Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BIMMER CAFE! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/298143-bimmer-cafe.html)

the_rifle 19-01-13 23:39

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 5010253)


Pistol cu apa... Uite-o p-asta :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Szk2siJHJ7o

Sparkle_81 20-01-13 07:17

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by the_rifle (Post 5325992)
Pistol cu apa... Uite-o p-asta :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Szk2siJHJ7o

Ba esti nebun ?!

Aur 20-01-13 21:17

Re: BIMMER CAFE!
 
http://www.petrolicious.com/articles/bmw-alpinas

CE FRUMOASE SUNT..

chyryCRY 20-01-13 22:16

Re: BIMMER CAFE!
 
ąveti idee poate ati auzit arcuri de e36 spate sport se potrivesc pe clio2 bicorp as vrea sa incerc ... cele conice,ce pret au la mana a2ua !? multumesc anticipat

the_rifle 21-01-13 23:44

Re: BIMMER CAFE!
 
La mana a doi-ua 8im ar fi la 100-150 de lei.

chyryCRY 22-01-13 11:58

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by the_rifle (Post 5328817)
La mana a doi-ua 8im ar fi la 100-150 de lei.

multumesc

alexxpassat2003 28-01-13 22:48

Re: BIMMER CAFE!
 
doar un m3:lol:http://*************/bmw-m3/1652876....ign=4tuningads

Bogday 16-02-13 17:28

Re: BIMMER CAFE!
 
1 Attachment(s)
Chillin'

Aur 07-03-13 20:37

Re: BIMMER CAFE!
 
http://www.cabral.ro/despre-altii/im...a-sau-nu-i-asa

Nici nu mai merita sa ma enervez.. :/

Daniel_Toa 07-03-13 20:56

Re: BIMMER CAFE!
 
Cabral parca are sau avea un bmw ...

Aur 26-03-13 16:01

Re: BIMMER CAFE!
 
3 Attachment(s)
Stiati ca exista autobuze cu faruri de E46? :D

Daniel_Toa 26-03-13 18:06

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by Aur (Post 5415462)
Stiati ca exista autobuze cu faruri de E46? :D

Nu stiam ... :rolleyes2 , sigur nu e fake ? :)

_Cox_ 27-03-13 21:50

Re: BIMMER CAFE!
 
Am un E90 316 2008 si nu sunt sigur ca are alarma, are un bec rosu la oglinda ce lumineaza cand este masina inchisa, i-am dat vreo 2 picioare in roata, am hatanat-o si n-a pornit nimic.. Stie cineva ?

crysty.bobok 27-03-13 22:02

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 5417359)
Am un E90 316 2008 si nu sunt sigur ca are alarma, are un bec rosu la oglinda ce lumineaza cand este masina inchisa, i-am dat vreo 2 picioare in roata, am hatanat-o si n-a pornit nimic.. Stie cineva ?

Īncuie mașina și lasă un geam deschis după care īncearcă să bagi māna īnauntru să vezi ce se īntāmplă. :)

_Cox_ 27-03-13 22:10

Re: BIMMER CAFE!
 
Incerc maine, am sa va spun, sunt curios:D


All times are GMT +2. The time now is 05:05.

- Copyright 2026 4Tuning