![]() |
Re: E36 - M43B18
Frumoasa si a doua sesiune de poze.Era frumos daca-i faceai sedinta foto cu toate jantele spitate.
App.......zi-mi te rog in ce bani ai luat splitter-ul ///M de pe spate la spoiler? |
Re: E36 - M43B18
sincera sa fiu....."superba" e putin spus........e super marfa "gagica".....eu zic sa tii bine de ea si sa nu o lasi sa ajunga pe la altcineva.....:P:D
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Da da ca bine graesti....a mai avut o matza care a placut la lome cum iesea si a vandut-o:cry:.Asta ramane in familie obligat fortat ca daca se supara baetii pe el.....e jale!Frumoasa tare tare de tot asta mica a ta!:-) Ms de PM sef! |
Re: E36 - M43B18
[QUOTE=Wilgax;3831078]Da da ca bine graesti....a mai avut o matza care a placut la lome cum iesea si a vandut-o:cry:.Asta ramane in familie obligat fortat ca daca se supara baetii pe el.....e jale!Frumoasa tare tare de tot asta mica a ta!:-)
eu zic sa il si scuturati asa un pic dak are vrun gand......nu de alta........dar niciodata nu stii de la ce sa te astepti de la Neamtzu |
Re: E36 - M43B18
[QUOTE=alex4you;3831095]
Quote:
:lol::lol::lol::lol: |
Re: E36 - M43B18
ce sa zic bai neamtzule despre masina ta, ti-am zis de multe ori, ca e frumoasa si o sa iasa ceva grav, vreau sa vad parasolaru ala cu STREET SPIRIT pe ea mai repede si poate intr-o zi iesim pe lumina la niste poze ;) bafta !
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Si daca ii bagi un 2.0 sau un 2.5?O mai dai?...nu prea cred.Nu deci pacat ar fi stii sa o dai.Sa spunem ca ai face asta daca ti-ai scoate peste investita bagata in ea.Dar cand o sa-ti intre la suflet mai tare........mai vedem noi.:twisted: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
frumoase pozele neamtzule bafta cu proiectul sigur va iesii ceva frumos din mainile tale sa avem cu ce ne mandri la club!
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Eeeee...daca e in plan serpi si turbaciune tot e bun!Si eu caut pt 1.8 meu serpi.Vindea cineva serpi pt 1.8, dar erau de IS si daca vreau sa-i pun pe al meu tre sa modific flansa si n-are rost. |
Re: E36 - M43B18
Quote:
ne pare rau dar cola aceea a ajuns la mine,alta momentan nu mai este pe stoc:evil: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:22. |
- Copyright 2026 4Tuning