![]() |
Re: Cafeneaua Sucevenilor
eu unul am fost la severin la cumparatura, in ianuarie, si mi s-a parut destul de scumpa piata.... in final am cumparat masina dar din vatra dornei la intoarcere.... preturi destul de mari dar se negociaza putin... din ce am auzit la tg mures sau la cluj sunt mai ieftine...
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Deci nu sunt singurul care a observat asta :D UNII PARCA NU AU MAI VAZUT BANI SI PARCA NU A MAI AVUT NIMENI MASINA PANA LA EI !!!
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Se pare ca acesta disperare dupa bani, s-a instalat cam in toata tara, la noi( in Vrancea) vezi numa` bisnitari din BR si BZ(tigan bineinteles..) cu bmw-uri rupte in gura de km iar km din bord sunt asa de mici de zici ca masina a fost folosita numai la cumparaturi.
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
cox esti slabutz..:D u nu stiai ca toate masinile aduse din afara is de la babe ale caror mosnegi au murit??si masina era tinuta in garaj??sau mai e aia cu masinile masluite care au fost "polisate profesional"...si pe spatele portierelor gazate:D..am primit replica asta la severin:).... |
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Pai sa va spun si eu ceva...eu stau in falticeni la 15 km de severin...si orasul meu e plin de samsari...in jur de 10 (orasul nici 20.000 locuitori nu are),de fiecare data cand ma duc la severin e plin de ei...si in plus vin multi si de prin judetele altaturate.Parerea mea este ca masinile bune nu se gasesc in targ...
P.S:in vest am vazut masini ieftine pe net... |
Re: Cafeneaua Sucevenilor
intr-adevar pe net gasesti o gramada de oferte, insa trebuie mare atentie.... nu tot ce e ieftin e si bun. o spun din proprie experienta: am vazut un audi b3, in poze arata ca noua, vorbesc cu proprietarul la telefon si imi spune "domnule masina e impecabila, eu sunt mecanic, am service, am facut-o de la A la Z" ma pornesc la zalau bucuros ca am dat "lovitura" dar cand apare omu cu masina am ramas tablou.... nu pt ca masina era excelenta ci exact contrariul.... dacia pe care am avut-o inainte pot sa zic ca era limuzina... nu mai enumar toate defectele pe care le avea ca ar trebui sa mai ocup 2-3 pagini din acest thread pana si in privinta anului mintise, a zis ca e din 92 si masina era din 86... deci ATENTIE MARE si pe internet!
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
am mai auzit ceva cum ca s-ar putea inmatricula masina pe bulgaria direct pe numele tau... daca te interesezi si afli ceva te rog sa ma anunti si pe mine;)
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:05. |
- Copyright 2026 4Tuning