![]() |
Re: The bitch - mk4
..pe masina....vreau sa le unesc cu caroseria,sa vina dintr-o bucata
|
Re: The bitch - mk4
dau foarte bine pragurile, acuma urmeaza, spoiler fata/spate de r32 sau niste prelungiri frumoase?
|
Re: The bitch - mk4
Quote:
|
Re: The bitch - mk4
Quote:
...apare pe lume cel mai important lucru pentru mine ...o fetita:oops: |
Re: The bitch - mk4
Ooooooooooo sa-ti traiasca!:D
|
Re: The bitch - mk4
Multumesc boss,multumesc....deabia astept ;)
|
Re: The bitch - mk4
cu ce le-ai lipit de caroserie ? silicon sau ce ? ms
|
Re: The bitch - mk4
Cu mastic negru ....se pune si la parbriz-uri
|
Re: The bitch - mk4
Quote:
PS: bine ca ai ales varianta mastic...si datorita pragurilor prinse in suruburi a aparut ciuningul in romania |
Re: The bitch - mk4
Multumesc bro ;) .... gaurirea unui prag nu prea e bine .....mai ales pragu
|
Re: The bitch - mk4
felicitari pentru fetita dar si ptr praguri :-)
|
Re: The bitch - mk4
Felicitari pt tot....daca si fetita arata ca si masina chiar esti un om fericit :P
On : Masina este de nota +11 :) |
Re: The bitch - mk4
Frumos, arata chiar bine pragurile astea! ;)
|
Re: The bitch - mk4
@laurentiu ....multumesc ;)
@B 30 BAL ..multumesc...doar 11??....glumesc ;) @KTA87 ...si cele de r 32 sunt reusite....sa te vad pe tine ce alegi;) |
Re: The bitch - mk4
3 Attachment(s)
Azi s-a dat fiuler" ,saptamana viitoare urmeaza vopseaua :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:29. |
- Copyright 2026 4Tuning