![]() |
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
se aude frumos ba
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
ba lasa-ma , te omoara , pai ce ma a marit tot traseu ? de se aude asa tare ? a pus cap coada teava cu 2 cm mai mare ? ca altfel , daca e doar finala , e ok nu cum va plangeti voi
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Nu stiu ce ziceti voi ca se aude tare...mie mi se pare ca se aude ca o finala de inox. nici prea tare nici prea incet...
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Arata bine masina cu modificarile facute pana in prezent. Keep it simple, ca asa ii sta bine, sper sa nu o dai in kitschuri.
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
poze ceva ?:D
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
Maine pun si poze. |
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
frumos loganul , il vazui azi la PARCUL TINERETULUI , erai in trecere ...
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Mersi frumos. nu eram in trecere...cautam loc de parcare :lol:
|
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
te-am "clansonat" ieri sau alalteri pe 1 mai ti-am pus si o frana brusca in fata dar tu nu batman batman. bine nu eram cu masina mea,, eram cu o zafira dar tu nici injurat nici tatonat nici nimic cum poti sa fii asa calm? :)) |
Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
Quote:
Hai ba savage cum sa stea bine cu suspensia stock... de ce nu alergasi si tu ? 8) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning