![]() |
Re: Femeile la volan
S-a mai dus inca unu', Dumnezeu sa-l ierte ! :)
Cum era cu femeile la volan ? |
Re: Femeile la volan
dc dreaq a-ti sters cearta ....:((((((((((((
|
Re: Femeile la volan
:lol: :lol: :lol: Ce suparat era pustiul! =))))
|
Re: Femeile la volan
ce cearta....ce am pierdut?:lol: nu s a certat nimeni...doar a fost pus la punct...cum a zis Gabi:"s a mai dus inca unul...":lol: :lol: :lol:
|
Re: Femeile la volan
bah da dar au sters moderatori ....
|
Re: Femeile la volan
nu s a sters nimic...aia e toata discutia...din cate stiu eu...bine macar ca se simte sa nu mai posteze aiurea...
om fii unele dintre noi afone...dar sunt si destule care dam clasa...stiu exemple...destule |
Re: Femeile la volan
va spun eu sigur ca s-a sters ce era inutil ! unde voi 3 fete erati facute in toate felurile ;) am facut reclamatie si a zburat datorita lu' gabi ! multumim pe bune ! si cu asta gata!
FEMEILE LA VOLAN? |
Re: Femeile la volan
Feghea: nu te enerva, mancati-as ochii tai, ca n-ai de ce. Eu m-as simti de kko ca fetele insultate de acel petit masturbateur sa fi vazut ce chestii le erau adresate. E mai bine asa.
pheerya: discutia a fost mult mai ampla si prea elevata ca sa poata fi publica in continuare, asa ca am dat de 3 ori click si s-a dus dupa cel care o-ncepuse, adica... in neant :wink: |
Re: Femeile la volan
>:D< nu m-am enervat deloc chiar eram relaxat :))
|
Re: Femeile la volan
Din puncul meu de vedere, cel mai de bun simt mod de a gandi problema este urmatorul: ce-ar fi daca femeile nu ar mai conduce deloc?
este o intrebare adresata mai ales celor care spun ca femeile sint calamitati in materie de sofat! va dati seama ce de mame, surori si prietene ati avea de carat de colo colo? deci concluzia este una singura: mai bine sa coduca, fie si prost decat deloc! greseli facem toti si chiar daca fetele au ceva mai multe, cu siguranta nu se poate spune ca traficul ar fi mai bun fara ele! ca e plina lumea si de barbati care habar nu au sa invarta volanul sau si mai rau! daca-i muti dintr-o masina in alta nu mai pot sa plece de pe loc... |
Re: Femeile la volan
bine punctat dmn
eu sunt PRO femei la volan :-P |
Re: Femeile la volan
....deci dmn,nu pot sa zic altceva,decit U'RE ABSOLUTELY RIGHT!!!(as usual :-) )
azi,iara venisem catre casa p drumul "preferat" unde ne gasim noi oradenii sfarsitul mai rpd sau mai tirziu...linie dubla continuua,dar cu maruntisuri nu ne mai ocupam....un camion venea din sensul opus,si s-a gindit sa vireze la stinga in fata mea...ma asteptam,frina..el se opreste ,bun...dar ala din curul lui ,se uita fix in okii mei,si linistit se apucat d viraj!!!!:shock: FRANAAAAAAA!!! io injur ...el ride !!!!tensiune la mine peste orice limita normala,si ata dupa el la benzinarie...opresc,ma duc la el,il bag si il scot in/din ma-sa...si il rog sa coboare...el ride,da din miini..si nu se mai opreste sa alimenteze,ci o ia la fuga!!!!!:shock: va intreb io,c fel d "barbat" e la kre nu e in stare sa coboare din camion sa vb cu o femeie d 55 d kg???si putem sa zicem k el ar fi sofer "profesionist",nu??? ...k sa se inteleaga treaba:oamenii d la benzinarie au vazut toata treaba,si urlind au venit si ei catre noi "doamna,era sa va omoara"....probabil din cauza asta a plecat d-l waberer catre ungaria fara sa alimenteze! ink o data zic:nu primul numar din codul numeric ne face soferi buni sau rai,doar experienta si luciditatea kre este punctul forte al unor deosebiti ,absolut indiferent d sex.;) |
Re: Femeile la volan
bravo troxo .... zi-le .. ;)
|
Re: Femeile la volan
* bravo trixi ... zi-le ... nu te lasa la ei
(imi cer scuze dar nu am putut sa dau edit ca mi-o picat netu`. eventual il rog pe un moderator sa stearga primul post) |
Re: Femeile la volan
da da, 55 de kg, da' asezate fix unde trebuie, de aia i-o fi fost omului frica....
nu va ganditi aiurea, voiam sa spun mica da cu gura mare, si stii cum e... dekt sa intri in gura (unor) femei mai bine fugi incotro vezi cu ochii :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 14:16. |
- Copyright 2026 4Tuning