![]() |
scooter te-ai cam grabit nu e Lancia sorry... :lol:
|
Mdea, sigur :?
http://www.allsportauto.com/english/...t_coupe_iv.php De la linkul asta ai luat tu poza :evil: Mai ai ceva de adaugat :?: |
mda :oops: imi cer scuze sunt putin cam obosit :lol: :lol:
poza ta e cumva audi a4? |
Da, te-ai scos cu oboseala :)
In poza este Audi dar nu A4, mai incearca :wink: |
audi 100 atunci :twisted:
|
Nu, dar cam tot prin perioada aia e facut si asta :idea:
|
Audi V8
|
audi-200-quattro :twisted:
|
audi 80 ?
|
Ai dreptate Hondare, este Audi V8 :wink:
Baga pictciar :) |
1 Attachment(s)
:?:
|
1 Attachment(s)
Honda element!
|
Corolla
|
:D Japan Drift si Driftbible scrie pe ea! Baga poza!
|
1 Attachment(s)
heeeelp plz nimeni nu stie sa-mi spuna ce masina este asta am intrebat in stanga si in dreapta......
partea nasoala este ca nici eu nu stiu!! :roll: :roll: poate stitzi voi???? :wink: :wink: :peace: :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 03:31. |
- Copyright 2026 4Tuning