Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

mojoOOo 28-03-11 20:05

Re: my tuning r5
 
NFS este doar un joc.Benzina trebuie sa torni pe ea ca se aprinde singura

Catalyn 28-03-11 20:19

Re: my tuning r5
 
Eu unul sunt topit sa citesc noutatile aici...ce e de apreciat este ca in ciuda mistourilor si a caterincii omul ramine calm , ori nu intelege limba , ceea ce nu cred, ori nu se pune la mintea nostra desi are 19 ani...pe de cealalta parte probabil R5 ul e prima lui masina si omul isi testeaza imaginatia cu ce poate sau nu...nu este singurul si nu e asa naspa precum altele, caut o poza contemporana cu un R5 de Ph pe care l am pozat in Brasov...asta rosu e parfum pe linga el

Cartmaneu87 29-03-11 17:02

Re: my tuning r5
 
nenea fazeka ce-ai mai facut la bolid?prostpaturi ceva?:lol::lol:

fazekasnfs 29-03-11 17:50

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
.....

vladpvs 29-03-11 17:54

Re: my tuning r5
 
Nu a crapat lentila de la aparatul foto?

faustino 29-03-11 18:11

Re: my tuning r5
 
Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?

VladM 29-03-11 18:42

Re: my tuning r5
 
Super tare masina ! Fa-i o sedinta foto profi ca merita nu cu poze de astea facute cu borcanu' de zacusca.

Japo 29-03-11 19:08

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4210177)
Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?

eu zic ca e "blana de aia de pimp" :lol:

sita 29-03-11 21:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4210177)
Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?

bai raducule, mai ai multe de invatat, asa e filtru de polen la r5 ;), intoarce-te la dacie si la 19, nu stii tu cu deastea :P

Crisskro 29-03-11 22:16

Re: my tuning r5
 
Postez sa ma abonez implicit. Nu m-am mai amuzat asa tare de muuuulta vreme.

RedBeast 29-03-11 22:24

Re: my tuning r5
 
cate tuburi de sprey ai consumat pentru tot masina , ca din cate observat si "lucratura" aia de pe aripile din spate ai vopsit la el cu sprey nu ?

maverick1508 29-03-11 23:06

Re: my tuning r5
 
Oh doamne :rolleyes2

De toti banii pe care i-ai dat pe eleroane, prize si ce ai mai facut tu la ea...o reconditionai de ziceai ca e scoasa de pe usa fabricii !

Pacat...

Cati cai ziceai ca are ? Mergi la legale ?

miliady 30-03-11 00:15

Re: my tuning r5
 
da.. i-am dat idei

Cartmaneu87 30-03-11 10:43

Re: my tuning r5
 
blana pe plafon e buna iarna ca tine cald. ai grija sa o dai cu naftalina sanu faca molii! fazeka is a real gangsta' :lol::lol:! apropo de unde ai luat blana de vulpe ca vreau si eu ?

andy_wpo 30-03-11 23:19

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 4211516)
da.. i-am dat idei

:confused2 ti sa parut ca duce lipsa???:D:D

Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?

Te iei si tu de detalii acuma,esti culmea :D


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning