![]() |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
ce sa mai zic eu ...
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
tot la volk revii...f tare! arata bine rau de tot CE28N-urile! sper sa ti le iei cat mai repede! bafta!
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Da sunt Ce28n :-) ieri am dat un avans la ele si acum il astept pe om sa-si faca rost de jante OEM sa le pot da jos de pe masina lui :lol:
Sunt curios cat de mult o sa coboare masina :oops: |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
7 Attachment(s)
Pana ce sa pun mana pe roti am luat o alta roata, de data asta pentru interior. In sfarsit mi-am luat un volan Nardi ca de cand mai asteptam :-). Singura chestie care nu mi-a placut la el e ca avea cusaturile albe. Asa ca am trecut la treaba, l-am curat putin cu periuta de dinti si niste sampon dupa care am colorat cusaturile cu un marker permanent rosu... a iesi super :D (Inainte sa sara lumea sa imi spuna ca o sa raman cu el pe maini vreau sa va spun ca a mai fost facuta procedura asta cu succes pe alte volane ;) )
Acum nu stiu ce sa fac, daca sa las ornamentul ala in jur la suruburi sau nu :???: |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
faina lucrare omule. arata foarte bine , se vede ceas in ultima poza. foarte frumos! felicitari man
off. te astept la o bere ;) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
bravo!
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Ti`am zis ca esti bine cu rabdarea. Ai facut treaba buna
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Eh, mi-a intrat detailing-ul in sange de ceva vreme :D
Deseara s-ar putea sa colectez jantele, dupa ce le trag o curatare sa fie la standarde am sa le pun pe masina. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
ca sa fiu absolut sincer cu tine ... imi placea mai mult volanul care-l aveai inainte .
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
Am fost si am colectat jantele :twisted: maine trebuie sa le spal ca sunt pline de praf de la placute si le pun sus. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
poze poze yula... :)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
dupa cum il stim cu totii are multa rabdare :) .. eu cred ca as fi innebunit :P
volanul intra de minune, e ce trebe yula, good choice! scz yula de off ..again :) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:05. |
- Copyright 2026 4Tuning