Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   KATANA TEAM (https://forum.4tuning.ro/587-katana-team.html)
-   -   KATANA TEAM @ Iasi (https://forum.4tuning.ro/587-katana-team/121705-katana-team-iasi.html)

=Virus= 31-07-09 22:18

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Intalnire? :D

Magnito 02-08-09 10:07

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
salutare baieti :d cand intalnire virus?? ... virus vezi k am facut pana pe sine in piata unirii:PP nu intoarece capu =))

volidu 02-08-09 10:58

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by =Virus= (Post 2526257)
Intalnire? :D

Astazi ora 19:00 in fata la palat! Vine careva???

Magnito 02-08-09 11:08

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
in fata la palat nu ai cum k e timisoreana

volidu 02-08-09 11:11

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Magnito (Post 2528588)
in fata la palat nu ai cum k e timisoreana

Intram acolo peste ei:)). Atunci sus in Copou-rondu mare.

Magnito 02-08-09 11:14

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
e bun asa
da cine mai merge?

volidu 02-08-09 11:17

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Magnito (Post 2528600)
e bun asa
da cine mai merge?

Asteptam aici confirmari.

voodoo_man2026 02-08-09 11:25

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
salutare .... probabil k am sa imi fac si eu prezenta la intalnire :D

=Virus= 02-08-09 13:50

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Eu iar nu am cu ce din multiple cauze ... ma ia cineva si pe mine? :D Ca locatie as propune in copou unde a fost incidentul cu piatra si capota lui vlx.

volidu 02-08-09 15:26

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by =Virus= (Post 2528891)
Eu iar nu am cu ce din multiple cauze ... ma ia cineva si pe mine? :D Ca locatie as propune in copou unde a fost incidentul cu piatra si capota lui vlx.

Da da pe acolo. Trec eu pe la tine si te iau pe la 18:45.

Magnito 02-08-09 22:12

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
salutare salutare putina lume la intalnire azi :P

=Virus= 02-08-09 22:27

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Ms Volidu :hug:

Magnito, putine masini vrei sa zici :-P

voodoo_man2026 02-08-09 22:42

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
salutare lume ... o sa fie si mai multe masini virus dupa ce ai sa iti repari masinuta tu si ady :D

Magnito 02-08-09 22:52

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
da da multe masini :P + meganelul meu :P

=Virus= 02-08-09 23:41

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Iaaaaaaaaaauzi :D bine asa. Voodoo, masina mea merge, dar stiti voi...


All times are GMT +2. The time now is 07:08.

- Copyright 2026 4Tuning