![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma baietel,tu chiar nu pricepi ca mi se rupe de tine? Adica nu ma intereseaza daca ma faci sau nu,pentru ca nu am pretentia sa fiu eu cel mai bun,pentru ca stiu ca nu se va intampla niciodata. Dar mintea ta cea neteda nu are cum sa inteleaga chestia asta.
Ajunge,nu te mai baga in seama cu japca! (cu mine) |
Re: NFS UG2 Drifters
hai frate ca ma enervezi si ce daca te fac ce?? tie ciuda bravo mie ha ha ha ce sa spun
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Si demonule gata cu astea ca mi se pare ca deja de dai mare intr-un fel.Nu conteaza cat scoti ,pe ce traseu si cum ...conteaza putin atitudinea si respectu fata de ceilalti...sa intelegi un pic ;) toti sunt buni...de aici , chiar daca nu fac puncte multe dar se stiu sa se dea in drift ... impreuna cu altii
|
Re: NFS UG2 Drifters
eMH eu nu mai spun nimic nu vrea sa ma cert cu tine pentru un joc da? gata . deacum daca se mai cearta cineva pe 4tuning aici eu ies din campionat pentru ca nu merita sa iti pierzi un bun prieten pentru un joc ma intelegeti? si asta e adevarat. bafta in continuare
|
Re: NFS UG2 Drifters
imi cer scz mi de scz ca postez dublu
eMH nu te mai bag inseama dar imi cer scz ca am spus despre tine ca castig eu si ca esti invidios :D scz ori cum lasa daca nu vrei nu vrei sa dam CINE VREA SA DEA UN NFS ACUM IN 10 MINUTE!!!! |
Re: NFS UG2 Drifters
Astazi am jukt cu demonu'l* si nu mi sa parut deloc "suspec" ba chiar se da mijto de tot tinad cont de varsta lui ;)
...ceilalti nu mai scoateti si voi un sunet cv?? |
Re: NFS UG2 Drifters
nu prea se mai scoate acum normal stiam ca ne intalnim pela 9 10 dar nu prea e nimeni si eMH vezi ca never nu mai vb cu tine pentru ce miai spus pe mess ;)
D V D eu te respect pentru ce esti si pentru ce faci :D bravo tie la 4tuning scrie la tine jos king drift bravo te apreciez pentru asta poate intro buna zi va fi si insane si apoi si eu si toata lumea unu dupa altul an dupa an bafta la toti in continuare si antrenativa cat mai mult :) cine se da acum ??? vreun jucator ?? |
Re: NFS UG2 Drifters
joaca cineva acum?
|
Re: NFS UG2 Drifters
FAC EO CU gt's
dami id tau si vb acolo |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Asta vroiam sa aud! |
Re: NFS UG2 Drifters
me.raul
|
Re: NFS UG2 Drifters
ASTA AI SI AUZIT eMH
cine da o tura toti in afara de eMH eu nu vreau cu el cine vrea ??? facem echipe ceva nu stiu dragos insane eMH eu gt's junker :>:>:> ce ziceti ? |
Re: NFS UG2 Drifters
da-mi add demone
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:42. |
- Copyright 2026 4Tuning