Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Cosmin255 13-06-07 10:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu unul raman la parerea ca nu prea are rost....Nu sunt masini competitive si mai e de lucrat la organizare si altele....insa....unde e pasiune...restul conteaza mai putin.

MauS 21-06-07 08:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
www.urc.modic.ro site-ul oficial Underground Racing Crew..... si as vrea sa stiu si eu cine sunt cei doi care"trebuie sa luam legatura cu ei daca vrem sa intram" si mai vreau sa stiu si cu ce administrator al clubului au vorbit.

forum: www.urc.myforum.ro..... intrati :)

Tboy 21-06-07 16:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
e cel cu loganu 16 v cu care ti-am facut cunostinta sa va dati :) isi doreste aici mult un club si trage si cauta lume se implica si el cum poate .... cat despre decizia lui nush vorbiti voi

mikafly 21-06-07 21:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aici e reclama domne...necurat lucru.......echipa de curse de la metrou...plm......sau cum se traduce......
O sa imi deschid si eu o asociatie sportiva.....de campioni la aruncatu cu greutati in familie....si la saritura peste masa de pranz.....si saritura in prajina.

MauS 22-06-07 00:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 960228)
Aici e reclama domne...necurat lucru.......echipa de curse de la metrou...plm......sau cum se traduce......
O sa imi deschid si eu o asociatie sportiva.....de campioni la aruncatu cu greutati in familie....si la saritura peste masa de pranz.....si saritura in prajina.



Alooo domnu FLY...asta e atac direct la persoana..:-) m-ai vazut pe mine sa zic ceva de "linia in viteza a sporturilor cu motor"? Mai usor cu afirmatiile de gen ca nu e frumos. Succes in noile tale asociatii sportive.... e mult mai simplu sa faci ce ai zis tu mai sus decat sa plimbi o nova cu motor de Chamade pe ea.

MauS 22-06-07 00:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Tboy (Post 959851)
e cel cu loganu 16 v cu care ti-am facut cunostinta sa va dati :) isi doreste aici mult un club si trage si cauta lume se implica si el cum poate .... cat despre decizia lui nush vorbiti voi


OK de Vali stiu...dar pitbull....si nu mai stiu cum cine e? :)


INCA ODATA MULTUMIRI DOMNULUI FLY PENTRU INCURAJARI;)

Tboy 22-06-07 00:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
tot vali..dar cu 2 iduri :) .... e cautat omul nu gluma =)))

MauS 22-06-07 00:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Tboy (Post 960676)
tot vali..dar cu 2 iduri :) .... e cautat omul nu gluma =)))




Acum are 3:D LOL =))

mikafly 22-06-07 07:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 960632)
Alooo domnu FLY...asta e atac direct la persoana..:-) m-ai vazut pe mine sa zic ceva de "linia in viteza a sporturilor cu motor"? Mai usor cu afirmatiile de gen ca nu e frumos. Succes in noile tale asociatii sportive.... e mult mai simplu sa faci ce ai zis tu mai sus decat sa plimbi o nova cu motor de Chamade pe ea.

Spre informatia ta nu e de chamade......si nu te-am atacat in nici un fel.Daca te simti atacat e numai un defect de-al tau.Sincer.....ma doare undeva de metrouri,tramvaie si alte roabe.Nu cred ca ti-am jignit intelectul incercand sa traduc titlul grandiosului club.Deci nu mai fi stresat ca faci riduri,si imbatranesti prematur.

Cosmin255 22-06-07 10:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mu*engerie nu bordel FLY , e un neologism ;)

Tboy 22-06-07 11:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baaa lasa-ti dracu vrajeala...si tineti-ne pumnii luni-marti la bac :) :) :) fara noroc nush ce ne facem =)))

KAB 22-06-07 12:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 959070)
www.urc.modic.ro site-ul oficial Underground Racing Crew..... si as vrea sa stiu si eu cine sunt cei doi care"trebuie sa luam legatura cu ei daca vrem sa intram" si mai vreau sa stiu si cu ce administrator al clubului au vorbit.

forum: www.urc.myforum.ro..... intrati :)

Site`ul e facut frumos, plm... da cam multe greseli gramaticale frate si litere mancate...

Cosmin255 24-06-07 23:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Succes tuturor care sunteti cu bacul:) ( si mie in primul rand )

webcathos 27-06-07 13:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Spuneti-mi si mie va rog o vopsitorie buna in Tulcea asta!!!!!
Si de asemenea daca stiti vre-un magazin cu jante !!!

Bogyciu 27-06-07 13:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Vopsitorie buna ai sa gasesti la Star Service, da te previn, te USUCA de bani!!! Cat despre jante poti sa incerci la Convenabil, Cormar, da cel mai bine le comanzi pe net, cat dai pe jante si curier tot te ajung mai ieftin decat de aici...


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning