Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Spulbera-i visele: joc nou (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/185454-spulbera-visele-joc.html)

ZaNe94 01-06-10 22:44

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by HostBooter (Post 3408871)
Iti buseste inima , stai cuminte

Vreau sa ascult muzica

https://www.youtube.com/watch?v=TYBLQ2YH9ZA a?

vreau rtei zile de scoala si restul weekend

HostBooter 01-06-10 22:49

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
off: aoleooo mai bine nu imi spulberai visul in halul asta :(

Poti face si asa dar o sa iei absente :)

Vreau sa se lase Guta Coada De Maimuta de muzica

ZaNe94 02-06-10 18:47

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Nu am auit sa fie vreunu cu numele asta in bransa lor dar nu prea mam uitat, oricum ramane nicolae guta.
https://www.youtube.com/watch?v=TYBLQ2YH9ZA
Luminita mondiala! luminita mondiala!
pentru frati pentru femei
luminita mondiala :))
cat o cantam prin clasa :))


vreau sa am carnet categoria B de la 16 ani :)

GABY-DSO 11-06-10 00:06

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3410914)
Nu am auit sa fie vreunu cu numele asta in bransa lor dar nu prea mam uitat, oricum ramane nicolae guta.
https://www.youtube.com/watch?v=TYBLQ2YH9ZA
Luminita mondiala! luminita mondiala!
pentru frati pentru femei
luminita mondiala :))
cat o cantam prin clasa :))


vreau sa am carnet categoria B de la 16 ani :)

u nici trabant na-i da carnet


vreau o cola rece

Dodo_998 11-06-10 00:11

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Nici nu stii sa scrii si vrei cola rece?

Vreau sa moara toti tantarii din camera meaaaa

GABY-DSO 11-06-10 00:25

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by Dodo_998 (Post 3432550)
Nici nu stii sa scrii si vrei cola rece?

Vreau sa moara toti tantarii din camera meaaaa

cand o sa ai bani de o pastila de tantari , atunci poate

vreau un bmw x6

SB 01 U L I 11-06-10 01:03

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
poate nokia x6, nu bmw x6, nici ala ca-i cam scump
vreau sa mearga alcineva cu masina mea la rar sa vad ce euro iasa...mie mie frica:(

Dodo_998 11-06-10 01:04

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 3432564)
cand o sa ai bani de o pastila de tantari , atunci poate

vreau un bmw x6

sa-i speli rotiile poate :))

vreau sa ma impac cu iubita mea.. de fapt.. fosta :) nu ma dezamagiti va rog :)

GABY-DSO 11-06-10 01:18

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by Dodo_998 (Post 3432604)
sa-i speli rotiile poate :))

vreau sa ma impac cu iubita mea.. de fapt.. fosta :) nu ma dezamagiti va rog :)

n-ai sane , a gasit unu mai bun

vreau sa ma plimb cu o limuzina

Darius DMS 11-06-10 08:29

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 3432620)
n-ai sane , a gasit unu mai bun

vreau sa ma plimb cu o limuzina

pe langa ea nu?

vreau Crashday:D:D:D

GABY-DSO 11-06-10 15:28

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by Darius DMS (Post 3432841)
pe langa ea nu?

vreau Crashday:D:D:D

o imagine nu?


vreau si eu un telefon nou

Darius DMS 11-06-10 16:15

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
fix nu iti ajunge??

vreau o inghetata Nestea:D:D

mitza mtb 15-06-10 20:55

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Maciuca daia de se suge ? :lol:





Vreau sa nu ma mai usture spatele..

HostBooter 15-06-10 22:45

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
rrr ce rau e sa te usture , incearca sa dai cu arzatorul pe spate , poate nu te mai ustura ...

Vreau sa am un corp mult mai frumos ...

Dodo_998 16-06-10 00:48

Re: Spulbera-i visele: joc nou
 
Quote:

Originally Posted by HostBooter (Post 3444052)
rrr ce rau e sa te usture , incearca sa dai cu arzatorul pe spate , poate nu te mai ustura ...

Vreau sa am un corp mult mai frumos ...

N-ai cum, ti-a dat Dumnezeu ultimul corp dupa raft

Vreau sa fie motorina gratis


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning