Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

florineluspr 21-06-12 21:54

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Pare mai complex primul afis, si ar fi cat mai ok sa ramana tot ala...(parerea mea)

motzu 21-06-12 22:59

Re: E36 MEETING 2012?!
 
o sa fie tot in genu cum e primu afis doar ca schimbam unele poze

luci4n_vl 21-06-12 23:05

Re: E36 MEETING 2012?!
 
eu zic mai bn sa ne ocupam de cum sa ne strangem cat mai multi,afise se fac ca materiale sunt ......asa ca haide`ti fratilor anuntati`va care vreti sa mergem sa facem ceva frumos...

avadanei eduard danut 21-06-12 23:15

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by luci4n_vl (Post 5075047)
eu zic mai bn sa ne ocupam de cum sa ne strangem cat mai multi,afise se fac ca materiale sunt ......asa ca haide`ti fratilor anuntati`va care vreti sa mergem sa facem ceva frumos...







Dl luci Sa pregatesti si betele tragem la un somn cv stiuca , punem si de un gratarel :)))))))


Publicitate am facut pe fb lumea stie ca vara asta nu dormim vorba lu conecte'r iee rapanon :))))

Joltanu` 21-06-12 23:20

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Voi fi prezent.

Scricy HKS 21-06-12 23:21

Re: E36 MEETING 2012?!
 
deja incepe caterinca:lol:
ricko pune jantele alea!
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...53136_460s.jpg

luci4n_vl 21-06-12 23:34

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by avadanei eduard danut (Post 5075060)
Dl luci Sa pregatesti si betele tragem la un somn cv stiuca , punem si de un gratarel :)))))))


Publicitate am facut pe fb lumea stie ca vara asta nu dormim vorba lu conecte'r iee rapanon :))))

bete am in permanenta in portbagaj :))....haos sa fie si distractie maxima asta conteaza...

dj_eros 22-06-12 00:00

Re: E36 MEETING 2012?!
 
ras si panarama o sa fie garantat :D:peace:

Claudia 22-06-12 13:42

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte

motzu 22-06-12 23:27

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte
14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopti

motzu 22-06-12 23:57

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1 Attachment(s)
AFIS FINAL BMW E36 MEETING CAMPING DARSTE

Darkside_89 23-06-12 12:11

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti
13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte
14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt
15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov)
16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov)

andrey1hotz 23-06-12 14:39

Re: E36 MEETING 2012?!
 
voi fi prezent si eu

motzu 25-06-12 11:33

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by andrey1hotz (Post 5076710)
voi fi prezent si eu

nu vrei cazare?

andrey1hotz 25-06-12 12:05

Re: E36 MEETING 2012?!
 
ba da.poate ne auzim la un telefon sau pe mess sa vorbim mai detaliat


All times are GMT +2. The time now is 12:34.

- Copyright 2026 4Tuning