![]() |
Re: Caut melodie 2 !
Caut si eu o melodie, i-am vazut fugitiv videoclipul pe kisstv parca. Sunt 2 baieti si o fata se plimba cu un Cadillac albastru decapotabil prin US, stie cumva cineva cum s e numeste melodia?
|
Re: Caut melodie 2 !
Train - Shake Up Christmas ????O are cineva???
|
Re: Caut melodie 2 !
1 Attachment(s)
coca-cola anthem
|
Re: Caut melodie 2 !
caut o mel ce tot o dape la radio, e catata in spaniola, e house
|
Re: Caut melodie 2 !
1 Attachment(s)
this one ?
|
Re: Caut melodie 2 !
poate ma ajuta si pe mn cnv cu mel asta :)
https://www.youtube.com/watch?v=YOooyOeOmQc |
Re: Caut melodie 2 !
Caut si eu de ceva timp 2melodii (nu cred ca le voi gasi, dar totusi incerc):
- in episodul Top Gear in care cei 3prezentatori fac excursie la Paris cu Ferrari, Pagani Zonda si Ford GT: a) momentul in care ies cu masinile din metropola franceza si se indreapta spre podul Millau este insotit de o melodie (clasica); b) momentul in care ruleaza cu masinile pe podul Millau este prezenta in fundal o alta melodie (tot clasica) imi poate spune cineva numele acestor melodii (asemanator Lux Aeterna, etc..)?? |
Re: Caut melodie 2 !
https://www.youtube.com/watch?v=NKI2Ma1AYwM
are cineva cantecelu? original, sau cum e sonorizat mai bine, cum il aveti si voi |
Re: Caut melodie 2 !
Quote:
|
Re: Caut melodie 2 !
Quote:
|
Re: Caut melodie 2 !
Quote:
|
Re: Caut melodie 2 !
Duck Sauce - Barbra Streisand o are careva?:D
|
Re: Caut melodie 2 !
Are cineva idee cum se numeste melodia din ultima reclama Vodafone...daca o si aveti va raman recunosctor :D
|
Re: Caut melodie 2 !
Baietii,stitii .. e un clip de obicei tot la Music Channel il vad .. e o animatie cu doi baieti care se dau intrun roller coaster ( parca melodia 2 negrii canta daca nu ma insel )
Stie cineva cum se numeste melodia? Ps: Un an nou fericit ! |
Re: Caut melodie 2 !
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:18. |
- Copyright 2026 4Tuning