![]() |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Sa pui si tu o poza cu ele aprinse te rog
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
17 Attachment(s)
Azi a fost cea mai nimicitoare zi de cand am pisici.. Am tras de mine la maxim sa termin cateva chestii la masina. De dimineata am scos masina dintr-un service,am lasat-o sa-mi traga aripile sa intre noile jante,pe drum am realizat ca buza interioara nu e lipita deloc de aripa si imi freca,apoi am pus si jantele pe fata dupa care am mers la alt service sa pun suspensia,dupa care a venit surpriza freca la maxim,cai ferate,guri de canale orice piatra inalta de 6-7cm se lipea de mine,solutia era sa caut un aparat de roluit sa rezolv si buza interioara.. Dupa cateva ore de cautari (inutile) nu am avut noroc si am mers sa pun bara M la alt service si toba,care din pacate avea iesirile prea mari pentru difuzorul de M...Sa-l f#T,tot ce aveam era mai lat iar ce aveam si mi se potrivea erau lasate la alt service unde era inchis normal pe la ora 9 seara cand potriveam la toba.. In final am ramas cu sunetul de supernova 1.4i dar am pus bara sus care e vopsita foarte bine dar pentru alta masina,cred ca au gresit codul si a iesit ceva cosmo/diamond schwartz.. Apoi am inceput sa fac ceva la aripi,am strambat putin o aripa,am dat in ea fara mila si in final spre seara tot imi freaca..Au urmat xenoanele in proiectoarele noi... dupa niste modificari am reusit sa le leg dar cand sa montez al 2-lea proiector teapa,nu mergea.. Am schimbat droser , nimica , am schimbat bec nimica... ghici problema.. era de la mufa :confused: , am schimbat mufa si am rezolvat si proiectoarele..In final asta e rezultatul,e joasa rau,prea joasa de ma dispera ca nu mai am nici o satisfactie cand aud cum dau cu baie de imi cad masele din gura,dar in rest de poza arata bine. Urmeaza un somn de maxim 4 ore dupa care ne trezim sa mergem la eveniment.. Nu am reusit sa pun toba,nu am tras aripile cum trebuie,sper sa nu am probleme pe drum.. Vedem la final ce va iesi acuma ma duc ca oricum sunt lesinat rau de tot..
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Foarte foarte tare a iesit.... senzatie :D
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
Felicitări ! |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
Senzatie fara cuvinte cum poate sa arate |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Fara suparare pentru alti posesori de e36 cabrio dar asta cred ca e cel mai fain cabrio de pe la noi. Cu jantele alea pe ea si lasata jos de tot e nebunieeee masina :)) Dupa ce rezolvi si cu sunetul de supernova 1.4i e perfecta! Exterior, interior, tot ce vrei.
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Frumoasa matza arata intr-un mare fel!!!:)
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
3 Attachment(s)
:arrow:
Mi-a părut bine, Senzație mașina ! Baftă ! |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
6 Attachment(s)
De acord cu crysty.bobok
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
17 Attachment(s)
:peace: mersi baieti pentru incurajari,la fel si mie bobo :mrhappy: m-am convins de un lucru,stopurile astea pe led nu sunt pentru masina mea iar de proiectoare inca nu m-am convins. In rest masina s-a comportat bine tot drumul,nu am avut probleme cu ea. Ma bucur ca am cunoscut niste oamenii de calitate zilele astea la meeting chiar daca am fost tot pe fuga.
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
E bestiala masina!!!!
Felicitari! |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Ce pot sa spun decat ca e foarte frumoasa! Dupa cum ai spus si tu parerea mea ca stopurile nu au ce cauta pe masina. FELICITARI!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:29. |
- Copyright 2026 4Tuning