![]() |
Re: Golf 3 - 1.8 GT
In 4c am fost si eu, am niste prieteni acolo... A fost masina si in fata caminului lasata.... :) nu ai fost atent :D
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
adevaru e ca ieri nu prea am fost deloc prin camin. poate ne mai intalnim pe aci:lol: sa iti admir frumusetea pana nu o vinzi
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
Quote:
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
Inca n-am uitat,ne-ai promis ca ai luat arcurile pentru fata :D.Vrem detalii - poze :oops:.
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
dev arcurile le am din primavara dar trebuie sa schimb amortizoarele deoarece astea sunt curse sper sa le schimb cat mai curand ca si eu m-am saturat sa ma uit la arcuri:lol::lol:
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
Conteaza ca le ai acasa :D.Succes.
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
2 Attachment(s)
Pai da.
Ce toba ziceti ca ar da mai bine? |
Re: Golf 3 - 1.8 GT
A 2-a :D, pare mai agresiva , + ca se aude mai bine ...am un vecin cu G3 , cu acelasi model de finala .
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
eu sunt in cautare de primul model de toba, deci iti dai seama care e parerea mea. btw vezi cat sunt de groase tobele la mijloc, pt ca s-ar putea din cauza asta sa iti stea in jos.
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
faza e ca nu prea am de unde sa aflu ca o sa le iau de pe net. prima toba si-o comandase baiatu ala Miri de avea topic cu doua golfuri 4 unu albastru si 1 gri sau ceva de genu.
Dev sincer sunt foarte indecis. o sa mai caut si saptamana viitoare sa vad ce mai gasesc si sper sa ma hotarasc:lol::lol: |
Re: Golf 3 - 1.8 GT
i understand, daca e ca aia e bine, pe masina lui se aseza bine. bafta si asteptam filmuletul cu sunetul dupa ce o pui :D
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
prima.. cea cu 2 iesiri :D a2a doar daca era dreapta, fara sa fie ridicata in sus, deci ramane prima :D
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
Si eu zic prima, cea cu 2 iesiri ;)
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
sunt de parere ca prima ar fi cel mai potrivit model:D
|
Re: Golf 3 - 1.8 GT
aia cu 2 iesiri si e perfecta
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:32. |
- Copyright 2026 4Tuning