Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand masini UK sau aduc la comanda (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/113878-masini-uk-aduc-comanda.html)

ghicicine 25-10-09 19:34

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
1000 euro, cu conditia sa fie la distanta acceptabila de Londra.Nu ma trimite prin Scotia sau Irlanda, ca pretul urca...

BV83bax 25-10-09 19:50

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
sal daca nu poti sa ma ajuti cu let ul ( partea cu adusul ) macar poti sa l gasesti pe net si i l aduc eu prin cineva de acolo. binenteles asta contra unei sume modice..:D

ghicicine 25-10-09 19:59

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Da un add la [email protected] si povestim acolo una-alta.

tibibody 05-11-09 18:45

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
m-ar interesa si pe mine un BMW 316/bmw 318 din 99'. cam ce preturi au? multumesc anticipat

ghicicine 06-11-09 22:44

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Ai PM.

fistaccio 07-11-09 12:42

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Quote:

Originally Posted by ghicicine (Post 2786317)
Ai PM.

un e46 318 an 2000/1 euro 3, cam la ce pret??

ghicicine 16-11-09 23:00

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Anunt valabil.

alex_ale342 17-11-09 00:27

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
un audi a4 tdi minim 2001 la ce pret il aduci?

ghicicine 17-11-09 13:50

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Ce am gasit acum: 1.9 tdi, 2002, 230.000km (145.000miles), clima, jante aliaj, mp3 player, 5200 euro adus la Pitesti.

KTA87 19-11-09 14:22

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Salut, te ocupi si de inmatriculari in RO, sau doar aduci masinile?
Sunt curios daca ai auzit de o asa numita "prisma" ce se prinde pe aripa stanga/capota si care are rolul de a ajuta in depasiri. Astept un raspuns. Merci!

-=Ygor=- 19-11-09 21:46

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
un 306 gti6 pin la iasi mar interesa! se poate si avariat!

ghicicine 19-11-09 23:37

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Quote:

Originally Posted by KTA87 (Post 2820993)
Salut, te ocupi si de inmatriculari in RO, sau doar aduci masinile?
Sunt curios daca ai auzit de o asa numita "prisma" ce se prinde pe aripa stanga/capota si care are rolul de a ajuta in depasiri. Astept un raspuns. Merci!

Doar ajut un prieten care aduce masini din Anglia.Nu stiu nimic despre vreun sistem precum amintesti tu mai sus.

ghicicine 19-11-09 23:38

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Quote:

Originally Posted by -=Ygor=- (Post 2822101)
un 306 gti6 pin la iasi mar interesa! se poate si avariat!

2600 euro adus la iasi.Intreg, in stare perfecta de functionare.Lovit nu prea am timp sa caut.

-=Ygor=- 20-11-09 16:35

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
kam skump!

ghicicine 20-11-09 18:55

Re: masini UK sau aduc la comanda
 
Astea sunt preturile...1000 euro punem la o masina peste pretul ei ca sa acoperim cheltuielile si comisionul.


All times are GMT +2. The time now is 10:12.

- Copyright 2026 4Tuning