![]() |
Re: 130i vs. Golf 5 R32
Quote:
Arata f. bine masina nu va mai c*****i pe voi posesori de vw! :lol: :lol: |
Re: 130i vs. Golf 5 R32
golfu r32, indiscutabil... am auzit ca a fost propusa pt masina principala in tokio drift(in loc de evo9). dar cum era prea ciudat ca o europeana sa faca legea in japonia, sa renuntat la acesta idee ;)
|
Re: 130i vs. Golf 5 R32
Aleg R32 pt faptul ca a reusit sa ajunga destul de sus pt o masina "a poporului" :D. Iar bmw-ul, din cat am citit si vazut, e cam micut inauntru :(. Pacat..
|
Re: 130i vs. Golf 5 R32
vorbiti din auzite.
otita fac cei din r32cand ii depaseste BMW |
Re: 130i vs. Golf 5 R32
Macar comparati BMW-ul cu Mercedes si AUDI..nu cu VW care e o clasa sub
|
Re: 130i vs. Golf 5 R32
@Malos: comparam modele, nu marci. Este o mare diferenta.
PS: si Audi rivalizeaza cu Porsche prin R8. Si da, Porsche este o clasa (2) deasupra lui Audi...si totusi modele pot fi comparate si sunt comparabile. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning