Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 08-02-10 22:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3066552)
eMH eu am avut si un maestru care ma invatat ;) asta a fost r3chin ma intelegi? poate ca esti invidios ca fac atat in 6 lap ori cum eu astazi am scos 1,000.000 in 10 lap nu am avut nici macar o busitura asa ca sar putea sa ies pe 3 la campionat

Mai lasati-ma cu dinastea:| lol .... va-am explicat cum si ce... restu voi ati facut...deci voi sunteti maestrii propiei munci.End ....

eMH 08-02-10 22:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma baietel,tu chiar nu pricepi ca mi se rupe de tine? Adica nu ma intereseaza daca ma faci sau nu,pentru ca nu am pretentia sa fiu eu cel mai bun,pentru ca stiu ca nu se va intampla niciodata. Dar mintea ta cea neteda nu are cum sa inteleaga chestia asta.

Ajunge,nu te mai baga in seama cu japca!
(cu mine)

demonul 08-02-10 23:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
hai frate ca ma enervezi si ce daca te fac ce?? tie ciuda bravo mie ha ha ha ce sa spun

JunKer_hP 08-02-10 23:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3066568)
Mai lasati-ma cu dinastea:| lol .... va-am explicat cum si ce... restu voi ati facut...deci voi sunteti maestrii propiei munci.End ....

Mai terminati cu certurile !

R3chin 08-02-10 23:02

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si demonule gata cu astea ca mi se pare ca deja de dai mare intr-un fel.Nu conteaza cat scoti ,pe ce traseu si cum ...conteaza putin atitudinea si respectu fata de ceilalti...sa intelegi un pic ;) toti sunt buni...de aici , chiar daca nu fac puncte multe dar se stiu sa se dea in drift ... impreuna cu altii

demonul 08-02-10 23:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH eu nu mai spun nimic nu vrea sa ma cert cu tine pentru un joc da? gata . deacum daca se mai cearta cineva pe 4tuning aici eu ies din campionat pentru ca nu merita sa iti pierzi un bun prieten pentru un joc ma intelegeti? si asta e adevarat. bafta in continuare

demonul 08-02-10 23:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
imi cer scz mi de scz ca postez dublu
eMH nu te mai bag inseama dar imi cer scz ca am spus despre tine ca castig eu si ca esti invidios :D scz ori cum lasa daca nu vrei nu vrei sa dam CINE VREA SA DEA UN NFS ACUM IN 10 MINUTE!!!!

GT'S 09-02-10 20:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Astazi am jukt cu demonu'l* si nu mi sa parut deloc "suspec" ba chiar se da mijto de tot tinad cont de varsta lui ;)
...ceilalti nu mai scoateti si voi un sunet cv??

demonul 09-02-10 20:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu prea se mai scoate acum normal stiam ca ne intalnim pela 9 10 dar nu prea e nimeni si eMH vezi ca never nu mai vb cu tine pentru ce miai spus pe mess ;)



D V D eu te respect pentru ce esti si pentru ce faci :D bravo tie la 4tuning scrie la tine jos king drift bravo te apreciez pentru asta poate intro buna zi va fi si insane si apoi si eu si toata lumea unu dupa altul an dupa an bafta la toti in continuare si antrenativa cat mai mult :) cine se da acum ??? vreun jucator ??

JunKer_hP 09-02-10 20:49

Re: NFS UG2 Drifters
 
joaca cineva acum?

demonul 09-02-10 20:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
FAC EO CU gt's
dami id tau si vb acolo

eMH 09-02-10 20:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3069456)
eMH vezi ca never nu mai vb cu tine



Asta vroiam sa aud!

JunKer_hP 09-02-10 20:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
me.raul

demonul 09-02-10 20:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
ASTA AI SI AUZIT eMH


cine da o tura toti in afara de eMH eu nu vreau cu el cine vrea ??? facem echipe ceva nu stiu dragos insane eMH eu gt's junker :>:>:> ce ziceti
?

JunKer_hP 09-02-10 21:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
da-mi add demone


All times are GMT +2. The time now is 00:42.

- Copyright 2026 4Tuning