Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Audi A4 (b5) OOOO (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/151384-audi-a4-b5-oooo.html)

valitataye 24-02-11 08:04

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Ce bine ii sta asa:X.Dar cand o sa ninga din nou ce o sa faci cu ea?:D

Stanley 24-02-11 13:53

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Mersi:oops: pai nu are cum sa mai ninga la fel de mult cum a nins iarna asta:-P iar in cazul in care va ninge la fel de mult o voi ridica din nou cativa cm.. :D

ovidiu89 24-02-11 22:15

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
La arad nu a nins? ca in tm e nebunie.
Ce bine ii sta asa lasata:twisted:

Stanley 25-02-11 00:17

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Multumesc Ovidiu..
A nins si la Arad.. ii plin peste tot de zapada dar nu ma afecteaza deoarece masina va sta parcata pana imi voi schimba planetara:D

dark.rider1 25-02-11 17:49

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Arata foarte bine!:dribble:

Stanley 27-02-11 13:53

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Mersi mult baieti!!!

dark.rider1 04-03-11 17:28

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Ce ulei de motor folosesti? Am inteles ca recomandat ar fi Castrol 10W40(Magnatec).

Stanley 04-03-11 18:18

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
exact asta il folosesc si eu.. ii bun cu adevarat:D

Stanley 17-03-11 15:34

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
2 Attachment(s)
Salutare tuturor!!!:D
Ieri, 16.03.2011 masinuta mea a plecat spre alt oras cu un alt proprietar.. Din fericire masina a ajuns tot pe mana unui pasionat.
Dar tot ieri locul i-a fost ocupat de un alt Audi (evident)..

Pun ultimele 2 poze cu masina plecand

vladigrec 17-03-11 15:41

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
ce audi !? scuipa tot :))

b0gdy 17-03-11 17:01

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
pfoooaiii....nashpa ca ai vanduto....cat ai luat pe ea?.....si ce audi tiai luat?

GJ 64 GAB 26-03-11 16:20

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
A4 B6 ?

Stanley 27-03-11 15:39

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
masinutei i-a luat locul un Audi b4 cabrio.. am deschis un topic si pt el daca vreti sa il vedeti:oops:

valitataye 05-04-11 21:03

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Pacat ca ai vandut-o avea potential:)

Sabau Roland 09-10-15 11:55

Re: Audi A4 (b5) OOOO
 
Salutare, am incercat si eu sa montez pozitii USA, am cumparat de pe net
acele module care vin legate pe firele de la pozitie si de la semnalizare. Dar am intampinat o mica problema, pozitiile stau aprinse la intensitate mai mica dar nu vor sa semnalizeze. Stie cineva care ar putea fi problema? Audi A4 B5 97' mentionez ca farurile au fost schimbate cu cele cu lupa si inclusiv un kit xenon. Astea au fost facute in germania, asa am adus masina de acolo, poate asta ar fi o problema?


All times are GMT +2. The time now is 14:45.

- Copyright 2026 4Tuning