![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe 3 forumuri si vreo 5 site-uri de publicitate sa vad ce mai vand sau cumpar.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:14 ma surprinde dolb la cat poate fi de inovativ:))cum sa nu te faca sa razi:))mersi aveam nevoie sa rad un pic
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
6:50 Profund ingandurat...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Treminai de papat si ma bagai la un 4tuning :)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22:51, am terminat ! .. picante rau KFC-urile alea' ! Acuma inteleg expresia : " te ustura si-n cur " :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma uit la Mircea Badea :)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:21 A.M. surfing the forum, si ma pregatesc sa ma culc
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1.59 ..mananc pizza+pepsi
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15: 33 : termin de papat ...si ...lenevesc =))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:38
beau un hell..stau pe forum si ma joc remi |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7.00 : imi beau cafeaua :)) si ma uit pe geam ...( ninge ) al naibii de rau :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
9:23 imi beau cafeaua ...stau pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:16 Ma uit la Milan - Manchester :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:19 Navighez pa net cu Gugal Crom. :lol: Merge ceva mai bine ca Firefox.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23.25 : la caldurica in pat si ma bag cu iubitu la un film :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:45. |
- Copyright 2026 4Tuning