![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu unul raman la parerea ca nu prea are rost....Nu sunt masini competitive si mai e de lucrat la organizare si altele....insa....unde e pasiune...restul conteaza mai putin.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
www.urc.modic.ro site-ul oficial Underground Racing Crew..... si as vrea sa stiu si eu cine sunt cei doi care"trebuie sa luam legatura cu ei daca vrem sa intram" si mai vreau sa stiu si cu ce administrator al clubului au vorbit.
forum: www.urc.myforum.ro..... intrati :) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
e cel cu loganu 16 v cu care ti-am facut cunostinta sa va dati :) isi doreste aici mult un club si trage si cauta lume se implica si el cum poate .... cat despre decizia lui nush vorbiti voi
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Aici e reclama domne...necurat lucru.......echipa de curse de la metrou...plm......sau cum se traduce......
O sa imi deschid si eu o asociatie sportiva.....de campioni la aruncatu cu greutati in familie....si la saritura peste masa de pranz.....si saritura in prajina. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Alooo domnu FLY...asta e atac direct la persoana..:-) m-ai vazut pe mine sa zic ceva de "linia in viteza a sporturilor cu motor"? Mai usor cu afirmatiile de gen ca nu e frumos. Succes in noile tale asociatii sportive.... e mult mai simplu sa faci ce ai zis tu mai sus decat sa plimbi o nova cu motor de Chamade pe ea. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
OK de Vali stiu...dar pitbull....si nu mai stiu cum cine e? :) INCA ODATA MULTUMIRI DOMNULUI FLY PENTRU INCURAJARI;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
tot vali..dar cu 2 iduri :) .... e cautat omul nu gluma =)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Acum are 3:D LOL =)) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mu*engerie nu bordel FLY , e un neologism ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
baaa lasa-ti dracu vrajeala...si tineti-ne pumnii luni-marti la bac :) :) :) fara noroc nush ce ne facem =)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Succes tuturor care sunteti cu bacul:) ( si mie in primul rand )
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Spuneti-mi si mie va rog o vopsitorie buna in Tulcea asta!!!!!
Si de asemenea daca stiti vre-un magazin cu jante !!! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Vopsitorie buna ai sa gasesti la Star Service, da te previn, te USUCA de bani!!! Cat despre jante poti sa incerci la Convenabil, Cormar, da cel mai bine le comanzi pe net, cat dai pe jante si curier tot te ajung mai ieftin decat de aici...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning