![]() |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
da da ... normal ..ii faci masina zdrente de parca ea e saraca de vina ca e proprietarul cu o doaga lipsa ... scuze de off dar nu m-am putut abtine
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Hai cu pozele....sa vedem si noi:lol:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
scuze dar am uitat complet de poze.
intre timp am dus masina in provincie unde am io pamantu'(pe drum s-a comportat bine:130 i-am dat maxim, de dus pare ca mai duce dar nu as incerca, iar in curbe se tine bine cu setarile suspensiei de acum)....poate ii fac o poza 2 weekendu asta daca ajung pe acolo |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Dar de la marele eveniment al secolului(aka drift) nu exista poze?am tot cautat si cu a ta si cu a lui dre si n-am gasit nimic :?:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
sincer si eu am cautat si nimic ... basca se vaietau unii de stickere ca cina nu au prea fost dar a plecat unul cu un oltcit stickerit tot ... asta a fost singurul lucru in care am auzit de prezenta unui oltcit la marele drift
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
pai ala de la audio car cica ar fi plecat plin de stickere ... asta e bravo lui daca s-a descurcat ... dar cine o fi .. ca poze nu am gasit pe nicaieri |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
este coropijnita de pe celalalt forum, a facut la un moment dat o prezentare a masinii dar nu a mai continuat-o, e un bun prieten de al meu, si stickerele le avea de dinainte de concurs pe masina, si nu era plin de stickere, doar cateva cu powerbass si audiozoom (firma ce l-a ajutat cu partea de audio), si da, a fost singurul oltcit de la acest eveniment.
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
aham ... deci a reusit sa termine masina pana la urma ... poate o sa mai posteze si el cate ceva pe aici si pe celalalt forum ...
scuze de off ... |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
2 Attachment(s)
2 poze proaspete facute azi dimineata
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Cred ca finisajul la aripi il faci in primavara, nu? Sa izolezi ce-ai curatat acolo pe la chedere si la portiera daca nu o faci acum.
PS: unde-i eleronul de la luneta? Sper ca ai sa alegi aceeasi nuanta de culoare, mie imi place la nebunie...:rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Pe spate ai pus portiuni de aripi noi?
Ai cumpart roll-cageul de la moro? Pune niste poze si cu interiorul |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Ai renuntat la contraaripi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:35. |
- Copyright 2026 4Tuning