Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11RL - B 01 UXD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/147949-oltcit-club-11rl-01-uxd.html)

lancer 15-10-11 13:46

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
da da ... normal ..ii faci masina zdrente de parca ea e saraca de vina ca e proprietarul cu o doaga lipsa ... scuze de off dar nu m-am putut abtine

don_eduardo37 23-10-11 11:46

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Hai cu pozele....sa vedem si noi:lol:

b01uxd 03-11-11 15:25

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
scuze dar am uitat complet de poze.
intre timp am dus masina in provincie unde am io pamantu'(pe drum s-a comportat bine:130 i-am dat maxim, de dus pare ca mai duce dar nu as incerca, iar in curbe se tine bine cu setarile suspensiei de acum)....poate ii fac o poza 2 weekendu asta daca ajung pe acolo

julaikos 04-11-11 07:14

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Dar de la marele eveniment al secolului(aka drift) nu exista poze?am tot cautat si cu a ta si cu a lui dre si n-am gasit nimic :?:

lancer 04-11-11 10:51

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
sincer si eu am cautat si nimic ... basca se vaietau unii de stickere ca cina nu au prea fost dar a plecat unul cu un oltcit stickerit tot ... asta a fost singurul lucru in care am auzit de prezenta unui oltcit la marele drift

Alex_19Mig 04-11-11 12:59

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4689979)
Dar de la marele eveniment al secolului(aka drift) nu exista poze?am tot cautat si cu a ta si cu a lui dre si n-am gasit nimic :?:

Dani (NUH) spunea ca Dre nu a fost ,dar a fost cineva la Car Audio cu un Oltean.:-P

lancer 04-11-11 14:25

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 4690767)
Dani (NUH) spunea ca Dre nu a fost ,dar a fost cineva la Car Audio cu un Oltean.:-P


pai ala de la audio car cica ar fi plecat plin de stickere ... asta e bravo lui daca s-a descurcat ... dar cine o fi .. ca poze nu am gasit pe nicaieri

Danniel 04-11-11 14:45

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
este coropijnita de pe celalalt forum, a facut la un moment dat o prezentare a masinii dar nu a mai continuat-o, e un bun prieten de al meu, si stickerele le avea de dinainte de concurs pe masina, si nu era plin de stickere, doar cateva cu powerbass si audiozoom (firma ce l-a ajutat cu partea de audio), si da, a fost singurul oltcit de la acest eveniment.

lancer 04-11-11 15:15

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
aham ... deci a reusit sa termine masina pana la urma ... poate o sa mai posteze si el cate ceva pe aici si pe celalalt forum ...

scuze de off ...

b01uxd 27-11-11 16:44

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
2 Attachment(s)
2 poze proaspete facute azi dimineata

don_eduardo37 27-11-11 16:57

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Cred ca finisajul la aripi il faci in primavara, nu? Sa izolezi ce-ai curatat acolo pe la chedere si la portiera daca nu o faci acum.
PS: unde-i eleronul de la luneta?
Sper ca ai sa alegi aceeasi nuanta de culoare, mie imi place la nebunie...:rolleyes2

George Hermenean 27-11-11 17:29

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Pe spate ai pus portiuni de aripi noi?
Ai cumpart roll-cageul de la moro?
Pune niste poze si cu interiorul

b01uxd 27-11-11 17:36

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by George Hermenean (Post 4743845)
Pe spate ai pus portiuni de aripi noi?
Ai cumpart roll-cageul de la moro?
Pune niste poze si cu interiorul

salut, da am pus portiuni de aripi noi si da am luat cusca de pe ybo....la cusca trebuie intarite sudurile ca nu imi plac si la aripi trebuie facute finisajele dar asta la primavara. poze cu interiorul din pacate chiar nu am facut, dar in afara de cusca interiorul arata ca in ultimele poze.

b01uxd 27-11-11 17:41

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by don_eduardo37 (Post 4743776)
Cred ca finisajul la aripi il faci in primavara, nu? Sa izolezi ce-ai curatat acolo pe la chedere si la portiera daca nu o faci acum.
PS: unde-i eleronul de la luneta?
Sper ca ai sa alegi aceeasi nuanta de culoare, mie imi place la nebunie...:rolleyes2

finisajele la primavara :), ms pt sfatul cu izolatul, sunt deja pline de vaselina :)

George Hermenean 27-11-11 19:33

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Ai renuntat la contraaripi?


All times are GMT +2. The time now is 17:35.

- Copyright 2026 4Tuning