Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie 2 ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/213225-caut-melodie-2-a.html)

Raresh01 29-12-10 08:49

Re: Caut melodie 2 !
 
Caut si eu o melodie, i-am vazut fugitiv videoclipul pe kisstv parca. Sunt 2 baieti si o fata se plimba cu un Cadillac albastru decapotabil prin US, stie cumva cineva cum s e numeste melodia?

dony ddc 29-12-10 11:09

Re: Caut melodie 2 !
 
Train - Shake Up Christmas ????O are cineva???

kraven_4_all 29-12-10 11:47

Re: Caut melodie 2 !
 
1 Attachment(s)
coca-cola anthem

dogy_10 29-12-10 17:21

Re: Caut melodie 2 !
 
caut o mel ce tot o dape la radio, e catata in spaniola, e house

kraven_4_all 29-12-10 19:37

Re: Caut melodie 2 !
 
1 Attachment(s)
this one ?

alex_bmw1992 29-12-10 21:00

Re: Caut melodie 2 !
 
poate ma ajuta si pe mn cnv cu mel asta :)
https://www.youtube.com/watch?v=YOooyOeOmQc

RD-Woo 29-12-10 21:04

Re: Caut melodie 2 !
 
Caut si eu de ceva timp 2melodii (nu cred ca le voi gasi, dar totusi incerc):
- in episodul Top Gear in care cei 3prezentatori fac excursie la Paris cu Ferrari, Pagani Zonda si Ford GT:
a) momentul in care ies cu masinile din metropola franceza si se indreapta spre podul Millau este insotit de o melodie (clasica);
b) momentul in care ruleaza cu masinile pe podul Millau este prezenta in fundal o alta melodie (tot clasica)

imi poate spune cineva numele acestor melodii (asemanator Lux Aeterna, etc..)??

ZaNe94 29-12-10 23:41

Re: Caut melodie 2 !
 
https://www.youtube.com/watch?v=NKI2Ma1AYwM
are cineva cantecelu? original, sau cum e sonorizat mai bine, cum il aveti si voi

dogy_10 30-12-10 02:55

Re: Caut melodie 2 !
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 3938665)
this one ?

asta e.....ms mult

zeck 30-12-10 09:07

Re: Caut melodie 2 !
 
Quote:

Originally Posted by Raresh01 (Post 3936910)
Caut si eu o melodie, i-am vazut fugitiv videoclipul pe kisstv parca. Sunt 2 baieti si o fata se plimba cu un Cadillac albastru decapotabil prin US, stie cumva cineva cum s e numeste melodia?

https://www.youtube.com/watch?v=Jrd25gjyDhE asta e?:D

GolfuletzS 30-12-10 23:44

Re: Caut melodie 2 !
 
Quote:

Originally Posted by zeck (Post 3939931)

o ora am cautat:)) clipu numai stiam cum se numeste !!!

loverboy 31-12-10 14:01

Re: Caut melodie 2 !
 
Duck Sauce - Barbra Streisand o are careva?:D

Tyfu 01-01-11 12:28

Re: Caut melodie 2 !
 
Are cineva idee cum se numeste melodia din ultima reclama Vodafone...daca o si aveti va raman recunosctor :D

quick_silver2 01-01-11 13:26

Re: Caut melodie 2 !
 
Baietii,stitii .. e un clip de obicei tot la Music Channel il vad .. e o animatie cu doi baieti care se dau intrun roller coaster ( parca melodia 2 negrii canta daca nu ma insel )


Stie cineva cum se numeste melodia?

Ps: Un an nou fericit !

FranktheTank 01-01-11 19:18

Re: Caut melodie 2 !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by loverboy (Post 3943460)
Duck Sauce - Barbra Streisand o are careva?:D

Uite aici...


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning