Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

Klubbed 27-08-11 00:58

Re: E46 - Bagged
 
incredibil arata!!! Felicitari!!

Cand e gata, pe StanceNation cu tine!! 8)

alexcump 27-08-11 13:18

Re: E46 - Bagged
 
Sunt extrem de curios cum va arata la final.

Succes

iviTe 28-08-11 12:11

Re: E46 - Bagged
 
sa`mi f.. una in ce hal arata :shock: ai incercat sa mergi cu ea asa trantita ?? sau doar in parcare mergi 1m 2.... :D arata demential ;)

Detman 28-08-11 14:44

Re: E46 - Bagged
 
foarte tare. am vrut sa te intreb, ce bags-uri ai folosit, si de la ce firma le-ai procurat?
ai mers pe bags over coilovers? mersi. abea astept sa o vad vopsita.

Lymbutza 28-08-11 15:52

Re: E46 - Bagged
 
Mult prea demential arata !!!

Astept cu nerabdare sa fie gata !

tupeu 28-08-11 18:34

Re: E46 - Bagged
 
2 Attachment(s)
Va multumesc :),
azi nu am avut stare si am mai aranjat un pic rama DVD-ului, am facut si prinderile in suruburi
e aproape gata, am dat un negru sa vad cum arata, mai am de finisat un pic pe ea oricum

tupeu 28-08-11 18:35

Re: E46 - Bagged
 
si niste clipuri...

https://www.youtube.com/watch?v=3lM68Kjp7KE

https://www.youtube.com/watch?v=ixtDf9lXgY4

am vrut sa pun si cate o melodie la clipuri dar e prea belea sunetul :))

bujuKYL 28-08-11 19:39

Re: E46 - Bagged
 
fugi de aici! ramai prost !!! sunt deja fan al bmw-ului asta!

Detman 28-08-11 20:18

Re: E46 - Bagged
 
am vazut ca nu mi-ai raspuns. ai front/back sau ai front/back/side2side ? sau de ce ai 2 ceasuri pt presiune? ai folosit compresor VIAIR ? sau altceva?

alexufo 28-08-11 20:20

Re: E46 - Bagged
 
B....

Nosfer 28-08-11 20:22

Re: E46 - Bagged
 
sex on wheels masina :D cred ca o sa-mi pice fata cand va fi gata :))

tupeu 28-08-11 20:23

Re: E46 - Bagged
 
Salut, am scris tot ce m-ai intrebat saptamanile trecute, sunt UVair fata e bag over strut pe coilovere spatele e simplu si sunt independente, am 2 ceasuri pentru ca la momentul respectiv aveam doar o punte, 1 ceas pentru presiunea din butelie, 1 ceas cu 2 ace pentru 2 perne

o seara placuta ;)

tupeu 28-08-11 20:24

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4551514)
B....

B de la Bula? :))))

alexufo 06-09-11 11:28

Re: E46 - Bagged
 
B de la varianta b ...
urmatoarele poze. daca avem noroc...vor fi sub o noua nuanta....

Casilias 09-09-11 19:46

Re: E46 - Bagged
 
dupa o lunga perioada in care nu am postat nimic pe 4tuning topicul tau ma facut sa ma razgandesc.

foarte frumoasa masina ta, felicitari si multa bafta in continuare.


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning