![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Eu nu am vazut nici un Maybach 57 in Tulcea:sad:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Ce am vazut azi la meci..mai era un bentley lafel cu numere straine.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
6 Attachment(s)
Toyota celica...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Azi am vazut:Honda S200 Decapotabila cu numere rosi de tl8)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
.............
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumoasa masina :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si aseara am vazut si celica aia gri de 192:o
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da si eu am vazut-o ... avea un eleron dragut :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
UN algocalmin ceva.. send to me =))) :))) cum agat eu pitzi de generatie noua bah baiatuleee cu vulpea mea nervoasa .. si cum fuge curu cand dau wooow :)))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat
|
Re: Masini vazute in Tulcea
OFF-TOPIC... sectiunea Tulcea nu mai prezinta niciun interes de la un moment dat...e trist totusi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning