Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 05-11-10 21:32

Re: DreamWorks
 
41 Attachment(s)
Po(z)ne...continuarea. Cam slabe calitativ dar asta e aparatul...e aspirat(or)

bib_andrey 05-11-10 21:46

Re: DreamWorks
 
Frumoase pozele man ;)A fost frumos azi :X

NXdev 05-11-10 23:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3788250)
Primele poze de la intalnirea de azi :arrow:(scuzati claritatea pozelor)

Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3788314)
Po(z)ne...continuarea. Cam slabe calitativ dar asta e aparatul...e aspirat(or)

Multumim pentru poze.
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3788345)
Frumoase pozele man ;)A fost frumos azi :X

Oarecum...mai tarziu voi posta din nou lista cu membrii...Multumesc Vali pentru prezenta, rusine pentru cei care se laudau ca vin...A, si am aflat ca a trecut Bogdy pe la noi :D.

NightClubRacer 05-11-10 23:14

Re: DreamWorks
 
undei Vali GTR ? :)

PDV_1989 06-11-10 00:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3788597)
undei Vali GTR ? :)

Nu-stiu care este problema ca unde este si cine este ?
Din cate observi nu a intrebat nici unul din "membri" de ce nu a venit si etc.
S-au nu aveti ce sa face-ti si mai dati si voi un reply sa mai face-ti cate un post ? ;)

PS. prost e ala care va mai da reply la post sa dea explicatii si raspunsuri care nu isi au rostul.

aleXpeed 06-11-10 01:35

Re: DreamWorks
 
A fost frumos, urata e aia galbena fara roti + jegoasa:oops:=)). Mi se vad culisele mecanicii, sa nu mai faci poze Zuz-ule de jos:lol:.

bogdy.ghetto 06-11-10 08:52

Re: DreamWorks
 
Da am trecut si eu pe la voi dar nu am stat ca ma astepta aia batrana la cumparaturi :))

NightClubRacer 06-11-10 10:02

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3788689)
Nu-stiu care este problema ca unde este si cine este ?
Din cate observi nu a intrebat nici unul din "membri" de ce nu a venit si etc.
S-au nu aveti ce sa face-ti si mai dati si voi un reply sa mai face-ti cate un post ? ;)

PS. prost e ala care va mai da reply la post sa dea explicatii si raspunsuri care nu isi au rostul.

nu te ataca ma americanule :lol: Si eram curios doar...vroiam sa vad si eu gtr'ul, de care se tot vorbea mai devreme.
Ce e adevarat ati ajuns un club mult prea mare si daca va intreb ceva inseamna ca fac posturi inutile, si ghici ce cu asta am inca 1 :lol:

radu715 06-11-10 12:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3788314)
Po(z)ne...continuarea. Cam slabe calitativ dar asta e aparatul...e aspirat(or)



Marfa pozele. Congrats. :peace:

A fost frumos aseara :D

Alex30 06-11-10 18:16

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3788587)
Multumim pentru poze.

Oarecum...mai tarziu voi posta din nou lista cu membrii...Multumesc Vali pentru prezenta, rusine pentru cei care se laudau ca vin...A, si am aflat ca a trecut Bogdy pe la noi :D.

Npc man ;)

Quote:

Originally Posted by aleXpeed (Post 3788738)
A fost frumos, urata e aia galbena fara roti + jegoasa:oops:=)). Mi se vad culisele mecanicii, sa nu mai faci poze Zuz-ule de jos:lol:.

Lasa Alex ca e frumoasa si cu table si jegoasa...

Quote:

Originally Posted by radu715 (Post 3789538)
Marfa pozele. Congrats. :peace:

A fost frumos aseara :D

Multumesc:-)

Tweety_rzw 06-11-10 21:17

Re: DreamWorks
 
Īn primul rānd vreau să fac următorul anunţ dacă īn următoarele două īntālniri nu se aduc banii pt. parasolar + sticker īnseamnă că acele persoane nu vor să facă parte din acest club,eu unul aşa gāndesc nu sunt supărat pe nimeni, nu am nimic cu nimeni dar vreţi īn fiecare īntālnire să trag de fiecare ,X ai adus banii?Y ai adus banii? Nu cred că e frumos,ar trebui din proprie iniţiativă făcut gestul acesta de a aduce banuţii !

---------------------------

PDV_1989 06-11-10 21:29

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3790700)
Īn primul rānd vreau să fac următorul anunţ dacă īn următoarele două īntālniri nu se aduc banii pt. parasolar + sticker īnseamnă că acele persoane nu vor să facă parte din acest club,eu unul aşa gāndesc nu sunt supărat pe nimeni, nu am nimic cu nimeni dar vreţi īn fiecare īntālnire să trag de fiecare ,X ai adus banii?Y ai adus banii? Nu cred că e frumos,ar trebui din proprie iniţiativă făcut gestul acesta de a aduce banuţii !

---------------------------

Parca a mai zis si NXdev de bani si din nou s-a facut liniste :D
Criza frateloo ai uitat ? :))

plictisit 06-11-10 21:58

Re: DreamWorks
 
daca e criza cand vine vorba de parasolare si stickere pentru spate, care sunt o joaca pe langa cat costa sa iti modifici masina, atunci ce se mai intampla .. ?

NXdev 06-11-10 22:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3790700)
Īn primul rānd vreau să fac următorul anunţ dacă īn următoarele două īntālniri nu se aduc banii pt. parasolar + sticker īnseamnă că acele persoane nu vor să facă parte din acest club,eu unul aşa gāndesc nu sunt supărat pe nimeni, nu am nimic cu nimeni dar vreţi īn fiecare īntālnire să trag de fiecare ,X ai adus banii?Y ai adus banii? Nu cred că e frumos,ar trebui din proprie iniţiativă făcut gestul acesta de a aduce banuţii !

---------------------------

Numai Razvane...deja este a 4-a intalnire...au mai ramas Zuz si Garcea.Cu Zuz am vorbit eu, te rog sa iei legatura cu Garcea ca sta prin zona, si sa-ti dea banii.Cum noi am achitat, asa frumos pot si restul.Eu pana vineri vreau sa avem parasolar+sticker.
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3790736)
Parca a mai zis si NXdev de bani si din nou s-a facut liniste :D
Criza frateloo ai uitat ? :))

Deja m-am saturat de anumite persoane...

Cei care am ramas :
1.Nxdev
2.Tweety RZV
3.Alex ZUZ
4.Liviu SAA
5.Adi RAM
6.PDV
7.VRS
8.Garcea GAR

bib_andrey 06-11-10 22:51

Re: DreamWorks
 
Adica au mai disparut cativa membrii :-?

Hai bafta :)


All times are GMT +2. The time now is 06:13.

- Copyright 2026 4Tuning