![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Poate nu o faceti mov , cum ziceati intr-un post mai devreme :roll:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
mergem toti 3 sa o vedem...si eu sper sa fie dragutza nuanta :))) |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
daca vine boby in ploiesti o sa vin.......dar probabil se opreste de la valcea direct acolo din cate il cunosc.....
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Jakal din cate vad si tzie iti prieste la valcea....ne vedem iar pe 25
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
si pana la urma cum arat forumula man ce culoare are !:lol:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
2 Attachment(s)
si de la nasu" cado"...o pereche de talpici......aia mai mare sa stea lipita de podea...:)
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Pedale noi pt cei ... de cai:D!!! Nici nu vreau sa ma gandesc cum face bestia, cand ai fost la Valcea cu el eu eram in plina sesiune la adorabila POLITEHNICA si creca a fost cel mai nasol moment sa imi zica KALU frate e un urs la Valcea esti aici si eu na... nu frate invatz pt examene... belea:P!!! Asta e sper sa am placerea sa il vad in plina forta mai ales pe 25:P sa tina vremea cu noi DOAMNE AJUTA!!!
Bafta BOBY cu el si abia astept sa-l vad ca sigur nu o sa imi mai iau privirea de la el, o sa fie ceva asemantor cu nebuniile alea de pe YOUTUBE, insa mult mai grav ca e URS!!!! Numai bine, Doamne ajuta!!!! |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
7 Attachment(s)
Pana una alta BALENA in Rm Valcea!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
MASINA PARCATA LA RESTAURANT...VA DOARE LA BASCHETZI
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
am vazut eu bine.. bara spate e HAMANN ? si app ce jante ai la balena ?
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
2 Attachment(s)
NEGRU
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:46. |
- Copyright 2026 4Tuning