Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese Dacia de vanzare (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare.html)
-   -   [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare/127011-execut-geamuri-clare-plexiglas-proiectoare-stopuri-semnalizari.html)

hadpeter 14-05-10 08:27

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by Chychy (Post 3358758)
o adresa unde sa le trimit?

Ai pm !
O zi buna.

szaby020 14-05-10 12:55

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
buna mar interesa si pe mine doua sticle de far transparente pentru ford sierra.ai putea face??stima

ZyZ 14-05-10 13:46

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Daca ai primit semnalele pentru scirocco 2, da-mi te rog un pm. As vrea si eu doua seturi de semnale albe mate.

hadpeter 14-05-10 16:36

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by szaby020 (Post 3359419)
buna mar interesa si pe mine doua sticle de far transparente pentru ford sierra.ai putea face??stima

Salut
Se poate la 230 setul de geamuri (sunt faruri de dimensiuni mari).
__________________________________________________ ___
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 3359533)
Daca ai primit semnalele pentru scirocco 2, da-mi te rog un pm. As vrea si eu doua seturi de semnale albe mate.

Salut
Trimite si tu semnalele care trebuiesc modificate altfel nu te pot ajuta.
Ai pm cu datele de destinatar daca te mai intereseaza.

Stima
Hadobas Peter

szaby020 14-05-10 16:41

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
un id? unde putem discuta despre faruri ford sierra ca ma intereseaza

hadpeter 14-05-10 16:45

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
hadobaspeter

Erau datele de contact complecte pe prima pagina !

hadpeter 15-05-10 12:26

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
34 Attachment(s)
UP^^ pentru produsele pentru daciute !

Intre timp :
- Reconditionat 2 faruri Daf si executat 1 geam
- Executat geam halogen Passat B4
- Reconditionat stop Audi B4
- Reconditionat stop Fiat Stilo
- Executat bandouri bara fata Renault
- Executat geam semnalizator Opel Vectra B
- Reconditionat carena moto
- Executat geamuri semnale scooter
- Reconditionat 2 faruri camion si executat 1 geam
- Executat geam halogen Ford
- Executat 3 geamuri halogen Renault Megane - Laguna - Scenic
- Executat geam far scooter

Stima
Hadobas Peter

Ionut008 15-05-10 20:09

Re: Execut geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
m-ar interesa si pe mn un set semnale model dacia 1310 an 97' cele patratoase cum sunt alea din poze de la u.La ce pret sunt?

Chychy 17-05-10 10:53

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
un geam pt far dreapta la golf 4 cat face?

hadpeter 17-05-10 16:47

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by Ionut008 (Post 3362710)
m-ar interesa si pe mn un set semnale model dacia 1310 an 97' cele patratoase cum sunt alea din poze de la u.La ce pret sunt?

Salut
Rasfoieste topicul si gasesti pretul langa pozele cu semnalele cum le doresti tu.
Eu nu prea inteleg exact despre ce model intrebi.
Mersi de intelegere !

Quote:

Originally Posted by Chychy (Post 3366368)
un geam pt far dreapta la golf 4 cat face?

Salut.
120/buc geam G4

Stima
Hadobas Peter

nck_xx 17-05-10 22:26

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Cat costa 2 geamuri halogen pt un vw passat b5.5?

hadpeter 18-05-10 15:00

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 3368497)
Cat costa 2 geamuri halogen pt un vw passat b5.5?

Salut.
Daca sunt de genul acesta ies la 85/set.
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1261507019

Stima
Hadobas Peter

sandor406 18-05-10 15:10

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
2 sticle clare pt cielo?mersi!

hadpeter 18-05-10 19:50

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
Quote:

Originally Posted by sandor406 (Post 3369929)
2 sticle clare pt cielo?mersi!

Salut.
240/set geamuri dar am nevoie de ambele faruri complecte sa pot executa lucrarea !

fritz106 20-05-10 21:32

Re: [Execut] geamuri clare din plexiglas pentru proiectoare, stopuri şi semnalizări
 
2 Attachment(s)
Salut,sunt mai nou si nepriceput:-) si am o intrebare : la farul de honda prelude model 92-96 pozitia este despartita de far.poti face o sticla ptr amandoua care sa le uneasca? si as avea nevoie si de reconditionare la oglinda interioara la unul din faruri.Iti pun si 2 poze cu farul meu si cu modelul care l-as vrea eu(fara interiorul galben la pozitie).

Ms anticipat!


All times are GMT +2. The time now is 03:17.

- Copyright 2026 4Tuning