Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Madalin Zolti 17-01-07 15:24

Re: Oltcit Trs
 
chiar doarr4u dupa ce modific cutia de viteze , ne dam?

B-14-BYE 17-01-07 16:47

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
niste poze.. azi am facut o gramada la masina!
stergator. oglinda stanga. partea de jos de la bord. contact. scaun. placutze.

NightDevil 17-01-07 18:24

Re: Oltcit Trs
 
auzi ecacuare nu trebuia sa vina in partea cealalta :ballbounc

B-14-BYE 17-01-07 20:50

Re: Oltcit Trs
 
aia veche poate :P am anulat finala.. si finala era pusa in asa fel sa iasa prin stanga..

Ja_Rule 17-01-07 23:22

Re: Oltcit Trs
 
mergea si in ambele parti

Magos 18-01-07 07:37

Re: Oltcit Trs
 
pai asa a vrut sa o puna prima oara... :D

PetricaCBD 18-01-07 10:44

Oltcit Trs
 
super marfa Cataline arata super cu bara pe spate imi pare bine k am putut sa te ajut.E OK.


"aaa apropo e valabil pentru toata lumea,lasati-l pe madallin zolti sa vorbeasca(stiti cu toti ce ii poate pielea) k in curand il asteapta o vizita de la mai multe persoane(DOARR STIE!!! :)).NUMAI BINE LA TOATA LUMEA!!!

Astept explicatii pe PM vizavi de aceasta parte a post-ului. Asta ca sa nu primesti un avertisment pentru amenintari si atitudine!

Edited by ReLLaXX

Slim29 18-01-07 13:46

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 703444)
super marfa Cataline arata super cu bara pe spate imi pare bine k am putut sa te ajut.E OK.aaa apropo e valabil pentru toata lumea,lasati-l pe madallin zolti sa vorbeasca(stiti cu toti ce ii poate pielea) k in curand il asteapta o vizita de la mai multe persoane(DOARR STIE!!! :)).NUMAI BINE LA TOATA LUMEA!!!

frumos cataline bv chiar imi place ce ai facut din oltean..
tzutze :twisted: :twisted: ce nemernic eshti :))

Ja_Rule 18-01-07 23:12

Re: Oltcit Trs
 
cataline eu unu` mi`am schimbat parerea despre tine (momentan) daca vinzi masina, imi schimb iar parerea :) pana acum nota 9 de la mine la proiectu` tau ... tine`o tot asa!

Magos 19-01-07 11:00

Re: Oltcit Trs
 
Asa e , Ja_Rule.. Arata bine masina.. Ti-o spun ca o vad saptamanal... :) Good project...!!

Viduka11 19-01-07 20:08

Re: Oltcit Trs
 
eu nu o vad niciodata ...dar ce vad in poze...imi este placut ochilui....pacat ca o vinzi

B-14-BYE 19-01-07 23:07

Re: Oltcit Trs
 
nu mai e de vanzare... urmeaza dvd si ecrane si interioru facut marfa.. o parte l-am facut ! si jante bineinteles !! sa va explice magos ce reprize in trepte are masina mea :D

Bryan 20-01-07 01:07

Re: Oltcit Trs
 
i-ai facut ceva la motor..?(sper sa nu mi se stearga si postul asta)

NightClubRacer 20-01-07 14:34

Re: Oltcit Trs
 
fuge super tare! ;) apropo esti insane cu volanu ala! :lol:

Dumitru Cristian 20-01-07 14:39

Re: Oltcit Trs
 
De unde ai luat pragurile??(te rog mult mult:lol: )


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

- Copyright 2026 4Tuning