Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

killer23 29-09-11 15:06

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Am dat bmw ala si am luat epava unui m3 dar la 500 E zic ca merita...

Masina arata vai de capul ei vedeti ma jos in poze

Si acum arata bine zic eu :D

pus:--Bari fata spate 100E
-- Capota --
-- Motor V6--

Pe viitor: Jante (imi vine azi comanda de jante ca se potrivesc de la ala vechi)
Suspensie sport
Body kit

Vreau sa o fac pentru drift...

Poze::shock::shock:

KrYpToN 29-09-11 15:08

Re: Masina Mea Virtuala
 
ce rapid esti ... intr-o zi vopsesti si montezi o gramada de piese pe masina :|

killer23 29-09-11 15:11

Re: Masina Mea Virtuala
 
pai masina am dat-o ieri pe la 3...:D si azi am vopsit-o am uitat sa spun:oops::oops:

razvan17r 29-09-11 16:13

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
O noua achizitie , Bmw-ul sa dus :cry:

Mi-am cumparat astazi de la un vecin , un Opel Astra GTC . Cum arata in poze asa l-am luat .

M-a costat 12.000E , eu zic ca este un pret destul de bunicel la cum arata masina . Am fost la politie , diseara imi vin numerele .

Maine o bag in service , sa imi schimb motorul , jantele si suspensiile tot .

PS: Care are firma de piese , sa imi spuna cat ma costa bodykit-ul . Defapt , decoamdata spoilerele , pragurile si usile . Si sa imi spuna la ce pret sunt .

R.Equinox 29-09-11 16:51

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Radu A.K.A. G.R.M.-N-am cuvinte..Bravo..A iesit excelent

sorinsidesmokelfs-Ma dar vad ca ai bani nu gluma:lol:..Arata bine

killer23-Hmm...fata de cum arata e mai bine acum...Tineo tot asa;);)

razvan17r-O masina Eleganta..Buna alegere....In legatura cu firma Da comanda pe forum si Vorbesc eu cu Spirit daca e Cazu

Au ajuns Barile....Oficial masina a intrat in pregatire de vopsire

S-au schimbat -Spoiler fata/spate NOI..Pretu e secret:oops:

Usa Stanga-140$
Porbagaj nou-120$
Oglinda noua-50$

Trebuie sa ajunga si jantele....Dar peste 2 zile din pacate:cry:..Dar pana atuni O pregatesc de vopsit...
:arrow::arrow:

spiritualDARY2 29-09-11 17:34

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4614000)
Radu A.K.A. G.R.M.-N-am cuvinte..Bravo..A iesit excelent

sorinsidesmokelfs-Ma dar vad ca ai bani nu gluma:lol:..Arata bine

killer23-Hmm...fata de cum arata e mai bine acum...Tineo tot asa;);)

razvan17r-O masina Eleganta..Buna alegere....In legatura cu firma Da comanda pe forum si Vorbesc eu cu Spirit daca e Cazu

Au ajuns Barile....Oficial masina a intrat in pregatire de vopsire

S-au schimbat -Spoiler fata/spate NOI..Pretu e secret:oops:

Usa Stanga-140$
Porbagaj nou-120$
Oglinda noua-50$

Trebuie sa ajunga si jantele....Dar peste 2 zile din pacate:cry:..Dar pana atuni O pregatesc de vopsit...
:arrow::arrow:

Bravo man . se vede ca arata altcumva , vezi ce bine arata barile .. se vede ca eu le`am adus cu masina firmei :)
Mi`au venit noile aripi - 250 $ buc ;)

R.Equinox 29-09-11 19:07

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4614087)
Bravo man . se vede ca arata altcumva , vezi ce bine arata barile .. se vede ca eu le`am adus cu masina firmei :)
Mi`au venit noile aripi - 250 $ buc ;)

Arata bine ...BV

Masina a venit de la tinichigiu si a fost si chituita...maine va fii finisata:twisted::twisted:

razvan17r 29-09-11 19:09

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4614000)
Radu A.K.A. G.R.M.-N-am cuvinte..Bravo..A iesit excelent

sorinsidesmokelfs-Ma dar vad ca ai bani nu gluma:lol:..Arata bine

killer23-Hmm...fata de cum arata e mai bine acum...Tineo tot asa;);)

razvan17r-O masina Eleganta..Buna alegere....In legatura cu firma Da comanda pe forum si Vorbesc eu cu Spirit daca e Cazu

Au ajuns Barile....Oficial masina a intrat in pregatire de vopsire

S-au schimbat -Spoiler fata/spate NOI..Pretu e secret:oops:

Usa Stanga-140$
Porbagaj nou-120$
Oglinda noua-50$

Trebuie sa ajunga si jantele....Dar peste 2 zile din pacate:cry:..Dar pana atuni O pregatesc de vopsit...
:arrow::arrow:

Chiar te rog frumos , astept un raspuns .

Vreau intai sa stiu cat ma costa . Spoilerele fata/spate , pragurile si usile . Si niste faruri BadBoy daca are .

Frumoasa masina :) Speram sa iasa ceva frumos .


OFF: Forzza Rapid ;x;x

sorinsidesmokelfs 29-09-11 19:18

Re: Masina Mea Virtuala
 
Ms krypton pt usile alea si pt hayon R.equinox m-a intrebat dar am zis sa nu mai munceasca in plus dar vad ca a iesit f bn:) MS:)

R.Equinox 29-09-11 19:47

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by razvan17r (Post 4614272)
Chiar te rog frumos , astept un raspuns .

Vreau intai sa stiu cat ma costa . Spoilerele fata/spate , pragurile si usile . Si niste faruri BadBoy daca are .

Frumoasa masina :) Speram sa iasa ceva frumos .


OFF: Forzza Rapid ;x;x

Spoiler fata-150$
Spoiler Spate-150$
Pragurile-100$
Usile-500$

In legatura cu Badboy nustiu daca are;)..

OFF-HAI STEAUA...HUU RAPID:lol::lol:

KrYpToN 29-09-11 19:48

Re: Masina Mea Virtuala
 
HAI Steaua ca dam in offtopic..

razvan17r 29-09-11 20:08

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4614343)
Spoiler fata-150$
Spoiler Spate-150$
Pragurile-100$
Usile-500$

In legatura cu Badboy nustiu daca are;)..

OFF-HAI STEAUA...HUU RAPID:lol::lol:

E ok , da-mi si mie comanda . Sa ma anunti cand ai dat comanda sa stiu in cat timp imi vin .


Daca mai ziceti de steaua nu stiu ce fac din voi . HAI RAPID si punct. ;x

R.Equinox 29-09-11 20:14

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by razvan17r (Post 4614383)
E ok , da-mi si mie comanda . Sa ma anunti cand ai dat comanda sa stiu in cat timp imi vin .


Daca mai ziceti de steaua nu stiu ce fac din voi . HAI RAPID si punct. ;x

Comanda A fost data si maine la ora 15 si 30 Vor ajunge

PS--Steaua sus rasare Rapid Spala Toale:lol::lol::lol::lol:

sorinsidesmokelfs 29-09-11 20:16

Re: Masina Mea Virtuala
 
Nu prea imi place mie fotbalul dar va zic ceva: HAI DINAMO=)))))))))))))))))) am zis numai sa va necajesc si pe cei cu steaua si pe cei cu rapid:)

razvan17r 29-09-11 20:23

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4614394)
Comanda A fost data si maine la ora 15 si 30 Vor ajunge

PS--Steaua sus rasare Rapid Spala Toale:lol::lol::lol::lol:

Bun , e ok . Inca imi astept numerele :( . O sa o bag asta-seara la vopsitorie .

Da-ti-mi si mie o idee de culoare , ceva frumos . Albul acela e cam sec ...


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning