![]() |
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Am dat bmw ala si am luat epava unui m3 dar la 500 E zic ca merita...
Masina arata vai de capul ei vedeti ma jos in poze Si acum arata bine zic eu :D pus:--Bari fata spate 100E -- Capota -- -- Motor V6-- Pe viitor: Jante (imi vine azi comanda de jante ca se potrivesc de la ala vechi) Suspensie sport Body kit Vreau sa o fac pentru drift... Poze::shock::shock: |
Re: Masina Mea Virtuala
ce rapid esti ... intr-o zi vopsesti si montezi o gramada de piese pe masina :|
|
Re: Masina Mea Virtuala
pai masina am dat-o ieri pe la 3...:D si azi am vopsit-o am uitat sa spun:oops::oops:
|
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
O noua achizitie , Bmw-ul sa dus :cry:
Mi-am cumparat astazi de la un vecin , un Opel Astra GTC . Cum arata in poze asa l-am luat . M-a costat 12.000E , eu zic ca este un pret destul de bunicel la cum arata masina . Am fost la politie , diseara imi vin numerele . Maine o bag in service , sa imi schimb motorul , jantele si suspensiile tot . PS: Care are firma de piese , sa imi spuna cat ma costa bodykit-ul . Defapt , decoamdata spoilerele , pragurile si usile . Si sa imi spuna la ce pret sunt . |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Radu A.K.A. G.R.M.-N-am cuvinte..Bravo..A iesit excelent
sorinsidesmokelfs-Ma dar vad ca ai bani nu gluma:lol:..Arata bine killer23-Hmm...fata de cum arata e mai bine acum...Tineo tot asa;);) razvan17r-O masina Eleganta..Buna alegere....In legatura cu firma Da comanda pe forum si Vorbesc eu cu Spirit daca e Cazu Au ajuns Barile....Oficial masina a intrat in pregatire de vopsire S-au schimbat -Spoiler fata/spate NOI..Pretu e secret:oops: Usa Stanga-140$ Porbagaj nou-120$ Oglinda noua-50$ Trebuie sa ajunga si jantele....Dar peste 2 zile din pacate:cry:..Dar pana atuni O pregatesc de vopsit... :arrow::arrow: |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Quote:
Mi`au venit noile aripi - 250 $ buc ;) |
Re: Masina Mea Virtuala
2 Attachment(s)
Quote:
Masina a venit de la tinichigiu si a fost si chituita...maine va fii finisata:twisted::twisted: |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Vreau intai sa stiu cat ma costa . Spoilerele fata/spate , pragurile si usile . Si niste faruri BadBoy daca are . Frumoasa masina :) Speram sa iasa ceva frumos . OFF: Forzza Rapid ;x;x |
Re: Masina Mea Virtuala
Ms krypton pt usile alea si pt hayon R.equinox m-a intrebat dar am zis sa nu mai munceasca in plus dar vad ca a iesit f bn:) MS:)
|
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Spoiler Spate-150$ Pragurile-100$ Usile-500$ In legatura cu Badboy nustiu daca are;).. OFF-HAI STEAUA...HUU RAPID:lol::lol: |
Re: Masina Mea Virtuala
HAI Steaua ca dam in offtopic..
|
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Daca mai ziceti de steaua nu stiu ce fac din voi . HAI RAPID si punct. ;x |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
PS--Steaua sus rasare Rapid Spala Toale:lol::lol::lol::lol: |
Re: Masina Mea Virtuala
Nu prea imi place mie fotbalul dar va zic ceva: HAI DINAMO=)))))))))))))))))) am zis numai sa va necajesc si pe cei cu steaua si pe cei cu rapid:)
|
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Da-ti-mi si mie o idee de culoare , ceva frumos . Albul acela e cam sec ... |
| All times are GMT +2. The time now is 04:06. |
- Copyright 2026 4Tuning