![]() |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau rtei zile de scoala si restul weekend |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
off: aoleooo mai bine nu imi spulberai visul in halul asta :(
Poti face si asa dar o sa iei absente :) Vreau sa se lase Guta Coada De Maimuta de muzica |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Nu am auit sa fie vreunu cu numele asta in bransa lor dar nu prea mam uitat, oricum ramane nicolae guta.
https://www.youtube.com/watch?v=TYBLQ2YH9ZA Luminita mondiala! luminita mondiala! pentru frati pentru femei luminita mondiala :)) cat o cantam prin clasa :)) vreau sa am carnet categoria B de la 16 ani :) |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau o cola rece |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Nici nu stii sa scrii si vrei cola rece?
Vreau sa moara toti tantarii din camera meaaaa |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau un bmw x6 |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
poate nokia x6, nu bmw x6, nici ala ca-i cam scump
vreau sa mearga alcineva cu masina mea la rar sa vad ce euro iasa...mie mie frica:( |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau sa ma impac cu iubita mea.. de fapt.. fosta :) nu ma dezamagiti va rog :) |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau sa ma plimb cu o limuzina |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau Crashday:D:D:D |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
vreau si eu un telefon nou |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
fix nu iti ajunge??
vreau o inghetata Nestea:D:D |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Maciuca daia de se suge ? :lol:
Vreau sa nu ma mai usture spatele.. |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
rrr ce rau e sa te usture , incearca sa dai cu arzatorul pe spate , poate nu te mai ustura ...
Vreau sa am un corp mult mai frumos ... |
Re: Spulbera-i visele: joc nou
Quote:
Vreau sa fie motorina gratis |
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning