Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia 1310 HAI HUY (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/215094-dacia-1310-hai-huy.html)

DJBOSS 24-01-11 00:50

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Ceva distractie de pe zapada cu huy-u pacat ca, a tinut frana de mana doar pe-o parte :sad: trebe s-o fac poate mai ninge 8)
https://www.youtube.com/watch?v=1BUP6pgARt8

MH-03-VRG 24-01-11 23:18

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
ce frumos ninge afara maine sigur ne intalinim sa facem ceva:twisted:

DJBOSS 26-01-11 00:24

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
6 Attachment(s)
nu stiu daca v-am zis dar dinou s-a luat garda de mine :lol::lol: numa ca acum au fost doar pentru control de rutina si doar verificari :lol: m-au pus sa le deschid portbagajul sa vada daca ascund ceva.Au vazut ca nu am decat un tub de bass si niste benzina la rezerva si apoi m-au pus sal inchid , intre timp ei au studiat toata masina vazand si permisu de acces in geam ,toba,cauciucurile si culoarea, au stat pe gandiri umpic si mi-au zis ca masina asta este fantoma =)))=)))=)))=))):mrhappy::mrhappy: dupa aceea m-au lasat sa plec unde aveam treaba. Nu stiu ce tot au cu mine
asa ca postez ceva poze din seara asta cu masina fantoma facute prin surprindere dupa ce am venit de sanius :lol:

DJBOSS 26-01-11 17:38

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
1 Attachment(s)
Am facut un virtual design la triple cu rosu cum ar fi daca le-as da cu spraiu de triple , voi ce ziceti ?

DJBOSS 27-01-11 12:41

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
5 Attachment(s)
Am renuntat la ideia sa le fac rosu triplele. Astazi mi-au venit cele comandate si multumesc userului yonutz85 din craiova

crazyfornova 27-01-11 12:59

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Ai grija sa nu ramai fara ele...se vaneaza!
Vindea cineva pe forum suruburi cu cap in triunghi...+ surubelnita speciala 8)

Sonny™ 27-01-11 13:31

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 4025690)
Am renuntat la ideia sa le fac rosu triplele. Astazi mi-au venit cele comandate si multumesc userului yonutz85 din craiova

buna achizitie, dar cum zice si crazyfonova ai grija de ele, ca se cauta ca painea calda;)

Relu_GTT 27-01-11 13:43

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
sunt marfa triplele, dar sa-ti pui si becuri portocalii la semnale

sandor406 27-01-11 19:58

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
cu astea arata mult mai bine decat rosu tot stopu'!:):!:

hutzzyy 27-01-11 20:41

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
cat ai dat pe ele i sta ff bn cu ele ps: ar mere pus si o folie pe fata :> cum crezi bafta

DJBOSS 27-01-11 21:07

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by hutzzyy (Post 4027246)
cat ai dat pe ele i sta ff bn cu ele ps: ar mere pus si o folie pe fata :> cum crezi bafta

Am dat pe ele 55 lei ambele, stiu ca ar merge si o folie pe fata dar tot am probleme cu caschetari si na.. am vrut sa mai schimb cate ceva sa fiu in pas cu moda si legal :lol:

hutzzyy 27-01-11 21:21

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
un "bad boy look" iar sta ff bn :D

DJBOSS 27-01-11 21:24

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by hutzzyy (Post 4027430)
un "bad boy look" iar sta ff bn :D

o sal aiba o sa vezi ;) dar e frig bani sunt putini, adica trebe captoa so schimb sa decupez si un aparat de sudura bun sa sudez acele tablite, chit si vopsea una provizorie(neagra) pana o vopsesc8)

hutzzyy 27-01-11 21:26

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
stiu cum e :"> :D

MH-03-VRG 29-01-11 14:56

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 4027441)
o sal aiba o sa vezi ;) dar e frig bani sunt putini, adica trebe captoa so schimb sa decupez si un aparat de sudura bun sa sudez acele tablite, chit si vopsea una provizorie(neagra) pana o vopsesc8)

ce zici triplele ar sta bine la mine:)) ai sa trec pe la tine pe la bloc:)):twisted:


All times are GMT +2. The time now is 12:30.

- Copyright 2026 4Tuning