![]() |
Re: my tuning r5
NFS este doar un joc.Benzina trebuie sa torni pe ea ca se aprinde singura
|
Re: my tuning r5
Eu unul sunt topit sa citesc noutatile aici...ce e de apreciat este ca in ciuda mistourilor si a caterincii omul ramine calm , ori nu intelege limba , ceea ce nu cred, ori nu se pune la mintea nostra desi are 19 ani...pe de cealalta parte probabil R5 ul e prima lui masina si omul isi testeaza imaginatia cu ce poate sau nu...nu este singurul si nu e asa naspa precum altele, caut o poza contemporana cu un R5 de Ph pe care l am pozat in Brasov...asta rosu e parfum pe linga el
|
Re: my tuning r5
nenea fazeka ce-ai mai facut la bolid?prostpaturi ceva?:lol::lol:
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
.....
|
Re: my tuning r5
Nu a crapat lentila de la aparatul foto?
|
Re: my tuning r5
Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?
|
Re: my tuning r5
Super tare masina ! Fa-i o sedinta foto profi ca merita nu cu poze de astea facute cu borcanu' de zacusca.
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Postez sa ma abonez implicit. Nu m-am mai amuzat asa tare de muuuulta vreme.
|
Re: my tuning r5
cate tuburi de sprey ai consumat pentru tot masina , ca din cate observat si "lucratura" aia de pe aripile din spate ai vopsit la el cu sprey nu ?
|
Re: my tuning r5
Oh doamne :rolleyes2
De toti banii pe care i-ai dat pe eleroane, prize si ce ai mai facut tu la ea...o reconditionai de ziceai ca e scoasa de pe usa fabricii ! Pacat... Cati cai ziceai ca are ? Mergi la legale ? |
Re: my tuning r5
da.. i-am dat idei
|
Re: my tuning r5
blana pe plafon e buna iarna ca tine cald. ai grija sa o dai cu naftalina sanu faca molii! fazeka is a real gangsta' :lol::lol:! apropo de unde ai luat blana de vulpe ca vreau si eu ?
|
Re: my tuning r5
Quote:
Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului? Te iei si tu de detalii acuma,esti culmea :D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning