Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 06-06-09 20:16

Re: The bitch - mk4
 
..pe masina....vreau sa le unesc cu caroseria,sa vina dintr-o bucata

adytzy 07-06-09 00:14

Re: The bitch - mk4
 
dau foarte bine pragurile, acuma urmeaza, spoiler fata/spate de r32 sau niste prelungiri frumoase?

Tweety_rzw 07-06-09 13:20

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by adytzy (Post 2387083)
dau foarte bine pragurile, acuma urmeaza, spoiler fata/spate de r32 sau niste prelungiri frumoase?

Eu zic că nu va veni spoilere de r32,deoarece au foarte mulţi deja,e fumată treaba......ceva mai unic făcut să fie doar JOCK ;) !Băftuţă Jock cu maşina .

jock 08-06-09 06:20

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by adytzy (Post 2387083)
dau foarte bine pragurile, acuma urmeaza, spoiler fata/spate de r32 sau niste prelungiri frumoase?

...prelungiri, dar momentan o sa stau pe bara o perioada ;) ...o pauza

...apare pe lume cel mai important lucru pentru mine ...o fetita:oops:

Decodat 08-06-09 07:51

Re: The bitch - mk4
 
Ooooooooooo sa-ti traiasca!:D

jock 08-06-09 11:17

Re: The bitch - mk4
 
Multumesc boss,multumesc....deabia astept ;)

sorin gti power 08-06-09 13:18

Re: The bitch - mk4
 
cu ce le-ai lipit de caroserie ? silicon sau ce ? ms

jock 08-06-09 14:58

Re: The bitch - mk4
 
Cu mastic negru ....se pune si la parbriz-uri

djhojd 08-06-09 18:57

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 2390271)
Cu mastic negru ....se pune si la parbriz-uri

felicitari pentru praguri si pentru fetita :)

PS: bine ca ai ales varianta mastic...si datorita pragurilor prinse in suruburi a aparut ciuningul in romania

jock 08-06-09 20:43

Re: The bitch - mk4
 
Multumesc bro ;) .... gaurirea unui prag nu prea e bine .....mai ales pragu

laurentiu_tim 08-06-09 20:52

Re: The bitch - mk4
 
felicitari pentru fetita dar si ptr praguri :-)

B 30 BAL 08-06-09 22:25

Re: The bitch - mk4
 
Felicitari pt tot....daca si fetita arata ca si masina chiar esti un om fericit :P

On : Masina este de nota +11 :)

KTA87 08-06-09 22:39

Re: The bitch - mk4
 
Frumos, arata chiar bine pragurile astea! ;)

jock 08-06-09 22:45

Re: The bitch - mk4
 
@laurentiu ....multumesc ;)

@B 30 BAL ..multumesc...doar 11??....glumesc ;)

@KTA87 ...si cele de r 32 sunt reusite....sa te vad pe tine ce alegi;)

jock 13-06-09 23:19

Re: The bitch - mk4
 
3 Attachment(s)
Azi s-a dat fiuler" ,saptamana viitoare urmeaza vopseaua :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 01:29.

- Copyright 2026 4Tuning