![]() |
Re: ACCELERATE PROJECT
1 Attachment(s)
:bored:
Attachment 936357 Stan si Bran........cocalar edition :lemon: Si organizam ceva weekendul asta? |
Re: ACCELERATE PROJECT
Cred ca stam linistiti WEEKENDUL acesta. Daca e sa organizam ceva o sa fie instiintata lumea, dar momentan nu cred ca o sa se organizeze ceva.
|
Re: ACCELERATE PROJECT
MULTUMIM ANTICIPAT SIMO PENTRU POZE. A FOST UN WEEKEND PE CARE CU SIGURANTA NU O SA-L UITAM NICIODATA. LIVIU A FACUT SHOW, NOI NE-AM DISTRAT...PE SCURT, A FOST FENOMENAL. URMATOAREA E LA ALBA. O SA FIM PREZENTI PT SUSTINEREA PILOTULUI SAVU LIVIU ;-)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Faina a fost petrecerea de aniversare :))
CICI : Pe strada lunga e o vulcanizare mai jos de miel pe aceeasi parte , cica se lucreaza bine acolo |
Re: ACCELERATE PROJECT
Stanga, intri pe un gang spre service.
Acolo mai este o policlinica privata daca sti. |
Re: ACCELERATE PROJECT
exact acolo.
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Haidetzi sa lasam subectele de genu asta, pentru privat mai bine... nu credetzi?
Deja atzi creat o gramadenie de topicuri cu 2 cuvinte in fiecare.... Haidetzi sa dam mai degraba edit la cele scrise deja decat sa deschidem 100 .. ;) |
Re: ACCELERATE PROJECT
Cer scuze pentru inconvenient dl. Barsy!
|
Re: ACCELERATE PROJECT
IN ATENTIA MEMBRILOR CLUBULUI.
SE PARE CA PANA LA URMA TOT NU STAM CUMINTI ACEST WEEKEND!! SAMBATA 30/05/09 ARE LOC O CURSA DE INDEMANARE LA SF. GHEORGHE. PT CEI INTERESATI SA VINA VA ASTEPTAM IN SF. GHEORGHE LA ORELE 10 ALE DIMINETII. VA MULTUMESC CCY |
Re: ACCELERATE PROJECT
imi vine sa-mi dau palme singur....in weekend lucrez.....deci nu o sa pot veni :(( cine merge?!
|
Re: ACCELERATE PROJECT
din pacate nici eu nu pot veni :( si eu am treaba in weekend
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Se pare ca nici eu nu voi lua parte la eveniment... dar cine stie...voi face totush tot posibilul..
Multa bafta baietzi!! |
Re: ACCELERATE PROJECT
Merci pentru urare varu'. Imi pare rau ca nu prea poate veni lumea, dar asta este , mai sunt ocazii.
Eu o sa fiu prezent oricum!!! |
Re: ACCELERATE PROJECT
1 Attachment(s)
Ola,
Nici eu nu stiu daca pot ajunge....dar totul ramane de vazut. App...dar acolo se merge pregatit..........Attachment 940924 |
Re: ACCELERATE PROJECT
Pregatit in ce sens? Eu am alte roti cu gume de tavaleala,golesc masina de chestii contondente care zboara prin masina...... si imi iau tupeul la mine! Cam atat in ceea ce priveste pregatirea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:39. |
- Copyright 2026 4Tuning