Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   colectie coca cola (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/271518-colectie-coca-cola.html)

2010 15-01-13 14:26

Re: colectie coca cola
 
2 Attachment(s)
Inca 2 puzzle-uri..

2010 16-01-13 14:23

Re: colectie coca cola
 
1 Attachment(s)
O prima personalizare pe cana cumatrului meu...
Multumesc foarte mult pentru cadou lui PATRIK Gabriel!!!

rss25 16-01-13 17:56

Re: colectie coca cola
 
suport de pahar de carton din acela rotund ai? am vazut la un prieten 2 ceva mai vechi daca vrei le fac o poza

2010 16-01-13 18:42

Re: colectie coca cola
 
Quote:

Originally Posted by rss25 (Post 5321770)
suport de pahar de carton din acela rotund ai? am vazut la un prieten 2 ceva mai vechi daca vrei le fac o poza

Le poti face poze daca vrei..

PATRIK Gabriel 17-01-13 16:22

Re: colectie coca cola
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5321517)
O prima personalizare pe cana cumatrului meu...
Multumesc foarte mult pentru cadou lui PATRIK Gabriel!!!

Cu placere, am inteles ca se vor schimba in curand si semafoarele.

2010 17-01-13 16:30

Re: colectie coca cola
 
Ce bine ar fi....arata intr-un mare fel!!!

PATRIK Gabriel 17-01-13 16:39

Re: colectie coca cola
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5322997)
Ce bine ar fi....arata intr-un mare fel!!!

Ai vazut vreodata ce inseamna sa ai o iubita care lucreaza la Coca Cola ?

2010 17-01-13 17:53

Re: colectie coca cola
 
Eram in extaz in cazul ala...:lol:

PATRIK Gabriel 17-01-13 18:20

Re: colectie coca cola
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5323105)
Eram in extaz in cazul ala...:lol:

Foarte bine !!! Cum se incalzeste la 45 de grade, iti trimit cateva pahare din astea proaspete cu gheata, sa vad cum le mai pastrezi (pline !!!) la colectie.
Apropo, tipa detine si permis de ,,port arma" pentru cea ce vezi acolo.

rss25 18-01-13 12:41

Re: colectie coca cola
 
2 Attachment(s)
e putin murdar, pozele sunt fata verso

PATRIK Gabriel 18-01-13 13:34

Re: colectie coca cola
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5323105)
Eram in extaz in cazul ala...:lol:

Vad ca ti-a fost sete, a disparut aproape toata Cola !!! Ai petrecut, nu gluma !!!

2010 18-01-13 14:49

Re: colectie coca cola
 
Quote:

Originally Posted by rss25 (Post 5324020)
e putin murdar, pozele sunt fata verso

Am de astea, mersik frumos!
Quote:

Originally Posted by PATRIK Gabriel (Post 5324056)
Vad ca ti-a fost sete, a disparut aproape toata Cola !!! Ai petrecut, nu gluma !!!

Incontinuu..

2010 18-01-13 15:33

Re: colectie coca cola
 
1 Attachment(s)
Inca 3 pahare de la Reme, mersik mane!!!

David 908 18-01-13 15:45

Re: colectie coca cola
 
salut foarte frumoasa colectia dar am o rugaminte nu ai putea sami faci si mie rost de puzzelurile acelea cu ursii?

2010 18-01-13 16:08

Re: colectie coca cola
 
Quote:

Originally Posted by David 908 (Post 5324209)
salut foarte frumoasa colectia dar am o rugaminte nu ai putea sami faci si mie rost de puzzelurile acelea cu ursii?

Era oferta in Real, la 2 bidoane de 2 L se da un puzzle


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning