![]() |
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Quote:
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Asa Mihai, asa te vreau. Dicataturaaaaaa !!!!
Lui MNEZO i-am facut o poza in numele grupului cu "bine ai revenit prin Baia Mare." Si-am pus sigla .... o mica surpria baimareanului ;) |
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
TRX 23 asa te vreau fi dur cu ei :))
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Iar nu ii ceva bine cu forumul :sad:
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Quote:
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Acum iar ii Ok ... aseara imi aparea cum ca ar fi virusat iarasi.
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
1 Attachment(s)
poza cu parasolarul ai trebvuie sa indrept putin folia aia transparenta care este deasupra ca nu e la aceas dimensiune in ambele capete.sa vedem daca e in regula
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
ce masina-i aia din poza? ceva sciroco :)):)) frumos parasolar
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
vectra si nu e ala parasolarul ala e truc:))
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
mi-o placut azi de tine Mihai. Ca un presedinte te-ai comportat ...
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
mihai vreu sa te intreb.....vau sosit actele? sa-u legalizat totoot? si cati membri sunteti ?
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
actele de la bucuresti au venit ,mai trebuie cateva de la judecatorie si suntem legal,membri momentan suntem cam 15 dupa ultima sedinta in care s-a facut o reconfigurare:),scopul nostru nu e sa avem 100 de membrii si daca vom fi putini da sa fim uniti si sa ne ajutam intre noi.
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Quote:
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
2 Attachment(s)
cu permisiunea colegilor o sa postez logoul si sigla
|
Re: Red Line Racing Club Baia Mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning