Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Logan 1,4 - DJ 07 PJJ - (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/131427-logan-1-4-dj-07-pjj.html)

robisavage 19-10-09 17:51

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
se aude frumos ba

Al3xInn0 19-10-09 18:16

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 2732903)
frumos ti se aude toba aia :-?

da, da fara silecer nu poti sa mergi 20-30 de km ca inebunesti :|

myky99 19-10-09 18:18

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by Al3xInn0 (Post 2732952)
da, da fara silecer nu poti sa mergi 20-30 de km ca inebunesti :|

ee nu:)) are masina antifonata ...al dreacu s-a gandit la tot:))

Al3xInn0 19-10-09 18:20

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 2732962)
ee nu:)) are masina antifonata ...al dreacu s-a gandit la tot:))

degeaba tot se aude tare(mai ales daca stai in spate ) :shock: in turatii mici te omoara :rolleyes2

Greedy91 19-10-09 18:23

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
ba lasa-ma , te omoara , pai ce ma a marit tot traseu ? de se aude asa tare ? a pus cap coada teava cu 2 cm mai mare ? ca altfel , daca e doar finala , e ok nu cum va plangeti voi

sezione91_blue 19-10-09 20:49

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Nu stiu ce ziceti voi ca se aude tare...mie mi se pare ca se aude ca o finala de inox. nici prea tare nici prea incet...

Laure2fast 20-10-09 23:10

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2733598)
Nu stiu ce ziceti voi ca se aude tare...mie mi se pare ca se aude ca o finala de inox. nici prea tare nici prea incet...

mie mi se pare ca se aude ca o dacie :lol:

SV25MBN 21-10-09 01:59

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Arata bine masina cu modificarile facute pana in prezent. Keep it simple, ca asa ii sta bine, sper sa nu o dai in kitschuri.

cryssl 21-10-09 19:39

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
poze ceva ?:D

sezione91_blue 21-10-09 20:08

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 2737552)
Arata bine masina cu modificarile facute pana in prezent. Keep it simple, ca asa ii sta bine, sper sa nu o dai in kitschuri.

Mersi frumos. Incerc sa pastrez stilul "clean". Nu cred ca am gusturi atat de proaste incat sa se incadreze la kitsch.
Maine pun si poze.

dRR-XWX 21-10-09 20:37

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2739515)
Mersi frumos. Incerc sa pastrez stilul "clean". Nu cred ca am gusturi atat de proaste incat sa se incadreze la kitsch.
Maine pun si poze.

poze la ce? ai mai facut ceva nou ?? :lol:

Xploshion 24-10-09 23:42

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
frumos loganul , il vazui azi la PARCUL TINERETULUI , erai in trecere ...

sezione91_blue 25-10-09 12:03

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Mersi frumos. nu eram in trecere...cautam loc de parcare :lol:

RideTheRiddle 25-10-09 17:07

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2748899)
Mersi frumos. nu eram in trecere...cautam loc de parcare :lol:


te-am "clansonat" ieri sau alalteri pe 1 mai ti-am pus si o frana brusca in fata dar tu nu batman batman. bine nu eram cu masina mea,, eram cu o zafira dar tu nici injurat nici tatonat nici nimic cum poti sa fii asa calm? :))

sezione91_blue 25-10-09 19:52

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 2749583)
te-am "clansonat" ieri sau alalteri pe 1 mai ti-am pus si o frana brusca in fata dar tu nu batman batman. bine nu eram cu masina mea,, eram cu o zafira dar tu nici injurat nici tatonat nici nimic cum poti sa fii asa calm? :))

sunt calm cand sunt cu cine trebuie in masina (stii tu) :)).
Hai ba savage cum sa stea bine cu suspensia stock... de ce nu alergasi si tu ? 8)


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning