Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 3 - 1.8 GT (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/153038-golf-3-1-8-gt.html)

Sebastian.C 29-09-10 10:42

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
In 4c am fost si eu, am niste prieteni acolo... A fost masina si in fata caminului lasata.... :) nu ai fost atent :D

ovidiu89 29-09-10 20:33

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
adevaru e ca ieri nu prea am fost deloc prin camin. poate ne mai intalnim pe aci:lol: sa iti admir frumusetea pana nu o vinzi

Sebastian.C 29-09-10 21:00

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 3691820)
adevaru e ca ieri nu prea am fost deloc prin camin. poate ne mai intalnim pe aci:lol: sa iti admir frumusetea pana nu o vinzi

suna-ma 0766474505

NXdev 11-10-10 19:35

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
Inca n-am uitat,ne-ai promis ca ai luat arcurile pentru fata :D.Vrem detalii - poze :oops:.

ovidiu89 11-10-10 20:00

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
dev arcurile le am din primavara dar trebuie sa schimb amortizoarele deoarece astea sunt curse sper sa le schimb cat mai curand ca si eu m-am saturat sa ma uit la arcuri:lol::lol:

NXdev 11-10-10 20:34

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
Conteaza ca le ai acasa :D.Succes.

ovidiu89 14-10-10 22:47

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
2 Attachment(s)
Pai da.
Ce toba ziceti ca ar da mai bine?

NXdev 14-10-10 22:51

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
A 2-a :D, pare mai agresiva , + ca se aude mai bine ...am un vecin cu G3 , cu acelasi model de finala .

RideTheRiddle 14-10-10 23:01

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
eu sunt in cautare de primul model de toba, deci iti dai seama care e parerea mea. btw vezi cat sunt de groase tobele la mijloc, pt ca s-ar putea din cauza asta sa iti stea in jos.

ovidiu89 14-10-10 23:04

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
faza e ca nu prea am de unde sa aflu ca o sa le iau de pe net. prima toba si-o comandase baiatu ala Miri de avea topic cu doua golfuri 4 unu albastru si 1 gri sau ceva de genu.
Dev sincer sunt foarte indecis. o sa mai caut si saptamana viitoare sa vad ce mai gasesc si sper sa ma hotarasc:lol::lol:

RideTheRiddle 14-10-10 23:21

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
i understand, daca e ca aia e bine, pe masina lui se aseza bine. bafta si asteptam filmuletul cu sunetul dupa ce o pui :D

MadAboutGolf3 15-10-10 05:55

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
prima.. cea cu 2 iesiri :D a2a doar daca era dreapta, fara sa fie ridicata in sus, deci ramane prima :D

AnduGTR 15-10-10 07:06

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
Si eu zic prima, cea cu 2 iesiri ;)

valitataye 15-10-10 09:43

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
sunt de parere ca prima ar fi cel mai potrivit model:D

stefiPJJ 15-10-10 11:22

Re: Golf 3 - 1.8 GT
 
aia cu 2 iesiri si e perfecta


All times are GMT +2. The time now is 11:15.

- Copyright 2026 4Tuning