![]() |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
2 Attachment(s)
ce-i ma rozul ala :lol:
+ ieri cu ajutorul lui teo s-au pus capacele alea de la stopuri care lumineaza in porbagaj de ma chinuiam eu cu ele, + desfacut fata de usa, descoperit misterul zaganitului in usa, o clema de plastic, si schimbat boxa, dar acum urmatoarea problema: am schimbat boxa si tot nu se aude =))) ceva e dubios .. are cineva vreo idee ? :D + mai tre sa desfac si celaalta fata de usa ca tot asa zbarnaie ceva pe acolo p.s. mersi gogu' (jm3k3rd3m!k) de gazduire, si teo pentru suport tehnic :D |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Ce dracu ai cautat ma la valcea?
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
eh, aveam chef de un road trip, am zis sa trec si pe la un prieten din valcea + sa trec si pe la teo sa ma ajute cu o chestie la stopuri cu care nu m-am inteles eu, de la care s-a lungit si cu desfacutul fetei de usi daca tot eram acolo... pentru doar unul din motive nu merita sa ma duc, dar toate 3 adunate .. se schimba situatia :D
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Esti cu capu... :)) grav...
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
azi am schimbat aparatoarea de noroi fata dreapta, cea veche a avut o neintelegere cu un "bolovan" de zapada intarita ^ ^ dar, de atunci mi se pare ca parca incepe sa o ia in dreapta asa cate putin dupa un timp nu imediat, cand las volanul liber .. si pana acum am verificat: unghiul de fuga e ok, janta e ok, presiunea e ok, alta piesa inafara de aparatoare nu mai e atinsa, ma rog bara putin acolo jos dar nu conteaza, are cineva idee ce la ce ar putea sa fie ? si am observat ca parca sta volanul putin de tot spre dreapta, cand merg drept si tin mainile pe el, o fi de la asta ? si ce ar trebui facut, reglat din butuc am mai auzit de la cineva or wha' .. ?
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
9 Attachment(s)
f0rt@ b0$$`
+ DRIFTCEMBER |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
" PA sistem turb0 " :boogy:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
la multi ani si multa sanatate tuturor @ 2011 ! sa speram ca o sa fie un an mai bun :D
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
LA MULTI ANI SI TIE, SANATATE SI TOT CE-TI DORESTI SA SE IMPLINEASCA!
P.S. POATE'N 2011 SCAPI DE PLICTISEALA!:lol::lol: |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
La multi ani si misto masina!!!!
P.S. poate la anu scapi de stickere:):):) |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
La Mulţi Ani şi ţie :D:D
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Frumoase pozele.Sa ai un an nou fericit si cat mai multe planuri realizabile.:-)
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
frumoase poze an nou fericit si cat mai multe modificarii aduse masinii:-P
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
1 Attachment(s)
@ liviu_tex: mersi de urari, si o sa vedem :lol:
@ maniack: tnx, in nici un caz ! am peste 50 de cai de la ele ! @ mdb: mersi mersi @ wilgax: mersi, am avut un fotograf priceput :D @ adrian: mersi again, si sper sa fie ! + primul "incident" din 2011, cu ocazia caruia vreau sa le fac niste urari de bine celor de la ridicari care mi-au ridicat-o din mijlocul parcarii fix de sub semnul cu parcare cu plata, da dom'le eram pe trecere, asta e, ma gandeam ca totusi nu se ia in considerare fiind cica parcare, eu si inca 2 fericiti posesori de autoturisme parcare ILEGAL omagad, + amenda 240 ron sau 120 in 48 ore si 3 puncte de penalizare |
| All times are GMT +2. The time now is 19:04. |
- Copyright 2026 4Tuning