Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

coka 10-03-11 16:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ...

pict :D


skittles? :lol:

manu_96xls 10-03-11 23:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

Pe viu arată mult mai bine, o să fie superbă cānd va fi gata!;)

Caius TM 11-03-11 09:16

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
ceva mai mult decat skittles .. :D

a venit si grila m3 oem pt. bara fatza
si am comandat si tunele de frana... m3.

crysty.bobok 11-03-11 09:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4160626)
ceva mai mult decat skittles .. :D

a venit si grila m3 oem pt. bara fatza
si am comandat si tunele de frana... m3.

Ce iti mai place sa faci totul fix asa cum trebuie !!!!

Respect pt asta !

kox_24 11-03-11 10:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
frate ne miscam mai cu talent?!!! se aproprie vremea de cabriooooo! :D:D:D

laurentiu_tim 11-03-11 10:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
sti cum e aia....abia astept sa vina caldura.....sa fugim de politieee...cu cohelari de soare si cu top-ul jos :lol:

totu e m3...si pe net...walleee :lol:

Caius TM 11-03-11 14:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
crysty.bobok ... cat se poate :D

kox_24 .. da frate , ma grabesc si eu cum pot :lol:

laurentiu_tim.. da da .. ca iarna nu a fost cu succes ..

crysty.bobok 13-03-11 00:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
mai misca ceva pe aici ? :D

Te-ai mai interesat de sprayul ala galben pentru oglinda interioara a farului ? Vreau si eu neeaaparat :D

Bafta !

Caius TM 13-03-11 08:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
am pus jantele sus .. si cu aripiile de M .. imi trebuie pe fata distantier de 2cm si pe spate de 1cm... sau o fortez tot cu 2cm... sa vad.
masina incet incet .. ia drumu tinichigiului... si apoi dusa si dat o mana de lavabil... :lol:

cateva pict...

shantzu 13-03-11 09:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Aripile pe spate raman asa ? :rolleyes2

TM 77 ADF 13-03-11 10:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
ba cred k are ADF distantiere dinalea :))

Caius TM 13-03-11 11:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
shantzu ... da, categoric.. n'are rost sa le schimb.
glumesc, cum sa ramana asa? :lol:

TM 77 ADF ... proiectoarele ca te belesc!!! :x :x :x
si da, vreau distantiere. :D
pe fatza am de 2cm.. pe spate mai imi trebuie.

JusT_SaY_BoBo 13-03-11 11:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4165203)
am pus jantele sus .. si cu aripiile de M .. imi trebuie pe fata distantier de 2cm si pe spate de 1cm... sau o fortez tot cu 2cm... sa vad.
masina incet incet .. ia drumu tinichigiului... si apoi dusa si dat o mana de lavabil... :lol:

cateva pict...

cauciucul pe stanga ramane asa,intors?:lol:

Caius TM 13-03-11 12:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
ala ii pe contrasens :lol: nu te uita si tu la toate detaliile..
o sa vina schimbate toate... le-am pus pe masina ca stiu cum sa-mi fac aripiile si ce mai trebuie.

plasticaraie ...
scrie pe ele ca sa nu le incurc.. M3 L & M3 R :lol:

laurentiu_tim 13-03-11 14:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
ink odata....ce trebe...:lol: it's gonna belegen....wait for it........waiiit.....dary !!!:)))


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning