Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

X-Ray-Eyes 10-12-08 19:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
De 1 an de zile nu a mai scris nimeni pe topicul asta si s-a trezit lumea ca a dat cacatu pe afara ??? WTF ? Ultimul post era scris exact acum 1 an ...

X-Ray-Eyes 11-12-08 12:40

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 1914025)
aha io l`am rascolit :))) si gabie a dat cu apa sa il inmoaie :)))

Si uite asa a inceput sa miroasa.

JETT 15-12-08 22:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))

SMocKey21 16-12-08 09:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu sunt pro pentru incuiat femeile :)))))

YZF-PWR 16-12-08 09:36

Re: Xtreme Club Emotion
 
Vede Diana te inchide ea pe tine cu capu in WC-u

ct11lyv 16-12-08 10:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1923316)
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))


f bine !! e buna a :D o facem posta atunci..

JETT 17-12-08 18:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
sa vezi liv ce patesti tu de revelion :))) mmmmm doamne . aaaaaa la multi ani numai impliniri si tot ce va doriti pe 2009 tuturor klanurilor de tuning din constanta

ct11lyv 25-12-08 17:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
sarbatori fericite pt toti membri clubului..sa ne auzim cu bine

ct11lyv 26-12-08 12:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
19 Attachment(s)
cateva poze de la withe de craciun

h0p3r 26-12-08 15:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
foarte tare frate aseara...Christmas Party powered by Xtreme Club Emotion... iar nota de plata fu pe masura :))) :lol::lol:

SMocKey21 26-12-08 21:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
hmmm...mi se pare mie sau vad membrii si din alte cluburi p-acolo? :)))))

Merry Christmas!!!

ct11lyv 26-12-08 21:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
7 Attachment(s)
ASA SE INTAMPLA CAND UNI SUFERA DUPA FEMEI.....ISI INEACA AMARU IN ALCOOL......

vizal 26-12-08 22:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
imi place despre tine lyv in poza 7 :D

ct11lyv 26-12-08 22:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by vizal (Post 1943325)
imi place despre tine lyv in poza 7 :D

scumpule daca te uiti bine io nu sunt in nici o poza :)))) sunt alti...

vizal 26-12-08 22:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 1943341)
scumpule daca te uiti bine io nu sunt in nici o poza :)))) sunt alti...

adica nu esti tu ala care se da la prietena lu mugur?


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning