![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Ceva distractie de pe zapada cu huy-u pacat ca, a tinut frana de mana doar pe-o parte :sad: trebe s-o fac poate mai ninge 8)
https://www.youtube.com/watch?v=1BUP6pgARt8 |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
ce frumos ninge afara maine sigur ne intalinim sa facem ceva:twisted:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
6 Attachment(s)
nu stiu daca v-am zis dar dinou s-a luat garda de mine :lol::lol: numa ca acum au fost doar pentru control de rutina si doar verificari :lol: m-au pus sa le deschid portbagajul sa vada daca ascund ceva.Au vazut ca nu am decat un tub de bass si niste benzina la rezerva si apoi m-au pus sal inchid , intre timp ei au studiat toata masina vazand si permisu de acces in geam ,toba,cauciucurile si culoarea, au stat pe gandiri umpic si mi-au zis ca masina asta este fantoma =)))=)))=)))=))):mrhappy::mrhappy: dupa aceea m-au lasat sa plec unde aveam treaba. Nu stiu ce tot au cu mine
asa ca postez ceva poze din seara asta cu masina fantoma facute prin surprindere dupa ce am venit de sanius :lol: |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
Am facut un virtual design la triple cu rosu cum ar fi daca le-as da cu spraiu de triple , voi ce ziceti ?
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
5 Attachment(s)
Am renuntat la ideia sa le fac rosu triplele. Astazi mi-au venit cele comandate si multumesc userului yonutz85 din craiova
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Ai grija sa nu ramai fara ele...se vaneaza!
Vindea cineva pe forum suruburi cu cap in triunghi...+ surubelnita speciala 8) |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
sunt marfa triplele, dar sa-ti pui si becuri portocalii la semnale
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
cu astea arata mult mai bine decat rosu tot stopu'!:):!:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
cat ai dat pe ele i sta ff bn cu ele ps: ar mere pus si o folie pe fata :> cum crezi bafta
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
un "bad boy look" iar sta ff bn :D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
stiu cum e :"> :D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:30. |
- Copyright 2026 4Tuning