![]() |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
:D
Quote:
TARE FAZA CU GTR :rolleyes2:lol::twisted: :sad:A STRICAT MASINA,PACAT:sad::sad: |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
maine umbrela si hop la show :D
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
sa inteleg ca nu a fost un show pe cinste??? :(
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
in fine maimutele alea care cautau buteliile "da' nitro" nu siau dat seama |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
din poze vad ca au fost ceva masini,si ceva lume......imi pare rau ca nu o sa pot ajunge :(.......oricum se stie! SPEED4U e smecherie !
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
Quote:
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
si o sa mai fie tengu a fost dumnezeu azi,iar ceilalti sfinti pe langa el |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Cea mai tare parte a cea in care s-a dat tengu , super show si cele 3 bmw-uri au facut spectacol (la mai mare) sper ca maine sa fie mai multe masini decat azi . knd imi fac timp pun si niste poze de azi
|
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
eu sincer,sunt foarte suparat pe public
eram eu si inca un baiat care aplaudam,si parca ii imploram pe ceilalti sa aplaude si ei trebuia sa le zica dj-ul sa aplaude asta m,i sa parut foarte enervant deadreptul oamenii aia au dat totul acolo si maimutele faceau glume de 2kt(pot si eu cu dacia) la capitolul public suntem praf rau:sad: foarte putini stiau despre ce e vorba si cine sunt baietii aia (si ca masina lui Tengu nu e BMW) |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
Quote:
nu stiu daca ai fost la vitantis dar acolo publicul a fost incredibil :lol: daca eu sau cineva de langa mine apauda sau tipa cad trecea vreo masina sau era vrun burn ceva prin fata grupului si nu numai pai "saream in aer toti" a fost extraordinar adevarul e ca cand intra HAI SI KNS pai e nebunie frate dar asta nu inseamna ca cand ei nu se dadeam publicut era pe mute imi pare rau de publicul de la pitesti de azi ca a fost asa dar si "pilotii" fac show "incendiar" cand si publicul ceree :lol: |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
din pacate nu am sa ma prezint la drift deoarece am vandut motorul de pe dric...
nu stiu sigur daca ajung macar ca spectator...daca nu, multa bafta maine si vreme frumoasa celor care se duc sa deee drift :p |
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
19 Attachment(s)
am pus cateva poze , nu multe k au dimensiuni mari si imi ia mult timp , enjoy
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning