![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
De 1 an de zile nu a mai scris nimeni pe topicul asta si s-a trezit lumea ca a dat cacatu pe afara ??? WTF ? Ultimul post era scris exact acum 1 an ...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
eu sunt pro pentru incuiat femeile :)))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Vede Diana te inchide ea pe tine cu capu in WC-u
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
f bine !! e buna a :D o facem posta atunci.. |
Re: Xtreme Club Emotion
sa vezi liv ce patesti tu de revelion :))) mmmmm doamne . aaaaaa la multi ani numai impliniri si tot ce va doriti pe 2009 tuturor klanurilor de tuning din constanta
|
Re: Xtreme Club Emotion
sarbatori fericite pt toti membri clubului..sa ne auzim cu bine
|
Re: Xtreme Club Emotion
19 Attachment(s)
cateva poze de la withe de craciun
|
Re: Xtreme Club Emotion
foarte tare frate aseara...Christmas Party powered by Xtreme Club Emotion... iar nota de plata fu pe masura :))) :lol::lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
hmmm...mi se pare mie sau vad membrii si din alte cluburi p-acolo? :)))))
Merry Christmas!!! |
Re: Xtreme Club Emotion
7 Attachment(s)
ASA SE INTAMPLA CAND UNI SUFERA DUPA FEMEI.....ISI INEACA AMARU IN ALCOOL......
|
Re: Xtreme Club Emotion
imi place despre tine lyv in poza 7 :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:35. |
- Copyright 2026 4Tuning