Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Red Line Racing Club Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/155542-red-line-racing-club-baia.html)

jonny_rapp 26-02-10 17:37

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by trx23 (Post 3125733)
pt toti membri redline joia viitoare intalnire foarte importanta,ceei care nu ajung fara sa dea un tel sau sa aiba un motiv serios vor fi exclusi din club.

feciori se ingroasa gluma:lol:

ballack 26-02-10 22:56

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Asa Mihai, asa te vreau. Dicataturaaaaaa !!!!
Lui MNEZO i-am facut o poza in numele grupului cu "bine ai revenit prin Baia Mare." Si-am pus sigla .... o mica surpria baimareanului ;)

Paco4golf 27-02-10 06:52

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
TRX 23 asa te vreau fi dur cu ei :))

mihay_y 27-02-10 19:30

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Iar nu ii ceva bine cu forumul :sad:

Dany.bilan628 27-02-10 19:49

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by mihay_y (Post 3129584)
Iar nu ii ceva bine cu forumul :sad:

cum ar fi?

mihay_y 28-02-10 09:12

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Acum iar ii Ok ... aseara imi aparea cum ca ar fi virusat iarasi.

joker69 01-03-10 13:57

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
1 Attachment(s)
poza cu parasolarul ai trebvuie sa indrept putin folia aia transparenta care este deasupra ca nu e la aceas dimensiune in ambele capete.sa vedem daca e in regula

cristi.mk4 04-03-10 19:23

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
ce masina-i aia din poza? ceva sciroco :)):)) frumos parasolar

trx23 04-03-10 21:39

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
vectra si nu e ala parasolarul ala e truc:))

ballack 04-03-10 22:02

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
mi-o placut azi de tine Mihai. Ca un presedinte te-ai comportat ...

cristi.mk4 10-03-10 15:57

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
mihai vreu sa te intreb.....vau sosit actele? sa-u legalizat totoot? si cati membri sunteti ?

trx23 11-03-10 11:49

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
actele de la bucuresti au venit ,mai trebuie cateva de la judecatorie si suntem legal,membri momentan suntem cam 15 dupa ultima sedinta in care s-a facut o reconfigurare:),scopul nostru nu e sa avem 100 de membrii si daca vom fi putini da sa fim uniti si sa ne ajutam intre noi.

M I V E C 11-03-10 22:03

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by trx23 (Post 3171296)
actele de la bucuresti au venit ,mai trebuie cateva de la judecatorie si suntem legal,membri momentan suntem cam 15 dupa ultima sedinta in care s-a facut o reconfigurare:),scopul nostru nu e sa avem 100 de membrii si daca vom fi putini da sa fim uniti si sa ne ajutam intre noi.

fain de voi... sunteti uniti si va ajutati intre voi.... chiar fain. felicitari!!

T@m@ngo 13-03-10 12:20

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
2 Attachment(s)
cu permisiunea colegilor o sa postez logoul si sigla

jonny_rapp 16-03-10 23:24

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 3178108)
cu permisiunea colegilor o sa postez logoul si sigla

ala o sa fie logoul????


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning