are ?
parula66 multumesc mult pt ajutor,apreciez promtitudinea cu care mi-ai raspuns la cerere.
|
Re: autodata cine are ?
Multumesc frumos, parula66. Acum sunt lamurit.
Foarte rapid cu raspunsul.:peace::peace::peace::peace: |
Re: autodata cine are ?
Multumesc, parula66.
|
Re: autodata cine are ?
2 Attachment(s)
buna seara!
in concluzie are cineva o rezolvare pentru problema asta:am instalat 3.38 pe win7 32biti,mi-a dat eroarea din prima poza,am facut ce a zis un coleg mai inainte ``pe windows 7 mi-a dat eroarea "runtime error 217 at 004BB10D", daca vi se intampla si voua acelasi lucru, deschideti Command Prompt ca si administrator (click dreapta si dati "Run as administrator) apoi tastati “cd c:/adcda2” dupa care tastati "regsvr32 ChilkatCrypt2.dll" si dati Enter`` si a dat eroarea din poza 2. multumesc! |
Re: autodata cine are ?
salut
sunt new pe forum si va rog sa-mi dati si mie autodata3.38 specific ca urmeaza sa o instalez pe xp multumesc |
Re: autodata cine are ?
cu multumiri maxime Parula66
tks:D |
Re: autodata cine are ?
multumiri supreme parula66 !!
|
Re: autodata cine are ?
Vreau si eu autodata....in engleza, romana, nu conteaza. Cine ma poate ajuta va rog PM!!!
[email protected] |
Re: autodata cine are ?
Cine imi poate spune si mie de unde pot lua autodata ??? (pt windows xp) multumesc anticipat
|
Re: autodata cine are ?
3.38 careva?:D are?
|
Re: autodata cine are ?
vreau si eu autodata va rog....sunt nou pe aici si am mare [email protected]..
|
Re: autodata cine are ?
cum fac sa sterg autodata stiu ca tre sa sterg un registru ceva un fisier de undeva :-? am dat uninstall si vreau sa instalez iar ca o instalasem cu volanu pe dreapta ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:57. |
- Copyright 2026 4Tuning