![]() |
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
stii cumva ce as putea face sa rezolv problema ? sau pot schimba sa pun acea 'incuietoare' de pe 'stalp' modelul dupa 94' ?! daca da de ce am nevoie ?!
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Salut am un bmw e36 compact din 95 si vreau sa ii schimb bordul sa ii pun de berlina si sa ii schimb panoul de ac sa ii pun digital. Am ac normal. Ma intereseaza un pret cu piesele tale si un pret cu piesele aduse de mine. Ms frumos.
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Crăciun fericit va doresc la toti
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Craciun fericit si tie tati, si sanatate multa.
Am incercat sa te sun ieri - dar numarul pe care il aveam nu mai e valabil. |
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
salut emu,sunt din cj ,nu pot aduce masina la tine pt o lucrare mica,poate ma poti ajuta pe forum,tot ce vreau e sa ma poti lamuri cum exact pot indeparta panoul de sigurante pt a avea acces la firele de desupt.Intreb asta pt ca am avut scurt la inchidere ,mi s-au topit firele,nu a puscat siguranta,de atunci imi stau proiectoarele aprinse pe direct,solutia care am gasit-o a fost sa scot siguranta de la inchidere,logica mea e ca+ de la inchidere s-a lipit de + de la proiectoare undeva sub panou de sigurante.In usa si sub bord am inlocuit firele topite(Aviz amatorilor puneti sigurante exact de ce valoare trebuie,daca aveam sig buna pusca ea nu imi topea toata instalatia :p) Multumesc anticipat.
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Salut! Cat ma costa sa imi montezi clima pe un 318is cu piesele tale? Ms
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Quote:
|
Re: MONTEZ DIVERSE OPTIUNI PE E36
Salut emu-le. Am mai vorbit cu tine acum foarte mult timp in urma despre o clima pe compact dar din nefericire am intrat intr-un stalp cu el si nu am mai apelat la tine. Acum mi-am luat tot compact si am facut recarosare si as vrea luna viitoare sau prin martie sa pun clima digitala si obc cu 18 butoane. Si as vrea sa imi instalezi si un pilot automat.
Cele necesare pentru clima nu le am pt ca masina are doar AC. Dispun de pilotul automat tot ce trebuie la el: clapeta, motoras, calculator, instalatia de la masina donatoare, doar trebuie legaturile pe care stii tu sa le faci. As mai avea probleme cu inchiderea si cu alarma, Nu imi mai functioneaza, Nu am umblat la nimic in afara de cateva incercari de reinitializare a cipului si dupa aceea nu a mai functionat nici inchiderea nici alarma care este oem Trimite-mi un pm pe privat si spunemi cat ma ducet oate chestiile astea, adica: - montare clima digitala cu piesele tale si tot ce trebuie - montare pilot automat cu piesele mele - reparare inchidere Sa nu incerci sa suni pe numarul meu pentru ca momentan iti scriu din alta tara. App sa imi dai si detalii daca trebuie programare la tine in bucuresti sau... Sanatate numai bine! |
| All times are GMT +2. The time now is 22:14. |
- Copyright 2026 4Tuning