Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/143411-4tuningtime-pitesti-editia-2-17-18-octombrie.html)

dan_eclipse4g63t 17-10-09 19:26

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
:D
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 2727282)
Slaba expozitia,inafara de masinile din interior afara nu aveai ce sa admiri, doar masini vopsite cu trafaletu,cu dungi din banda izoliera, OPEL Tigra GTR:lol::lol::lol::lol:

TOT ACASA SI TU MAN?:lol::lol::lol:
TARE FAZA CU GTR :rolleyes2:lol::twisted:
:sad:A STRICAT MASINA,PACAT:sad::sad:

ClaudyuNSL 17-10-09 19:30

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dan_eclipse4g63t (Post 2727333)
:D

TOTA ACASA SI TU MAN?:lol::lol::lol:
TARE FAZA CU GTR :rolleyes2:lol::twisted:

am fost ma azi acolo....rasu de pe lume daca poti sa crezi asa ceva Opel Tigra GTR frate esti nebun la cap.mai bine ca nu ai venit.bateai drumu aiurea

buldogu 17-10-09 19:33

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
maine umbrela si hop la show :D

Racer_e30 17-10-09 19:42

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
sa inteleg ca nu a fost un show pe cinste??? :(

skyZZo 17-10-09 19:43

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 2727345)
am fost ma azi acolo....rasu de pe lume daca poti sa crezi asa ceva Opel Tigra GTR frate esti nebun la cap.mai bine ca nu ai venit.bateai drumu aiurea

am vazut si eu asta,si mi sa parut o tampenie foarte mare :rolleyes2
in fine
maimutele alea care cautau buteliile "da' nitro" nu siau dat seama

Drag_Event_Addict 17-10-09 19:44

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
din poze vad ca au fost ceva masini,si ceva lume......imi pare rau ca nu o sa pot ajunge :(.......oricum se stie! SPEED4U e smecherie !

BMW_KID 17-10-09 19:45

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2727388)
sa inteleg ca nu a fost un show pe cinste??? :(

se putea si mai bine.

Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2727395)
am vazut si eu asta,si mi sa parut o tampenie foarte mare :rolleyes2
in fine
maimutele alea care cautau buteliile "da' nitro" nu siau dat seama

in pitesti sunt multe masini modificate frumos dar sunt si unele care nu au treaba cu acest fenomen

skyZZo 17-10-09 19:46

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2727388)
sa inteleg ca nu a fost un show pe cinste??? :(

ba a fost :twisted:
si o sa mai fie
tengu a fost dumnezeu azi,iar ceilalti sfinti pe langa el

ClaudyuNSL 17-10-09 19:50

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2727414)
ba a fost :twisted:
si o sa mai fie
tengu a fost dumnezeu azi,iar ceilalti sfinti pe langa el

pe partea de drift a fost senzatie(parcarea era cam mica dar sau descurcat baieti)

Racer_e30 17-10-09 19:52

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2727414)
ba a fost :twisted:
si o sa mai fie
tengu a fost dumnezeu azi,iar ceilalti sfinti pe langa el

sorin si marius nu au fost ?:( ca am vazut doar pe tengu, dobre, filip, calin, si celalalt urs TWJ (nu stiu cum il cheama pe sofer) ?????

adrian_drift_king 17-10-09 19:53

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Cea mai tare parte a cea in care s-a dat tengu , super show si cele 3 bmw-uri au facut spectacol (la mai mare) sper ca maine sa fie mai multe masini decat azi . knd imi fac timp pun si niste poze de azi

skyZZo 17-10-09 19:56

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
eu sincer,sunt foarte suparat pe public
eram eu si inca un baiat care aplaudam,si parca ii imploram pe ceilalti sa aplaude si ei
trebuia sa le zica dj-ul sa aplaude
asta m,i sa parut foarte enervant deadreptul
oamenii aia au dat totul acolo si maimutele faceau glume de 2kt(pot si eu cu dacia)
la capitolul public suntem praf rau:sad:
foarte putini stiau despre ce e vorba si cine sunt baietii aia (si ca masina lui Tengu nu e BMW)

Racer_e30 17-10-09 20:10

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2727454)
eu sincer,sunt foarte suparat pe public
eram eu si inca un baiat care aplaudam,si parca ii imploram pe ceilalti sa aplaude si ei
trebuia sa le zica dj-ul sa aplaude
asta m,i sa parut foarte enervant deadreptul
oamenii aia au dat totul acolo si maimutele faceau glume de 2kt(pot si eu cu dacia)
la capitolul public suntem praf rau:sad:
foarte putini stiau despre ce e vorba si cine sunt baietii aia (si ca masina lui Tengu nu e BMW)

stiu astia nu se pot abtine de la glumele lor nu stiu pe cine vor sa impresioneze cu comentariile aiurea :rolleyes2
nu stiu daca ai fost la vitantis dar acolo publicul a fost incredibil :lol:
daca eu sau cineva de langa mine apauda sau tipa cad trecea vreo masina sau era vrun burn ceva prin fata grupului si nu numai pai "saream in aer toti"
a fost extraordinar
adevarul e ca cand intra HAI SI KNS pai e nebunie frate dar asta nu inseamna ca cand ei nu se dadeam publicut era pe mute
imi pare rau de publicul de la pitesti de azi ca a fost asa dar si "pilotii"
fac show "incendiar" cand si publicul ceree :lol:

MOUZE 17-10-09 20:11

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
din pacate nu am sa ma prezint la drift deoarece am vandut motorul de pe dric...

nu stiu sigur daca ajung macar ca spectator...daca nu, multa bafta maine si vreme frumoasa celor care se duc sa deee drift :p

adrian_drift_king 17-10-09 20:13

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
19 Attachment(s)
am pus cateva poze , nu multe k au dimensiuni mari si imi ia mult timp , enjoy


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning