Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Geox` 31-08-08 17:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Eu nu am vazut nici un Maybach 57 in Tulcea:sad:

Geox` 06-09-08 19:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Ce am vazut azi la meci..mai era un bentley lafel cu numere straine.

SEJ 08-09-08 14:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
6 Attachment(s)
Toyota celica...

Geox` 27-09-08 11:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Azi am vazut:Honda S200 Decapotabila cu numere rosi de tl8)

Geox` 31-10-08 21:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
.............

Eugen_TL 01-11-08 20:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !

T-E-N 02-11-08 11:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumoasa masina :)

T-E-N 02-11-08 11:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si aseara am vazut si celica aia gri de 192:o

Eugen_TL 02-11-08 14:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da si eu am vazut-o ... avea un eleron dragut :)

Cosmin255 03-11-08 15:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1838536)
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !

SLK cu pachet AMG :))) ... Eugene , era baiatul "cu multe masini" care sta in Vest

Eugen_TL 03-11-08 22:06

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))

Cosmin255 04-11-08 18:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1842106)
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))

da da , l-ai nimerit:)

Eugen_TL 04-11-08 18:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
UN algocalmin ceva.. send to me =))) :))) cum agat eu pitzi de generatie noua bah baiatuleee cu vulpea mea nervoasa .. si cum fuge curu cand dau wooow :)))

T-E-N 22-11-08 01:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

T-E-N 22-11-08 01:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
OFF-TOPIC... sectiunea Tulcea nu mai prezinta niciun interes de la un moment dat...e trist totusi...


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning