![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
Pare mai complex primul afis, si ar fi cat mai ok sa ramana tot ala...(parerea mea)
|
Re: E36 MEETING 2012?!
o sa fie tot in genu cum e primu afis doar ca schimbam unele poze
|
Re: E36 MEETING 2012?!
eu zic mai bn sa ne ocupam de cum sa ne strangem cat mai multi,afise se fac ca materiale sunt ......asa ca haide`ti fratilor anuntati`va care vreti sa mergem sa facem ceva frumos...
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Dl luci Sa pregatesti si betele tragem la un somn cv stiuca , punem si de un gratarel :))))))) Publicitate am facut pe fb lumea stie ca vara asta nu dormim vorba lu conecte'r iee rapanon :)))) |
Re: E36 MEETING 2012?!
Voi fi prezent.
|
Re: E36 MEETING 2012?!
deja incepe caterinca:lol:
ricko pune jantele alea! http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...53136_460s.jpg |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
ras si panarama o sa fie garantat :D:peace:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte 14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
1 Attachment(s)
AFIS FINAL BMW E36 MEETING CAMPING DARSTE
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti 13. Claudia - B333PSK - Bucuresti - casuta 2 persoane - 55-65 ron - 1 noapte 14. Ricko- CJ 87 RKO casuta 2 persoane cu baie 2 nopt 15. Darkside_89-Bv-12-AIV(Brasov) 16. Alex1187-BV-87-ADN(Brasov) |
Re: E36 MEETING 2012?!
voi fi prezent si eu
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
ba da.poate ne auzim la un telefon sau pe mess sa vorbim mai detaliat
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:34. |
- Copyright 2026 4Tuning