Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

zGb 25-02-09 01:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098136)
crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)

nu era nici un jucator bun pe idle cand ai facut ss-ul ala...only noobz ;)

DTH 25-02-09 01:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098136)
crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)



Alo "fata" :lol: , pe idle.gods.org jumatate de server joaca cu rcoil :))) :lol: si mai mereu sunt roboti /buti/nobi de ce? pentru ca in generatia asta , fiecare GOD are ori un server foarte foarte indragit ( gen eu) ori are un server propriu :) asa ca ...daca ai avut si tu un 25-0 asta nu inseamna ca esti pro =)) ! HF & GL !

NONE 25-02-09 02:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2098189)
Alo "fata" :lol: , pe idle.gods.org jumatate de server joaca cu rcoil :))) :lol: si mai mereu sunt roboti /buti/nobi de ce? pentru ca in generatia asta , fiecare GOD are ori un server foarte foarte indragit ( gen eu) ori are un server propriu :) asa ca ...daca ai avut si tu un 25-0 asta nu inseamna ca esti pro =)) ! HF & GL !

bla bla bla :blahblah: :blahblah: :blahblah:
neata Clau' :hug:
ziceti,cine se baga maine/azi la un meci ? :oops:

DTH 25-02-09 12:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2098214)
bla bla bla :blahblah: :blahblah: :blahblah:
neata Clau' :hug:
ziceti,cine se baga maine/azi la un meci ? :oops:



Fu*c***g sh!T ! :shock::shock::shock: no wayyyyyyy ! FARA MINE ? MECI ? :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles:pistoles::pistoles:: pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: va bat numai din DgL , asta daca am si eu bulanel azi =)) ca am febra si stau acasa :lol: hai zi-mi ora si cand , si o sa fiu acolo 8).

:hug::hug::hug:

keemo 25-02-09 12:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
clau te tin minte pentru gag`u de mai devreme :lol:

uncazan 25-02-09 12:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care vreti sa jucati CS calumea...va astept pe cs2.madnet.ro sau cs1.madnet.ro ! GG ALL

DTH 25-02-09 13:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2099075)
clau te tin minte pentru gag`u de mai devreme :lol:

Pei stii tu de ce ti-am dat gag :lol::lol::lol:

Cozmescu-Alin 25-02-09 13:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai Hai cine se baga la un counter:lol: Il astept cu oferte.



NONE i will revenge :lol:

NONE 25-02-09 23:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Versiune : 1.6
Locatie : pcp.gemenii.ro
Ora : In seaara asta :-) peste 30 min.

:2gun: NONE aka Al_Qaeda :2gun:
Se baga cineva ?,daca intra cineva sa bage tag 4Tuning- :-)

DTH 25-02-09 23:12

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2100954)
Versiune : 1.6
Locatie : pcp.gemenii.ro
Ora : In seaara asta :-) peste 30 min.

:2gun: NONE aka Al_Qaeda :2gun:
Se baga cineva ?,daca intra cineva sa bage in tag 4Tuning- :-)

Eu o sa fiu CLaudia*4Tuning(cL) ( ca eu o sa moderez in caz de probleme sau daca e ceva :) ) si mi se pare corect...restu , normal doar 4T , HF & GL ! 8) See ya there :)

NONE 25-02-09 23:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
S-a schimbat locatia,eu nu pot sa intru pe sv ala din cauza unui plugin..
War.PGLzone.Net:28015
Parola e PGL
daca nu puteti sa bagati la favorite,scrieti in consola Password PGL
si dupa aia incercati sa intrati iar...

keemo 26-02-09 00:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hehe , a fost distractiv , ne mai jucam :lol:

NONE 26-02-09 00:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2101115)
hehe , a fost distractiv , ne mai jucam :lol:

da :lol:
Daca vrea cineva sa joace meciuri etc..
War.PGLzone.Net:28015 parola pgl
e deschis non-stop ;)
Comunitatea PGLzone va ureaza Enjoy :-) sper sa nu se considere reclama :-)

DTH 26-02-09 00:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
V-am rupt capatzana :)):)):)) hai glumesc , a fost fun , ne mai vedem , daca zilele astea nu am treaba ...placerea e de partea mea sa joc ! HF & GL !

StreetStyle22 26-02-09 01:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hmm..downloadez si eu Cs-ul si ne impuscam la un meci.


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2026 4Tuning