![]() |
Re: masini UK sau aduc la comanda
1000 euro, cu conditia sa fie la distanta acceptabila de Londra.Nu ma trimite prin Scotia sau Irlanda, ca pretul urca...
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
sal daca nu poti sa ma ajuti cu let ul ( partea cu adusul ) macar poti sa l gasesti pe net si i l aduc eu prin cineva de acolo. binenteles asta contra unei sume modice..:D
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Da un add la [email protected] si povestim acolo una-alta.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
m-ar interesa si pe mine un BMW 316/bmw 318 din 99'. cam ce preturi au? multumesc anticipat
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Ai PM.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Anunt valabil.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
un audi a4 tdi minim 2001 la ce pret il aduci?
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Ce am gasit acum: 1.9 tdi, 2002, 230.000km (145.000miles), clima, jante aliaj, mp3 player, 5200 euro adus la Pitesti.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Salut, te ocupi si de inmatriculari in RO, sau doar aduci masinile?
Sunt curios daca ai auzit de o asa numita "prisma" ce se prinde pe aripa stanga/capota si care are rolul de a ajuta in depasiri. Astept un raspuns. Merci! |
Re: masini UK sau aduc la comanda
un 306 gti6 pin la iasi mar interesa! se poate si avariat!
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
kam skump!
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Astea sunt preturile...1000 euro punem la o masina peste pretul ei ca sa acoperim cheltuielile si comisionul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:12. |
- Copyright 2026 4Tuning