Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

CJ-01-WOB 15-03-08 16:32

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
das neue modell


http://i26.tinypic.com/330wp6d.jpg


arata ca o jucarie pe sosea.
banuiesc ca si al tau :lol:

fiat500 17-06-08 22:48

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
5 Attachment(s)
din plictiseala....noutati...
jante Ats Classics pe 13/8jcu gume 175/50 + garda la sol mai mica...mult mai mica...0 mm :D:))

....urmeaza....multe

AK-ZER 18-06-08 00:16

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by fiat500 (Post 1597459)
din plictiseala....noutati...
jante Ats Classics pe 13/8jcu gume 175/50 + garda la sol mai mica...mult mai mica...0 mm :D:))

....urmeaza....multe

gorgeous :shock::-)

DaNuTzU' 18-06-08 01:15

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
ooo ai pus gumele!!
bravo spor la munca sa vedem finalu;)

vlad_VSV 18-06-08 01:38

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
stil....:):shock::shock::shock::shock:

Piry 18-06-08 11:34

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
tati rotile alea is campion :))))) tu....esti cam.....pion ;)

Jokerman170 19-06-08 17:52

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
foarte tare....

n-ar veni mai bine gume mai late pe jantele alea?

fiat500 19-06-08 23:06

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
cand le-am cuparat aveau pe ele 235..gume...
mie nu imi plac mai late... asta ii dimensiunea ideala...probabil k daca as fi gasit gume 155/50/13....dealea puneam, dar nu am gasit :D:D:D o sa pun poze si cu ele pe masina...cu suspensie cu tot :D

Fixius 20-06-08 01:19

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
asteptam pozele :P:P

Kent8 20-06-08 10:24

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
fiat500 am 2x 175/60/13 daca esti interesat
firestone firehack, firewak, firewhack...sau asa ceva

Tuddy93 28-06-08 01:05

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Salut la toata lumea!

Am urmarit progresul acestui proiect de cand a aparut :D, insa acum mi`am facut si eu account ca sa scriu aici.

Locuiesc in Sibiu. Doresc sa cumpar un astfel de fiat 500..

Pentru cei care nu stiu ce sa comenteze: fac si eu 16 ani tati ;)

Cine stie Rog a posta aici ! MERSI :D

PS: NU conteaza localitatea!

fiat500 28-06-08 22:22

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
4 Attachment(s)
rotile sus...cam cracit sta fiatu...da se mai aduna umpic...arata ciudat

lasat jos de pe cric...se aseaza pe aripi...taiat aripile se aseaza pe aripile interioare...mai trebuie taiate si alea sa stea cum trebe...

fiat500 29-06-08 22:47

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
ahaaa...o sa fie si ceva upgrade la...motor...frane, directie, suspensii...sper...mai mult k sigur...da ramane secret :))):Dd muuhahahahah

Tudy 30-06-08 01:37

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Dupaia feel fikat's smoke!

gangsta 30-06-08 03:59

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by fiat500 (Post 1618666)
rotile sus...cam cracit sta fiatu...da se mai aduna umpic...arata ciudat

lasat jos de pe cric...se aseaza pe aripi...taiat aripile se aseaza pe aripile interioare...mai trebuie taiate si alea sa stea cum trebe...

Naspa...:lol: 1000 de euro....


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning