Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

shantzu 10-07-09 09:43

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Poate nu o faceti mov , cum ziceati intr-un post mai devreme :roll:

dany_let 10-07-09 13:25

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2475021)
:lol::lol: ce tare......mi-a zis el ceva aseara dar nu credeam.....oricum am inteles ca e misto.....
asteptam poze.....sau cred ca o sa vin cu propietarul sa o vad live...


mergem toti 3 sa o vedem...si eu sper sa fie dragutza nuanta :)))

jakal 10-07-09 13:29

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
daca vine boby in ploiesti o sa vin.......dar probabil se opreste de la valcea direct acolo din cate il cunosc.....

privat4u2 12-07-09 09:41

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Jakal din cate vad si tzie iti prieste la valcea....ne vedem iar pe 25

vasi..cj 13-07-09 19:22

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
si pana la urma cum arat forumula man ce culoare are !:lol:

jakal 14-07-09 00:24

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
2 Attachment(s)
si de la nasu" cado"...o pereche de talpici......aia mai mare sa stea lipita de podea...:)

FLO_GSU 14-07-09 00:38

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Pedale noi pt cei ... de cai:D!!! Nici nu vreau sa ma gandesc cum face bestia, cand ai fost la Valcea cu el eu eram in plina sesiune la adorabila POLITEHNICA si creca a fost cel mai nasol moment sa imi zica KALU frate e un urs la Valcea esti aici si eu na... nu frate invatz pt examene... belea:P!!! Asta e sper sa am placerea sa il vad in plina forta mai ales pe 25:P sa tina vremea cu noi DOAMNE AJUTA!!!
Bafta BOBY cu el si abia astept sa-l vad ca sigur nu o sa imi mai iau privirea de la el, o sa fie ceva asemantor cu nebuniile alea de pe YOUTUBE, insa mult mai grav ca e URS!!!!
Numai bine, Doamne ajuta!!!!

bobiMOM 14-07-09 08:10

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by vasi..cj (Post 2483455)
si pana la urma cum arat forumula man ce culoare are !:lol:

Albastru ala deschis...o sa revin cu poze cand o sa fie gata!

bobiMOM 14-07-09 08:11

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2484212)
si de la nasu" cado"...o pereche de talpici......aia mai mare sa stea lipita de podea...:)

:P Dap Sparco in ton cu scaunele!

bobiMOM 14-07-09 08:11

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by FLO_GSU (Post 2484239)
Pedale noi pt cei ... de cai:D!!! Nici nu vreau sa ma gandesc cum face bestia, cand ai fost la Valcea cu el eu eram in plina sesiune la adorabila POLITEHNICA si creca a fost cel mai nasol moment sa imi zica KALU frate e un urs la Valcea esti aici si eu na... nu frate invatz pt examene... belea:P!!! Asta e sper sa am placerea sa il vad in plina forta mai ales pe 25:P sa tina vremea cu noi DOAMNE AJUTA!!!
Bafta BOBY cu el si abia astept sa-l vad ca sigur nu o sa imi mai iau privirea de la el, o sa fie ceva asemantor cu nebuniile alea de pe YOUTUBE, insa mult mai grav ca e URS!!!!
Numai bine, Doamne ajuta!!!!

Multumesc, abia astept la legale...o sa facem spectacol...PROMIT!

bobiMOM 14-07-09 08:14

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
7 Attachment(s)
Pana una alta BALENA in Rm Valcea!

dany_let 14-07-09 09:08

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
MASINA PARCATA LA RESTAURANT...VA DOARE LA BASCHETZI

taz.frkz 14-07-09 09:38

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
am vazut eu bine.. bara spate e HAMANN ? si app ce jante ai la balena ?

bobiMOM 14-07-09 09:45

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by taz.frkz (Post 2484629)
am vazut eu bine.. bara spate e HAMANN ? si app ce jante ai la balena ?

Nu e toata bara! Decat partea de jos este Hamann(speciala pt pachet M). Jantele sunt EtaBeta pe 19`!

dany_let 14-07-09 10:23

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
2 Attachment(s)
NEGRU


All times are GMT +2. The time now is 08:46.

- Copyright 2026 4Tuning