![]() |
he he he
Ce aveti ma??? Ati luat toti gripa aviara??? Parca sunteti nishte copii de 14 ani <\"eu de acuma nu mai vin la intanliri\"> mai bine spunea imi iau jucariile si plec akas :poke:, reveniti-va ca sunteti baieti mari si ar trebui sa lasati orgoliu la spate si sa va maturizati :chillpill :chillpill :chillpill .
P.S. Sunte-ti asteptati la intanliri :bat: |
la ce intalniri suntem asteptati?
|
Reply
La urmatoarele intanliri 8), orcum faza e valabila pt cei care au scris ca nu vor sa mai vina la intanliri.
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Si cred ca si ceilalti anonimi gandesc la fel. :roll: |
Re: he he he
Quote:
In rest ... cand o sa ma mai intalnesc eu cu alti anonimi o sa fie invitati cam toti cei care ne suporta :D Doar suntem oameni sau centauri?? :lol: |
stii bine ca imi face placere sa vin la astfel de intalniri, cum de fapt bine stii ca am fost si prin toata tara
nu imi plac fazele de genul pt care a inceput toata carcota asta |
deu gandesc totusi ca trebuie impus putin si un respect
va spun eu ca si in celelalte cluburi exista acest respect nu poate fi egal unul care are sa zic un Subaru mega facut cu unul care are un Passat 1.9 d 100cp si netunat, sau unul care are o masina de 250 de cai si e din 2004-2005 cu unul care are 75 de cai si aia din 1985 analizati putin si o sa vedeti ca imi dati dreptate trebuie sa existe si un respect de clasa nu spun ca nu trebuie bagati in seama restul , dar totusi cand cineva baga 5.000 euro intr-o masina sau isi ia una de 300 cp inseamna ca stie de ce face chestia asta |
Faza e alta silviu .. nu neaparat care are masina mai tare ... dar daca facem asa si ne separam ... tare mi-e ca la intalnirile noastre o sa facem cerculete pe zapada si ceilalti o sa faca la intalnirea lor ingeri pe zapada ....
:roll: :roll: :roll: :roll: :D |
misule nu e vorba de cine face cerculete
de-astea face mai oricine ( nu cum le-ai facut tu) dar spun ca trebuie sa existe un respect exact ca si cum ai respecta un om de 50 de ani nu poti sa-mi spui ca unul din aia au mai multa experienta in tuning decat unul din noi |
vsa
ma ce sa zic daca se retrage echipa mea de prieteni de la intilniri nu cred ca mai apar nici eu!! :shock:
|
vezi unde se ajunge daca avem orgolii d-astea?
ca de ce nu ma saluti, sau de ce nu ma bagi in seama? am mai spus odata mai demult: trebuie sa fim egali |
Re:
Quote:
|
....hmm...bey MIE unul imi place sa ma inteleg cu toata lumea..uite eu am curajul sa imi cer scuze cu faza cu razvanMDK..poate avea dreptate shi el shi marius_lox dupa cum spunea mai sus undeva..s-a ajuns aici de la lipsa de comunicare..ar trebui ca atunci cand ne vedem sa facem un mare cerc shi sa isi spuna fiecare oful...sa nu uitam ca e doar o intalnire a unor pasionati de tuning..shi INCA CEVA...
pt silviu_tun(ca sa nu mai ziceti ca nu dam nume shi chestii din astea)..yo as putea sa fac mult mai mult..dar masina nu se preteaza la asa ceva..cum a spus andr3i yo m-am bagat la orice a fost vorba... sa nu cumva sa prind pe careva cu masina dupa 2000 care vine la intalnire shi cand e vorba de ceva actiune o da de coltul blocului..se aduna sa zicem peste 10 masini shi se dau doar 4 sau 6 ca la mare intalinire la selena cand am fost vreo 17 masini... promit yo solemn ca in vara vin cu ceva tot vechi adica 15 ani dar cu 200 cp ...vreau sa spun ca nu trebuie sa fie neaparat noua k sa ma dau cu toti..sau ca sa fuga de rupe asfaltul.. MAZDA mea are doar 60 cp..am luat-o pt a ma putea misca prin tara...de obicei stau doar 3 luni pe an acasa..renta sa imi iau masina de 10 000 sa zic?NU.cand o sa raman acasa o sa imi iau altceva,,deocamdata am alte prioritati D-UL silviu_tun.. |
eu amvenit la cate intaliniri am putut si nu fac parte din nici un grup
am venit pt ca am o pasiune si imi face placere |
| All times are GMT +2. The time now is 04:08. |
- Copyright 2026 4Tuning