Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

Oftykosu 28-08-13 14:31

Re: Machete si... soferii lor
 
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

steaua23 28-08-13 14:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5559226)
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

O sponsorizare ceva ...

Ce de chinezoi. Parca ii stiu de undeva ... :))

2010 28-08-13 15:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5559226)
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

Multumesc Cristi. Ma apuc daca tot au venit...
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5559235)
O sponsorizare ceva ...

Ce de chinezoi. Parca ii stiu de undeva ... :))

Ai fost la Europa?? :lol:

2010 29-08-13 17:33

Re: Machete si... soferii lor
 
8 Attachment(s)
Nu in Q trebuia sa ne intalnim??

s3rgyu 29-08-13 17:34

Re: Machete si... soferii lor
 
Dai la om figurine ca el construieste diorame :lol::lol::lol:
A iesit bini di tat !

Oftykosu 29-08-13 19:01

Re: Machete si... soferii lor
 
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

s3rgyu 29-08-13 19:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560144)
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

Motoarele ca motoare, da sa vezi diorama aia mare...

Oftykosu 30-08-13 09:38

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5560145)
Motoarele ca motoare, da sa vezi diorama aia mare...

Ai dreptate. Si Bacau nu e departe de mine. O sa incerc intr-un weekend sa ajung pe acolo, si, cu bunavointa domnului Costi, o sa vad dioramele si toate machetele alea deosebite ce le detine.

2010 30-08-13 12:57

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5560090)
Dai la om figurine ca el construieste diorame :lol::lol::lol:
A iesit bini di tat !

De asta am si luat uratii astia..sar'na Sergiu!
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560144)
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560533)
Ai dreptate. Si Bacau nu e departe de mine. O sa incerc intr-un weekend sa ajung pe acolo, si, cu bunavointa domnului Costi, o sa vad dioramele si toate machetele alea deosebite ce le detine.

Multam Cristi! Te astept cu mare drag!!!

2010 30-08-13 18:33

Re: Machete si... soferii lor
 
7 Attachment(s)
Care pe care???

2010 05-09-13 12:49

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Trage ba' 2 linii, pana nu se intoarce curcanu' :lol:
Figurine si moto cado' de la Andrei, sar'na!!!

s3rgyu 05-09-13 15:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5564858)
Trage ba' 2 linii, pana nu se intoarce curcanu' :lol:
Figurine si moto cado' de la Andrei, sar'na!!!

Foarte tare :lol::lol:

2010 05-09-13 16:15

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Mersik Sergiu!

Cat e purcelusul bade?? :lol:

s3rgyu 05-09-13 17:49

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Ups :twisted:

2010 05-09-13 17:50

Re: Machete si... soferii lor
 
O scarchina rau in fundulet :lol:
Foarte tare baiatu' asta de o tine suspendata in aer...:lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning