Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

SeRee 11-06-11 19:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4390023)
Multumesc seree

npc..nu erai pe langa masina ca te salutam .. adica faceam cunostintza .. ca sa stii cine is :twisted:

JusT_SaY_BoBo 12-06-11 13:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut ieri pe crys pe la 1 la stadion am trecut pe langa tine da vb cu cineva:lol:

CRyS` 12-06-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

IS19CIP 13-06-11 15:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4392761)
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

Nu e bine sa-l saluti pe crys cand vb cu cineva nu stii cum reactioneaza =))=))

CRyS` 13-06-11 20:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Deobicei,cand ma deranjezi tu arunc cu masina dupa tine!

Azi, DDD la Maaaaaaallll....defapt el sta langa Malllllll! :-P Frumos se mai vede jucaria ta de la distanta! :oops:

IS19CIP 13-06-11 21:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4394855)
Deobicei,cand ma deranjezi tu arunc cu masina dupa tine!

Azi, DDD la Maaaaaaallll....defapt el sta langa Malllllll! :-P Frumos se mai vede jucaria ta de la distanta! :oops:

Da ce cauti tu la mall crys ? :lol::lol::lol::arrow:

IS19CIP 13-06-11 21:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut DMX Bicaz Salut domnu

IS19CIP 15-06-11 13:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MRG Fundatie salut :D

JusT_SaY_BoBo 15-06-11 14:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4392761)
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

te-am vazut in miezul discutiei acolo n-am vrut sa ma bag in seama:lol:
data viitoare

SerjanSRG 15-06-11 17:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4395019)
Da ce cauti tu la mall crys ? :lol::lol::lol::arrow:

jumatatea :D

RazvanMRG 15-06-11 18:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut CIP

IS19CIP 15-06-11 20:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4399435)
salut CIP

MRG ii parcat la rond vechi acolo stai ? ca am vzto acuma ceva ore ?:D

vinyl 15-06-11 22:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4399879)
MRG ii parcat la rond vechi acolo stai ? ca am vzto acuma ceva ore ?:D

Prin zona aia sta..ca de multe ori m-am intalnit /vazut si eu pe acolo..

CRyS` 15-06-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serjan, vorbesti prostii! Acusi ma insor!

grg_92 15-06-11 22:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4400213)
Serjan, vorbesti prostii! Acusi ma insor!

pfffffffffff se accepta auto invitatiile ? =)))


All times are GMT +2. The time now is 00:42.

- Copyright 2026 4Tuning